Jaká je nejlepší kulma na řasy?| Zdravápleť

29. dubna Nejlepší kleště na řasy

Zveřejněno ve 12:00 v nástrojích na líčení od Fabra Comunicación

Sníte o pobuřujících řasách, ale myslíte si, že kulma na řasy je zbytečná a řasy zakryjete pouze řasenkou, abyste dosáhli délky a objemu. pokud ano tak se velmi mýlíš. Spojení obou produktů se může stát vaším Star beauty trik k dosažení výsledků, které hledátetyto dva produkty lépe spolupracují.

Ať už máte rovné řasy, nebo máte to štěstí, že máte trochu přirozené natočení, stačí Pár vteřin s kulmou pomůže připravit scénu na úžasné řasy.bez potřeby falešného prodlužování nebo řas.

Zatím víme, jak získat dlouhé, husté, zakřivené řasy (a nechat oči mnohem více vyniknout a vypadat větší). Víme, že neumíme dobře pumpovat kartáčkem nahoru a dolů a měli bychom vsadit na dobrou řasenku. Do kosmetické tašky bychom ale měli zařadit i kulmu, chceme-li, aby naše řasy opravdu vynikly.

Ano, je to nutné používejte lehce bez tahání řas, jednoduše vyviňte mírný tlak, abyste jej zavřeli. Povíme vám vše, co potřebujete vědět o tomto kosmetickém nástroji.

Kulmy na řasy: jak je správně používat

Kulma na řasy je dobrá pomůcka k natočení řas, ale musíte používejte jej správně a bez zneužívání. Zkontrolujte, zda je v dobrý stav, netlačte příliš silně (neboť řasy zeslábnou) a nepoužívejte jej denně. Odborníci upozorňují, že správným způsobem je zmáčknout vybraný bod řas po dobu 3 až 5 sekund a poté jej mírně posunout nahoru, přičemž několikrát stlačíte gesto nahoru, abyste dosáhli hladké křivky.

Otevřete kulmu na řasy a umístěte její gumičku ke kořínkům horních řas. Ujistěte se, že všechny záložky, zejména vnější, jsou uvnitř. S kulmou vzpřímeně ji jemně zavřete k základně co nejblíže linii řas. a ujistěte se, že si nepřiskřípnete kůži. Jemně stlačte kulmu od kořínků ke konečkům řas stejným tlakem.

Samozřejmě nezapomínejte, že při používání kulmy je důležitá hygiena. Nezapomeňte si dát pár vteřin na kontrolu gumy kulmy a dočistěte ji trochou očního odličovače. Tímto způsobem se budete moci vyhnout infekcím a jakýmkoli problémům, které mohou nastat.

Ale řasy jsou nezbytnou součástí našeho vzhledu a mají také svoji funkční část: chrání oko před vnějšími nečistotami a filtrují sluneční záření. Bez ohledu na estetiku je důležité o ně každodenně pečovat. Pokud používáte řasenku nebo jakýkoli jiný produkt k líčení očí, Před spaním je nutné se vždy odlíčit. Musíte si vybrat jeden specifický odstraňovač očního make-upu (Jejich receptury jsou vyvinuty tak, aby byly měkké a nenapadaly ho) a pomocí kotouče nebo vaty je snadno čistěte, bez drhnutí oka, abyste nepoškodili řasy. Je lepší nechte pár vteřin působit, aby make-up změkl a poté lehkou masáží odstraňte veškeré nečistoty.

V ní na trhu krásy nyní naleznete širokou škálu natáček aby vyhovovaly všem tvarům očí a citlivosti, navrženy tak, aby pohodlněji seděly a snadno se používaly. Jak již bylo řečeno, stojí za zmínku, že ne všechny kleště na řasy jsou vytvořeny stejně. Proto se řídíme nejlepší natáčky, které si můžete koupit, abyste získali řasy svých snů.

LA Fata

LA Girl kulma na řasy (8,99 €)

Profesionální ocelová kulma na řasy, vhodná pro všechny typy řas. Měkký silikonový tampon jemně ošetřuje řasy.

De Catrice

Kulma na řasy Catrice Kulma na řasy (4,54 EUR)

Má ergonomickou rukojeť s pohodlným úchopem, širokou a pevnou gumu, která se neláme ani neuvolňuje. Navíc zvyšuje efekt natočení řas.

z Ardellu

Ardell tepelná kulma na řasy (6,44 EUR)

Vyhřívací podložka rychle odděluje řasy a rovnoměrně aplikuje jemné teplo. Funguje na baterie a stojan změní barvu, když je kulma připravena k použití.

UBU

Wicked Winks UBU kulma na řasy (3,44 EUR)

Disponuje zaobleným silikonovým tamponem, který neztvrdne ani nepřiskřípne řasy. Kromě toho má výměnu dvou dalších jednotek.

Podle Essence

Essence kulma na řasy (3,54 EUR)

Tato kulma na řasy je ideální pro rozšíření očí, prodloužení řas a zvětšení očí. Má náhradní podložku.

Woo Oow

Kompaktní kulma na řasy Woo Oow (1,00 EUR)

Pohodlné, praktické a velmi odolné. Snadno se používá a zanechává řasy vypadající super krásně.

Autor: Shiseido

Kulma na řasy Shiseido (17,10 EUR)

Má design bez okrajů, dokáže dosáhnout i těch nejkratších řas a vyhnout se bolestivým povisnutí. Navíc má silikonový tampon, který se vlní od kořínků ke konečkům, čímž získává profesionální povrch.

Ty jsi princezna

Je to magická kulma na řasy od You Are The Princess (4,99 EUR)

Jeho hrubý, zaoblený silikonový tampon je hypoalergenní a nekroutí ani neslepuje řasy. Je vhodný i pro ty nejcitlivější oči.

Přirozeně vylepšete svůj vzhled pomocí nejlepších kleští na řasy, které jsou dokonalým doplňkem vaší řasenky.

Napsat komentář