jaké jsou, jak se používají a které jsou nejlepší| Zdravápleť

16. listopadu Náplasti na oči: co jsou, jak se používají a které jsou nejlepší

Zveřejněno ve 12:00 v Cosmetics by Fabra Communication

žijeme s tmavé kruhy a kapsy ale nechceme si zvykat. Proto jsem se dobře naučil všechny přírodní a kosmetické prostředky, abych se jich zbavil nebo alespoň zmírnil jejich vzhled. Dnes vám chceme představit nový koncept a nový super zajímavý produkt, pokud jde o léčbu obou estetických problémů. Toto jsou pásy na oči.

Co jsou to pásky na oči?

Náplasti na oči tvoří a specifická léčba pro oblast očních kontur s okamžitým účinkem a se zvláštním důrazem na váčky a tmavé kruhy. Jsou ideálním kosmetickým přípravkem pro unavené či zanícené oči. Stejně tak vyhlazují a zpevňují kontury, ošetřují mimické linky a nabízejí okamžitý „liftingový“ efekt.

Jak se používají?

Tento produkt by měl být používán opatrně podle níže uvedeného postupu. V první řadě musí náplast dokonale přilnout k očnímu okolí, všimnout si, že je přilepená a naprosto hladká (můžeme si pomoci konečky prstů). Musíte je nechat působit po dobu udávanou výrobcem, která bude mezi dvaceti a třiceti minutami. Tímto způsobem textura a produkty, které koncentruje, proniknou do pokožky a podle toho na ni působí. Náplasti na oči jsou obvykle obohacené o kyselinu hyaluronovou, antioxidační vitamíny jako C, kolagen, retinol…

nejlepší pásky na oči

De Biovene

© Biovene gelové náplasti (1,00 €)

S přísadami celebrit, jako je kolagen, ženšen, aktivní uhlí a čajovníkový olej.

Od Vivienne Sabo

© Vivienne Sabó náplasti s hydrogelem (7,95 EUR)

Redukují váčky, tmavé kruhy, vrásky a lesk. Pomáhají zlepšit vzhled unavených očí díky kyselině hyaluronové a kolagenu, které napomáhají bohaté hydrataci. Jeho hlavní složka, alantoin, pomáhá snižovat výskyt tmavých kruhů a odstraňuje tmavé skvrny.

Přes chlór

© Kloraně náplasti proti únavě (17,99 EUR)

Oční náplasti Klorane Organic Cornflower jsou dokonalé, neboť redukují známky únavy již za 15 minut. S organickým květem chrpy obsahují také dextransulfát se zklidňujícími vlastnostmi a hesperidin methylkalkon, který zlepšuje mikrocirkulaci v dané oblasti. Pro zintenzivnění chladícího efektu je před nošením ochlaďte.

Od Heleny Rubinsteinové

© Petice od Heleny Rubinsteinové (103,55 EUR)

Jeho receptura je založena na biocelulóze a hvězdné složce celé řady Prodigy Powercell od Heleny Rubinstein, výtažku z rostliny Oceanic Crista, výsledkem čehož je produkt s regeneračními a uklidňujícími vlastnostmi.

Estee Lauder

© Esteé Lauder Mask (35,95 EUR)

V těchto náplastech, které intenzivně ošetřují oční okolí, jsou zkombinovány uklidňující, hydratační a opravné složky výkonné značkové technologie Advanced Night Repair. Jakmile jsou umístěny na spodním víčku, je pozorován okamžitý chladivý efekt. Po 10 minutách jeho aktivní složky zmatní linie výrazu a vaše oči budou vypadat odpočatě a zářivě.

Jejich neustálé používání kosmetické náplasti Má několik výhod, které jsou viditelné z krátkodobého i dlouhodobého hlediska. Za prvé, účinky jsou okamžitě viditelné, protože mnohé z těch, které jsou na seznamu, mají „bleskové“ akční složky. To znamená, že po použití odstraňuje známky unavených očí. Všechny stejným způsobem koncentrují složky a aktivní složky, které pronikají do pokožky a zabraňují postupům času a při týdenním používání známkám stárnutí.

Napsat komentář