Jak zabránit vypadávání vlasů v létě

Vlasy neustále vypadávají. Odborníci odhadují, že každý den nám vypadne asi 100 vlasů, což je naprosto normální. Jisté je, že jsou období v roce, kdy tento pokles mohou ještě prohloubit sezónní změny.

Snad nejvíce se o vypadávání vlasů mluví vždy konec léta. Je to naprosto normální, faktory prostředí, zvýšení teploty podporuje aktivaci telogenní fáze, což je konečná fáze vlasu, kdy se začíná ztrácet, obnovovat a vycházet jako nový.

I když však jde o zcela běžnou epizodu, je třeba učinit nezbytná opatření a péče, aby vaše vlasy iv tomto ročním období vypadaly zdravě, silně a leskne.

Vitamíny a minerály, které pomáhají vašim vlasům

The nejlepší léčba vypadávání vlasů pro ženy léto se provádí s příjmem základních vitamínů a minerálů. Jedním z produktů, které s ním pomáhají bojovat, je Olistic For Women. Nutraceutikum nové generace se 100% přírodním složením, které léčí všechny příčiny vypadávání vlasů.

Za tímto produktem jsou formulátoři a dermatologové, kteří jsou odborníky na zdraví vlasů, kteří vyvinuli Holistic po mnoha klinických zkouškách s velmi efektivními výsledky.

Jeho složky zahrnují vitamíny a minerály, jakož i další přírodní a veganské složky, které společně zastavují vypadávání vlasů a posilují vlasy.

Jedná se o perorální léčbu. 25 ml láhev se užívá denně po snídani po dobu 28 dnů, odpočívá se 2 dny a pokračuje se. Takže na 6 měsíců.

Olistic For Women obsahuje mimo jiné Saw Palmetto, Pygeum Africanum Bark, Astaxanthin, Ashwagandha Sensoril®, Kurkuma Cursol®, Biotin, Vitamin E, Komplex B, Veganský kolagen, Prekurzory rostlinného keratinu.

Další tipy, jak zabránit vypadávání vlasů v létě

V létě našim vlasům nejvíce škodí slunce, proto doporučuji vždy nosit klobouky a klobouky ai když je někdy neplánujete nosit, existují opalovací krémy se skvělou antioxidační reakcí na poškození sluncem.

Na druhé straně, pro vlasy nejsou dobří kamarádi ani ledek a chlór. V tomto případě bude nejlepší preventivní léčba a péče o vlasy po návštěvě pláže a bazénu. Nosit výživné masky a nedávat si vlasy do drdolu nebo culíku, když vyjdete z vody, pomůže vašim vlasům méně trpět.

Úzké účesy také nejsou prospěšné. Tah, kterému jsou vlasy za těchto podmínek vystaveny, končí v krátkodobém až střednědobém horizontu, protože má vážné důsledky pro vypadávání vlasů.

Je důležité udržovat vyváženou stravu, bohatou na ovoce a zeleninu as nízkým obsahem nasycených tuků. A samozřejmě se vyhýbejte stresovým situacím. Tyto epizody narušují náš nervový systém a to se projevuje výraznějším vypadáváním vlasů.

Doufám, že všechny tyto rady vám pomohou připravit vaše vlasy na léto a předejít tak vypadávání vlasů. Udržet si zdravé, lesklé a silné vlasy lze správnou péčí.

A vy, jak pečujete o své vlasy, aby vám v létě nepadaly?

Napsat komentář