Jak zvládáte své chronicky suché lokty?– Každodenní péče o vaše tělo Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Naše lokty jsou chráněny kůží, která je tak odlišná od zbytku našeho těla – a bez ohledu na to, co děláme, má naše pokožka tendenci zůstat suchá, drsná a šupinatá. Pokožku lokte ovlivňuje mnoho věcí, od chladného zimního počasí až po jejich použití na podporu, když je podpíráme o stoly a desky. A jelikož je zde zima, vyhrnuli jsme si rukávy s Dr. Rachael Cayce z DTLA Derm, abychom tento problém řešili přímo a vyléčili naše suché lokty jednou provždy!

Za prvé, proč je kůže lokte tak odlišná?

Podle doktora Caycea existuje mnoho důvodů, proč jsou naše lokty tak odlišné od zbytku rukou. „V první řadě je to oblast náchylná k vyrážkám, jako je psoriáza, prstencový granulom a nespecifické vyrážky po štípnutí hmyzem, lékové reakce atp. Důvody jsou neznámé, ale imunitní systém zjevně rád reaguje, což vede k vyrážkám.“ Mezi další faktory patří umístění loktů na pracovní desky nebo jiné povrchy. ■ Když vaše pokožka v této oblasti opakovaně zažívá tření, přizpůsobí se vytvořením ochranné vrstvy, která vypadá jako tmavá a pokožka.

Jaké jsou některé způsoby, jak zvládnout suché lokty doma?

Protože je kůže lokte tak kontrastní, k léčbě problémů, které se vyskytují v této oblasti, jsou zapotřebí silné přípravky. Doktor Cayce poznamenává, že činidla přítomná v některých doporučených produktech „mohou pálit a neměla by se aplikovat na pořezanou nebo odřenou pokožku.“ Také říká, že silný mechanický peeling, jako je pemza, se nedoporučuje, neboť neřeší hlavní problém a může zhoršit stav. Nejdůležitější je obnovit vlhkost a dodat těmto oblastem extra tep, zejména v zimních měsících! Toto je sedm produktů, které udrží vaše problémy s lokty po celou zimu na zimním spánku.

 1. Kupte nyní v

  1. Glytone Ultra Softening Cream na paty a lokty

  Kyselina glykolová v tomto produktu poskytuje jemnou exfoliaci, zatímco vitamín E dodává vlhkost a ochranu před poškozením volnými radikály. Dr. Cayce je fanouškem tohoto produktu pro lehkou, neabrazivní exfoliaci a pronikající vlhkost. „Mám ráda produkty, které obsahují alfa-hydroxykyseliny pro vyhlazení drsných oblastí, jako jsou lokty a kolena,“ říká.
  Recenze říkají: „Je to úžasný produkt a není abrazivní; protože je to téměř 30 AHA, je to neuvěřitelné a funguje to rychle.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Krém pro cílenou léčbu problémů se suchou pokožkou Neostrata

  Jedním z oblíbených produktů Dr. Cayce je Krém na suchou pleť NeoStrata Problem, který obsahuje směs 20% hydroxykyselin k odstranění drsné a suché pokožky, výsledkem čehož je hedvábná textura. Skládá se ze včelího vosku a vitamínu E, které vyživují, zjemňují a obnovují plnou pokožku.
  Recenze říkají: „První produkt, který jsem našel, udržuje mou pokožku jemnou, snižuje odlupování a praskání.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. 3. Yu-Be souprava na opravu paty a lokte

  Tato sada pro opravu přenosné velikosti je ideální pro cestování. „Je to jeden z nejprodávanějších léčivých zvlhčovačů bohatých na vitamíny v Japonsku,“ Yu-Be Heel and Elbow Repair Kit exfoliuje vaši pokožku zeleným čajem a vitamínem E. tělové mléko. Dr. Cayce říká, že je to dobré pro každodenní vlhkost.
  Recenze říkají: “Úžasný produkt! Moje nohy vypadají měkké a pružné po třech dnech nošení těchto hydratačních ponožek.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. 4. Hydratační krém Cetaphil

  „Tento krém je komplexní místo pro hydrataci obecně,“ říká Dr. Cayce. Poskytuje dlouhotrvající komfort pro dehydratovanou a problematickou pokožku. Protože lokty jsou náchylné k kožním problémům, jako jsou ekzémy a jiné vyrážky, Cetaphil je klinicky prokázáno, že tyto stavy léčí! Zabraňuje ztrátě vlhkosti v důsledku změkčovadel a zvlhčovačů, které vážou vodu a uhasí žízeň suchých loktů!
  Recenze říkají: „Tohle je tak úžasný produkt. Jednoduché, čisté a efektivní!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Vitamin C Polish One Love Organics

  Toto organické tělové mléko je plné vitamínu C bohatého na antioxidanty, aloe vera, bambucké máslo a organické krystaly cukru, čímž poskytuje naprosto přirozený způsob hydratace pokožky. One Love Organics Vitamin C Eye jemně odstraňuje odumřelou kůži, čímž zlepšuje tón a texturu loktů, přičemž svými protizánětlivými složkami poskytuje uklidňující účinky. „Tohle je kompletní zvlhčovač, který se cítí dobře,“ říká Dr. Cayce.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. 6. Tělový peeling a leštidlo DHC Olive-Corn

  Tento dynamický peeling využívá malá i velká zrnka prášku z kukuřičných klasů a je naplněn olivovým olejem a vitamínem E. Dr. Cayce říká: „Jemný peeling, jako je DHC leštidlo, vám může pomoci. Glyton k odstranění. exfoliovaná pokožka.” Tento produkt obsahuje také alfa-hydroxykyseliny – které, jak již zmiňoval Dr. Cayce, jsou skvělé k léčbě suchých loktů.
  Recenze říkají: „Toto je nejlepší tělový peeling s pěnou, protože nedráždí pokožku. Po použití tohoto produktu nezůstávají ve sprše žádné mastné zbytky, díky čemuž je skvělý pro každodenní použití!

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Dermatolog DERMAdoctor KP Duty Tělový peeling s chemickým a fyzikálním peelingem

  Silný exfoliant, tento tělový peeling funguje rychle tak, že otře suchou a poškozenou pokožku směsí AHA, kyseliny azelaové, zeleného čaje, kyseliny glykolové a kyseliny mléčné. Kyselina glykolová a mléčná pomáhají oslabit odumřelé kožní buňky, přičemž na sebe vážou vlhkost a výtažky ze zeleného čaje a vrby pomáhají uklidnit a osvěžit odřenou pokožku. Doktor Cayce říká: „Nepřehánějte to s tímto agresivním peelingem. Odstranění příliš velkého množství kůže může povzbudit lokty, aby se staly drsnějšími a tmavšími. Doporučuje omezit peeling na jedenkrát týdně.
  Recenze říkají: „Toto je nesmysl, vysoce kvalitní produkt. Neexistuje žádné barvivo ani luxusní parfém; jen udělej, co řekne.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář