Jaká je nejlepší řasenka roku?| Zdravápleť

25. listopadu Jaká je nejlepší řasenka roku?

Zveřejněno ve 13:09 v Makeup od Fabra Communication

Jsou dva typy lidí. Ti, kteří, když vypadají špatně, používají svou oblíbenou červenou rtěnku ke zvýšení morálky a vzhledu, a ti, kteří se, když se to stane, uchýlí k řasenka. Pokud patříte k těm druhým, zažijete zázrak aplikace tohoto produktu. najednou dobrá holka. Najednou se milujeme. Najednou magie.

Je to hvězdný produkt naší kosmetické taštičky, bez které se mnohé z nás neobejdou (včetně nás samých) Protože jediným přechodem tohoto základního makeupu dokážeme řasy prodloužit, dodat jim objem, zahustit, uzavřít a zvýraznit.

The make-up terapie nebo terapeutický make-up. A jak vysvětluje dermatoložka Andrea Combalia ve své knize „Zdravá pokožka v Sano Bodies“, make-up je nástrojem ke zlepšení našeho sebeobrazu a je velmi nápomocný při zlepšování sebeúcty. Jde nad rámec jednoduché zkrášlovací mise a správný výběr produktů je nezbytný k tomu, aby se nezhoršily předchozí patologické stavy. Používáme ho už od pravěku, tak proč mu odepírat jeho emocionální výhody?

Nejlepší řasenka

Když se vrátíme k řasenky, dnes chceme nastínit, které jsou, byly nebo budou nejlepší letos. V tomto seznamu je 14 masek dostupných v sestřenicekterých je nejvíc.

Od L’Oreal

© L’Oréal Lash Paradise Mascara (7,75 EUR)

Tato řasenka přenese vaše řasy do ráje, intenzivně je prodlouží a dodá jim super smyslný objem. Jeho kartáček s vlnitými štětinami je naplněn maximálním množstvím produktu, aby vaše řasy získaly dramatický objem. Jeho jemné, hedvábné složení klouže rovnoměrně a lehce. Nezanechává skvrny ani hrudky. Je to jedna z nejprodávanějších řasenek, vyhrála Allure Best of Beauty Award v roce 2017 a Allure Reader’s Choice Award v roce 2018.

De Maybelline

© Maybelline Lash Sensational Sky High (7,13 EUR)

Tato dlouhotrvající řasenka snadno získá intenzivní délku a plný a nově definovaný objem. Jeho součástí je inovativní zúžený kartáček Flex Tower, který zakřiví přirozený tvar celých řas a dodá objem i těm nižším.

ze 3ina

© The Color Mascara od 3INA (9,00 EUR)

Jeho složení odolné vůči vodě a potu má dlouhou životnost a znamená, že vydrží cokoli. Navíc dodává objem a délku. Má to také barvu! Skvělý nález.

De Sisley

© Sisley So Intense Mascara (31,45 EUR)

Jeho jedinečné složení (obohacené o peptidy bohaté na vitamíny) pomáhá řasám vypadat déle a hustěji. Jeho ultračisté, dvouvrstvé pigmenty nabízejí intenzivní a dlouhotrvající barvu.

De Catrice

© Glam & Doll značky Catrice (2,93 EUR)

Nejnovější přírůstek do slavné řady Catrice Glam & Doll, Sculpt & Volume definuje každý gen individuálně pomocí elastomerového kartáčku. Intenzivní černá textura zároveň zaručuje objem XXXL a vytáčí je, aniž by je stěžovala.

Z kliniky

© High Impact Clinic (16,07 EUR)

Tato řasenka má intenzivní barevné pigmenty, které dodávají vzhledu světlo a intenzitu, zatímco její kartáček obalí řasy, rovnoměrně a bez hrudek je pokryje svým složením, aby nám poskytl maximální tloušťku a délku.

Dior

© Dior Waterproof Mascara (27,76 EUR)

Přehlídková řasenka Dior, objemový efekt „prodlužování řas“, verze Waterproof. Spojuje v sobě sílu XXL kartáčku a ultra sestavitelného krémového složení pro vynikající objem.

Od YSL

© YSL Volume Effect Mascara (23,90 EUR)

Řasy vypadají jasněji, plné objemu a barvy díky nylonovému kartáčku a jeho hydratačnímu a ultrapigmentovanému složení. Přirozená kadeře je zvýrazněna, aby vytvořila dlouhotrvající efekt umělých řas, ze kterých se zatočí hlava. V jediném přechodu, bez hrudek nebo lepidla díky kondicionérům.

Od Lancome

Řasenka © Lancôme (9,37 EUR)

Jeho složení zahušťuje, prodlužuje a nadzvedává řasy od kořínků ke konečkům, přičemž řasy pečlivě pokrývá, aniž by je stěžoval.

Autor: Clarins

© Clarins Mask (20,55 EUR)

Clarins Laboratories ve svém složení zkombinovaly dva komplexy inspirované tím nejlepším z přírody: Lash Lifting Complex, kombinaci přírodních chia polymerů a lněných cukrů, která přirozeně zvyšuje délku a zakřivení řas; a Lash Boosting Complex, který viditelně prodlužuje a posiluje řasy.

Jen ten nejfanatičtější z maskář bude znát výhody všech z nich. Seznam samozřejmě ocení ti, kdo ho hledají. Jsou neomylní.

Napsat komentář