Jako profesionální vizážistka Celia Burton používá Glossier Futuredew

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Jako profesionální vizážistka Celia Burton používá Glossier Futuredew

.

Mnohé ikonické hrdiny make-upu Glossier si snadno zamilujete. Tajemstvím úspěchu značky je jednoduchost, od ultralipu bez zrcadel až po oboustranně výhodný odstín pokožky.

Ale je zde jeden produkt Glossier, o kterém s radostí přiznáváme, že nás při uvedení na trh zarazil. Když byl Futuredew představen, byl prezentován jako „olejovo-sérový hybrid“ navržen tak, aby dodal pleti okamžitý lesk.

Počáteční recenze na Futuredew byly smíchány, ale teď, když jsme na vlastní kůži zažili jeho zářivé vlastnosti, jsme si jisti, že se jedná o jeden z nejlepších produktů značky všech dob. Už je to přes rok a stále jsme nenašli nic, co by ho překonalo.

tak co to je? Možná budeme potřebovat pár minut, abychom tomu vzdali hold. Futuredew je ve svém jádru lesklá, orosená pokožka, která je v lahvičce nepopiratelně třpytivá.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Je navržen tak, aby roztáhl mokrou, skleněnou pokožku, kterou získáte po pečlivém nanesení séra a krému, a pomůže vám vypadat přesně jako na selfie v koupelně po celý den (i přes objektiv se zoomem). Úplně bez lesku a hedvábně namísto lepkavého, je to dokonalý každodenní rozjasňovač pleti. Navíc díky absenci pigmentu vypadá skvěle na jakémkoli typu a tónu pleti.

.

budoucí rosa

BYLA 23 £ NYNÍ 18,40 £ glossier.com

Částečné sérum, částečně olej, Futuredew se nazývá „poslední krok ve vaší rutině péče o pleť.“ Takže, umístěte jej mezi SPF a podkladovou bázi a jste na správné cestě, abyste konečně získali zářivou, orosenou pleť, na které působí Glossier.

Pokud jste však ochotni trochu ohnout pravidla, čeká vás odměna, protože jsme zjistili, že ve skutečnosti existuje více než jeden způsob, jak využít tohoto zářícího hrdiny. Rezidentní vizážistka Celia Burton Glossier níže odhaluje tři způsoby, jak získat tuto zářivou pleť.

1. Trvalá péče o pleť

Futuredew, který zůstane nejprve věrný lesklé mantry pokožky, skutečně záleží také na vaší pleti. Výživné nekomedogenní oleje, rozjasňující ovocné výtažky a skvalán získaný z cukrové třtiny spolupracují na zlepšení zářivosti pleti ještě dlouho poté, co jste se zbavili make-upu.

„Futuredew vám poskytuje dlouhodobé rozjasňující výhody péče o pleť a navíc efekt jemného zaostření odrážejícího světlo, kterého se běžně dosahuje jen s make-upem,“ říká Burton. „Ideální pro chvíle, kdy nechcete trávit věky rutinou, je to jednokrokový produkt, který na pokožce vytvoří lehký, zářivý závoj. K dokončení vzhledu naneste trochu Boy Brow a Lash Slick.“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

2. Okamžitá orosená záře

Podle Burtona nelepivá textura Futuredew ve skutečnosti působí jako základní nátěr, který pomáhá vašemu make-upu přilnout k vaší pokožce. „Tímto se uzamkne na místě a vytvoří se dlouhotrvající záře,“ říká. „Aplikujte dvě pumpičky na celý obličej jako poslední krok v rutině péče o pleť.“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

3. Dokonalý poslední krok

Futuredew možná byl navržen pro nošení pod podkladovou bází, ale ve skutečnosti milujeme používání čistého, nelepivého séra na lícní kosti po podkladu. Pokud máte silnou alergii na zvýrazňovače nasáklé třpytkami, tak toto je pro vás.

„Naneste malé množství prsty na vysoké body obličeje, jako jsou lícní kosti, pod obočí a mašli, abyste dodali lesk každému vzhledu před nebo po make-upu,“ říká Burton.

Pořiďte si Glossier limitovanou edici Black Friday Pack

Glossier The Eye Uniform – 20 £, hodnota 28 £.

KOUPTE NYNÍ

Obsahuje: Lash Slick a Boy Brow

Glossier A Full Face Of Glossier – 48 £, cena 64 £

KOUPTE NYNÍ

Obsahuje: Perfecting Skin Tint, Skywash, Cloud Paint, Lash Slick

Lesklejší voní než ty – 48 liber, 61 liber.

KOUPTE NYNÍ

Obsahuje: Krém na ruce, Glitter You

Glossier The Weekend Set – 56 £, hodnota 76 £.

KOUPTE NYNÍ

Obsahuje: kosmetickou taštičku, Futuredew, balzám Dotcom, čistící mléko v želé.

Lesklé zimní vrstvy – 60 £ stojí 86 £.

KOUPTE NYNÍ

Obsahuje: Čistící mléčné želé, Super Bounce, Bohatý hydratační krém, Měsíční maska.

Napsat komentář