Jak získat plné rty bez injekcí– Pečujte o vlasy a pokožku Andrea S. doporučuje:

V posledních měsících se měkké, plné a zdravé rty staly velmi vyhledávaným rysem tváře. Ve studii koordinované společností Allergan ve skutečnosti „21 % žen, které dostaly dermální výplně v roce 2016, tak učinilo na rtech.“ 1 Desítky značek make-upu a péče o pleť nabízejí produkty na zvýraznění a zvýraznění rtů určené ke změkčení a rozvoj rtů. Vaše rty. jen potáhnutí prstem. V posledních letech se také zvýšila popularita injekcí a růstu rtů.

Čtěte dále, kde najdete vše, co jsem se naučila o fungování krému na rty, tipy na rychlé a jedinečné výsledky při dlouhodobých krocích, které můžete podniknout, plus několik zajímavých statistik od vaší značky péče o pleť SkinMedica, která na jejich základě vyvinula nový produkt . vlastní studie.

V první řadě jsme potřebovali vědět: odkud se vzal tento trend k plnějším rtům?

Zatímco některé královny sociálních médií si mohou připsat určitou zásluhu, touha mít plné rty má své kořeny v psychologii. Studie jako „Human Mating Strategies“ ukazují, že ženy považují ženy za fyzicky nejatraktivnější, když jejich vzhled znamená zdraví, plodnost a reprodukční hodnotu. V podstatě ženy, které vypadají zdravě a mladě – s „plnými rty, hladkou pokožkou a lesklými vlasy“ – jsou často považovány za nejpřitažlivější.

Samozřejmě, krása je subjektivní; ne každého lákají plné rty a ne každý je chce. Ale pokud vám plné rty dodají požadovaný vzhled a sebedůvěru, tady jsou některé z různých způsobů, jak se k tomu dostat (od rychlých oprav až po trvalé výsledky).

1. Nejrychlejší způsob, jak získat plnější rty? Předstírejte to make-upem (plus pár dalších triků).

Pokud si chcete jen vyplnit rty na jeden den nebo noc, můžete okamžitě vytvořit plnější a jasnější vzhled s trikem make-upu. Zde jsou některé z technik, na které beauty blogerky přísahají:

  • Před aplikací produktů na rty si udělejte peeling. Pomáhá to zvýšit průtok krve do vašich rtů a odstraňuje odumřelou kůži, která by mohla způsobit, že vaše rty budou matné a nezdravé.
  • Beauty bloggerka Michelle Phan doporučuje použít mikrojehlový váleček na rty, abyste stimulovali produkci kolagenu a rtům okamžitě dodali trochu energie. Ujistěte se, že nevyvíjíte příliš velký tlak a vždy po něm naneste hydratační krém na rty.
  • Přidejte zvýrazňovač nebo korektor na mašli (čára nad horním rtem), aby rty vypadaly plnější. Udělejte krok dále s trochou opálení pod středem spodního rtu, abyste přidali hloubku a kontrast. (Ujistěte se, že mixujete!)
  • Zakryjte rtěnku leskem na rty (pouze uprostřed). Pomůže to vytvořit iluzi plnějšího tlumiče.
  • Seznamte se s rtěnkou. Můžete použít rtěnku pro snadné překrytí rtů pro jemné zvýšení objemu. Rtěnka je skvělá i pro konturování rtů. Vyberte si barvu, která je tmavší než rtěnka, kterou chcete nosit, abyste zlepšili konečný výsledek.

doporučuje:

Voděodolná rtěnka, Laura Geller New York Pout Perfection

Rtěnka bohatá na vitamíny vyživuje, protože vám umožňuje vylepšit a definovat rty

Tekutá rtěnka LORAC Cosmetics PRO

Lehký matný povrch navržen tak, aby vydržel celý den nebo noc

Dlouhotrvající toner na rty od Jouer Cosmetics

Přidejte dokonalé množství lesku a leskněte se tam, kde jej potřebujete

2. Nasaďte si plný lesk, aby vaše tenké rty vypadaly na jeden den plnější.

Pokud chcete, aby vaše rty vypadaly plnější bez čekání, zkuste použít balzám na rty, který stimuluje prokrvení rtů, abyste dočasně zvýšili jejich plnost. (Toto jsou ty, které trochu brní.) Některé éterické oleje mají vlastnosti stimulující krevní oběh, při použití na rtech vytvářejí dočasný vyhlazující efekt. Například skořice je údajně účinná při zvyšování krevního oběhu – podle studie o medicínském využití skořice na webové stránce Národního institutu zdraví (NIH). Podobné vlastnosti má také zázvor. Jiná studie zveřejněná na webové stránce NIH naznačuje, že zázvor vyvolává pocit oteplování na zlepšení průtoku krve.

