Jaký je mezi nimi rozdíl?| Zdravápleť

12. listopad Při hledání dokonalé blondýnky: triky, jak si vybrat tón pleti

Zveřejněno v 10:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Kromě módních trendů, které nacházejí jiskru života v blond, jako jsou „bronde“ nebo „pískové vlasy“, závisí nalezení lichotivého odstínu „zlatého“ na vás, zejména v tónu pleti a barvě očí.

Při výběru blond odstínu je důležité získat kontrast s naší pokožkou, abychom zvýraznili rysy obličeje a zdůraznili rysy. Pokud vlasy připomínají pokožku, vlastnosti se nezlepší. Oči se stávají indikátorem rozdílu mezi studenými a teplými tóny, což nám pomáhá ještě víc identifikovat tu nejlepší blondýnku.

Hnědá nebo opálená pokožka

Temnoti by se nemělo odporovat či nosit blond vlasy nebo ne, klíčem je vybrat ten správný odstín. Tmavé fototypy by podle odborníků měly hrát zlatavými tóny.

Tímto způsobem se vlastnosti zjemní. Zavedení světla nebo zlatých odlesků je vždy dobrou volbou, aby se změna barvy neukázala jako příliš umělá.

světlá pleť

Chcete-li určit, který odstín blond vám nejvíce vyhovuje, pokud jde o světlou pleť, je rozhodující barva očí. Máte-li velmi otevřené oči, mezi modrou a šedou, blondýnky s jemností benátské červené jsou klíčem ke kontrastu s chladnými barvami vzhledu.

Další stejně vítěznou možností je velmi světlá blond, béžová a polární, dosahující platiny. Zde je nezbytné myslet na zasněžené tváře s velmi světlou pokožkou a očima typickými pro severní Evropu.

Světlá pleť s tmavšíma očima

Další z nejčastějších variant je světlá pleť se zelenýma, hnědýma nebo hnědýma očima, na kterou není aplikován stejný odstín blond jako předchozí fototyp. V tomto případě odborníci na barvy doporučují zlaté blondýnky a medové tóny.

Tímto způsobem se světlo nalije na tvář velmi přirozeným způsobem, čímž se zvýší barva očí. Pro tuto kombinaci světlé pleti s hnědýma nebo zelenýma očima jsou karamelové hnědé další vítěznou možností, pokud jde o teplé barvy. Módní tón, čokoládový dort, by sice přinesl světlo, ale zároveň by zvýraznil úhly obličeje.

Zvažte

Jednou z nejčastějších chyb při odbarvování vlasů a dávání své blondýnce volnou ruku je to, že neumíte přesně vyjádřit to, co chcete. Na webové stránce Whowhatwear Matt Rezz, jeden z oblíbených koloristů celebrit, poukázal na to, že jeho zákazníci nedokázali rozlišit odstín, který odlišuje teplý od světla a studený od tmavého, pokud jde o označení požadovaného tónu. o ve vlasech .

Když mluvíme o teplých tónech, máme na mysli ty s červeným, žlutým, oranžovým, zlatým nebo dokonce hnědým základem. Chladné tóny by odpovídaly odstínům s namodralým nebo šedým základem. Sem by vstoupila šedá blond, „pískové vlasy“ či platina.

Rozdíl mezi světlem a tmou je v množství světla, které má barva. Z tohoto důvodu jsou světlé a plné světlé a zároveň studené blondýnky; To je opět případ platiny.

Napsat komentář