Jako vizážistka celebrit Nam Wo dělá veškerou přirozenou krásu

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Jako vizážistka celebrit Nam Wo dělá veškerou přirozenou krásu

.

Vítejte v příštím vydání Beauty Haul, kde zveme členy, aby nakupovali (rozpočet 150 $!) a ​​aplikovali úplný make-up za méně než 30 minut.

Pokud jste někdy viděli hypnotizující video modelky, která si na lícní kosti nanášela oslnivý rozjasňovač, je pravděpodobné, že znáte Nam Wo. Vizážistka, která spolupracovala s celebritami jako Kylie Jenner a Rosie Huntington-Whiteley, je zodpovědná za virová, poutavá „zářící díla“, která ovládla Instagram a nazvala to jeho charakteristický vzhled #dewydumplings.

„Krásný make-up začíná krásnou pletí,“ říká Vanity, když ji potkáme v CAP Beauty, přírodním kosmetickém centru v New Yorku. Je nejnovější účastnicí Beauty Haul a tentokrát je to poněkud komplikovanější: Organické kosmetické produkty jsou výrazně dražší, takže typický rozpočet 150 dolarů se příliš neroztáhne. Dokáže však využít každý cent k tomu, aby vymyslela denní beauty look, díky kterému bude její pleť kyprá, svěží a narůžovělá.

Z toho, proč si myslí, že pro správné nanášení tvářenky a konturování je nejlepší použít prsty, má Nam několik skvělých tipů. Podívejte se, co se stane, když zavolá „zářící bohy“, aby jí pomohli splnit tuto výzvu v tomto vydání Beauty Haul.

Nam Vo’s Haul Beauty Store
Krémová základní náplň Kjaer Weis
Maya Chia Highlight dne
Vyměnitelný zvýrazňovač Kjaer Weis

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion shlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář