Jaké výsledky mohu očekávat od injekčních léků?– Tipy, jak pečovat o vlasy Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Pokud uvažujete o redukci injekčních vrásek, nejste sami: v roce 2020 bylo v USA provedeno více než 4,4 milionu procedur s použitím botulotoxinu typu A (AKA Botox, Xeomin, Dysport a další značky) a očekává se, že poptávka bude letos ještě větší. Není divu, že léčba je populární – injekční podávání může mít dramatické výsledky, pokud jde o redukci brázd, ghibových nohou a jiných hlubokých vrásek. A tato ošetření fungují ještě lépe, když jsou spárována se správnou rutinou péče o pleť, říká. Doktorka Caroline Robinsonová, lékařský a kosmetický dermatolog se sídlem v Chicagu. Požádal jsem Dr. Robinsona, který spolupracoval s Revision Skincare na vzdělávacích snahách kolem uvedení jejich nového Revox™ Line Relaxer (sérum navržené pro použití v tandemu s injekčními neuromodulátory), aby mi vysvětlil, jak z něj vytěžit maximum. dobré výsledky.

Co je neuromodulátor – je to jiné slovo pro Botox?

Neuromodulátor je jakákoli látka, která má potenciál ovlivnit činnost nervu. Botox a jiné injekční prostředky na redukci vrásek jsou typem neuromodulátoru a fungují tak, že zeslabují signál vysílaný z nervů do našich obličejových svalů, čímž účinně způsobují svalovou relaxaci.

Jaké problémy mohou neuromodulátory vyřešit? Jsou jen pro určité oblasti obličeje?

Teoreticky může neuromodulátor řešit jakýkoli problém související s funkcí a činností nervů. V kosmetice je hlavní použití neuromodulátorů ke změkčení svalového působení na obličeji, aby se časem zmenšily vrásky a předešlo se jim. Injekční prostředky na redukci vrásek mohou být použity k řešení ghibiho chodidel, vrásek na obličeji, vrásek na čele a jiných oblastí.

Jak dlouho léčba zabírá? Jak dlouho vydrží výsledky?

Injekční kúry na redukci vrásek obvykle trvají pět až 14 dní, než se naplno projeví, a mohou trvat tři až čtyři měsíce.

Měla by se moje rutina péče o pleť po podání injekcí změnit?

Jsem velkým zastáncem používání optimální péče o pleť před jakýmkoli injekčním zákrokem.

Používání preventivní a regenerační péče o pleť je nejlepším způsobem, jak zajistit úspěch vašich procedur a ochránit vaši investici. Všichni moji pacienti jsou před podáním injekcí na opalovacích krémech, antioxidantech a retinolu nebo alternativě k retinolu.

Po injekcích rád přidávám produkt, který podporuje proceduru. Jeden produkt, který zcela změnil hru v mé praxi, je nový Revox™ Line Relaxer od Revision Skincare, který má klinické údaje, které dokazují synergické zlepšení vzhledu vrásek v kombinaci s neuromodulačními injekcemi. Toto sérum používám ihned po injekci neuromodulátoru a žádám pacienty, aby jej používali dvakrát denně po dlouhou dobu doma pro lepší výsledky.

Jaký je nejlepší věk pro zahájení léčby?

Neexistuje ideální věk na začátek, protože každý stárne jinak, ale většina mých pacientů začíná ve 30 letech. Pokud je vaším cílem časem přirozený, mírně zestárlý vzhled, pak je ideální čas začít dříve, než se začnou v klidu vytvářet vrásky (tzv. statické vrásky).

Co se stane, když injekce zmizí – bude moje tvář vypadat jinak než dříve?

Když injekční prostředky na redukci vrásek, jako je Botox, zmizí, změkčené linie se často znovu objeví, ale nebudou vypadat hůře než před léčbou. Někteří lidé mohou pociťovat dlouhodobé výhody z jejich injekcí, neboť je méně pravděpodobné, že budou dělat svalové akce, které v první řadě vytvořily vrásky.

Napsat komentář