doporučuje:

Eminence Organic Skin Care Lip Plumper

Skořice, kofein a vitamín E dodají vašemu hlasu lesk a objem

DuWop rty přicházejí

Kultovní favorit Lip Venom naplněný směsí esenciálních olejů jako skořice a zázvor

3. Pro dlouhotrvající kypré rty je novým nejlepším přítelem vašich rtů kyselina hyaluronová.

Zatímco někteří lidé se s tenčími rty jen narodili, jiní mohou časem ztratit část své plnosti. SkinMedica, která nedávno uvedla na trh novou dvoukrokovou kúru pro plnější a zdravější rty – HA5 Smooth & Plump Lip System – vysvětluje, jak to funguje: „Stejně jako pokožka na tváři, i rty ztrácejí schopnost produkovat kolagen. , elastin a kyselina hyaluronová v průběhu času.“ Kolagen, elastin a kyselina hyaluronová tvoří dermis (vrstva kůže, která obsahuje krevní cévy, nervová zakončení a póry). Tyto složky jsou zodpovědné za to, že vaší pokožce dodávají pevnost, plnost a pružnost. Když jich přestanete produkovat co nejvíce (co se může stát od věku 16 let), vaše rty mohou být tenčí a méně výrazné, přičemž ztratí část své barvy.

Vaše rty jsou obvykle postiženy spíše než zbytek vašeho obličeje, dodává SkinMedica, protože „na rozdíl od obličeje rty neobsahují mastné žlázy, které pomáhají bojovat proti viditelným známkám stárnutí, díky čemuž jsou jemné linky viditelnější a často se zdají suché a popraskané, když jsou dehydratovány. . . .“ Z tohoto důvodu, pokud chcete na rtech skutečně provést trvalou změnu, musíte se zaměřit na hydrataci a hojení.

Pokud ještě neznáte zázračnou složku známou jako kyselina hyaluronová (HA), je načase se seznámit, jelikož v péči o pleť a zkrášlovacích produktech ji uvidíte poměrně často.

HA je typ cukru, který se nachází v pojivových tkáních, kloubech, kůži a téměř ve všech ostatních částech těla. Pomáhá udržovat pokožku pružnou a pevnou, jelikož dokáže zadržet až 1000 násobek své hmotnosti ve vodě a má schopnost táhnout vodu na povrch pokožky, kde může chybět. Jelikož se již nachází v každé části těla, je nepravděpodobné, že způsobí alergickou reakci a obecně je jeho použití bezpečné. To z něj činí ideální směs – nejen na opakování, ale také na dodání mladistvějšího lesku rtům.

V centru pozornosti jsou plniva s kyselinou hyaluronovou.

Zpráva National Plastic Surgery Statistics za rok 2016 ukazuje stabilní nárůst popularity injekcí HA (běžně známých jako Juvéderm nebo Restylane) od roku 2000. V roce 2016 se HA zařadila mezi nejoblíbenější minimální invazivní postupy. Zatímco kolagenové výplně byly kdysi nejlepší volbou pro plnější rty, HA je nyní hvězdou show, protože nejenže vyplňuje; opravdu léčí. Navíc, dokud kolagenové výplně vydrží 3-4 měsíce, výplně s kyselinou hyaluronovou mohou podle FDA vydržet až rok.

Místní kyselina hyaluronová nabobtná bez bolesti.

Lokální ošetření kyselinou hyaluronovou může být pro mnoho lidí skvělým způsobem, jak doplnit výplně a injekce. A mnohým dalším, kteří se raději zcela vzdají jehel, nabízejí lokální výplně přesně to správné množství plnosti.

doporučuje:

Systém SkinMedice HA5 Smooth & Plump lip

Studie prokázaly, že tato dvousložková kúra zvyšuje hydrataci rtů o 58 % po čtyřech týdnech, přičemž podporuje přirozenou HA.

Fusion Beauty LipFusion XL – Mikroinjekční kolagenový doplněk na rty

Kombinuje kolagen a HA na zpevnění, zvlhčení a vyplnění rtů

1. Údaje o souboru Allergan; Záznamy o dávkování injekcí do obličeje

Napsat komentář