Jak vytvořit režim organické péče o pleť Eminence– Tipy, jak pečovat o pleť přečtěte si moje doporučení

Přírodní a organické produkty péče o pleť nedostávají velkou zásluhu, pokud jde o řešení závažnějších kožních problémů. Ale podle Attily Koronczaya, spolumajitele a generálního ředitele Eminence Organic Skin Care, mohou být produkty vyrobeny jen z těch nejčerstvějších 100% organicky pěstovaných ingrediencí stejně výkonné jako jejich laboratorní protějšky, ne-li ještě více.

„Někteří spotřebitelé byli nesprávně informováni, že bioprodukty nejsou orientovány na výsledky,“ říká Koronczay. „Příroda je jednou z nejmocnějších sil na světě. Začleněním nejinovativnějších metod využití síly přírodních, organických a Biodynamic® složek jsou výsledky velmi reálné, prokázané studiemi a mohou dokonce změnit životy.

A protože organicky pěstované rostliny nabízejí více výhod ke zlepšení pokožky – až o 30 % více antioxidantů a až o 47 % více vitamínu C – než jejich konvenčně pěstované protějšky, Koronczay poukázal na to, že produkty s těmito složkami fungují více a přinášejí výsledky rychleji. Ale možná nejlepší věc k používání přírodních ingrediencí a minimálně zpracovaných receptur? Obvykle je snáze snáší narušená a mírně podrážděná pokožka.

Produkty Eminence právě pro vaše obavy

Pokud jste v Eminence nováčkem nebo jste nikdy nevyzkoušeli žádnou přírodní a organickou linii péče o pleť, sestavení režimu péče o pleť může být výzvou, zvláště pokud máte vrásky, akné, rosaceu, suchou pokožku nebo hyperpigmentaci. Zde si s námi popovídali experti Eminence, aby nám pomohli pochopit, čím si naše pleť prochází, plus ty správné produkty Eminence na její opravu.

Máte-li jemné linky a vrásky

Co se stane s vaší pokožkou: „Jemné linky a vrásky jsou způsobeny nedostatkem kolagenu a elastinu v pokožce. Jak stárneme, naše tělo produkuje méně kolagenu a nedokáže poměrně rychle nahradit to, co se ztrácí. Ke ztrátě kolagenu a elastinu mohou přispět i jiné faktory, jako je kouření, strava a environmentální stresory.

Jaké produkty Eminence použít: „Společnost Eminence Organics vytvořila specifické klíčové složky, aby se zaměřila na stárnoucí pleť pomocí čistých složek a nabízela organické alternativy k populárním produktům proti stárnutí, které jsou dnes na trhu. Složky, jako je náš alternativní přírodní komplex retinolu a komplex kmenových buněk proti stárnutí, nabízí mnoho výhod pro zralou pleť tím, že vyhlazují vrásky a zlepšují viditelné známky stárnutí. Naše kolekce Age Corrective se zaměřuje na redukci viditelných známek stárnutí na naší pokožce. Přináší okamžité a trvalé viditelné výsledky se dvěma revolučními, přírodními a klinicky ověřenými složkami: přírodním alternativním komplexem retinolu a technologií PhytoCellTec Stem Cell Technology™ Swiss Green Apple. Obě bojují proti projevům stárnutí, takže pokožka je pevnější a napnutější a zlepšuje se vzhled elasticity.

Tipy a triky, jak používat tento řádek k dosažení nejlepších výsledků: „Důslednost je základ! Používání hydratačního krému SPF během dne je velmi důležité, stejně jako zajistit, aby byla vaše pokožka na konci dne čistá a hydratovaná.

Máte-li akné

Co se stane s vaší pokožkou: „Akné vzniká tehdy, když jsou póry ucpané odumřelými kožními buňkami a mazem, což vytváří prostředí pro růst bakterií Propionibacterium acnes. To se často shoduje s hormonálními výkyvy, které mohou vést ke zvýšení počtu mazových žláz produkujících olej a množství kožního mazu, které produkují.

Jaké produkty Eminence použít: „Efektivní léčba akné a všech souvisejících obav vyžaduje řešení základní příčiny a zároveň minimalizaci symptomů. Prvním nezbytným krokem je odstranění odumřelých kožních buněk exfoliací a uvolněním ucpaných pórů pomocí přísad, jako je vrbová kůra. Eminence Organics vytvořila sérii kolekcí pro řešení akné podle jeho závažnosti. Například náš pokročilý systém léčby akné se zaměřuje na středně těžké až těžké akné, zatímco naše kolekce probiotik Clear Skin je určena pro klienty, kteří mají mírné až středně závažné kožní problémy. Každá kolekce obsahuje klíčové složky, které účinně čistí pokožku a zároveň odstraňují mastnotu z pokožky a zabraňují budoucím vyrážkám. Je na estetikovi, aby doporučil vhodnou kolekci v závislosti na potřebách klienta.“

Tipy a triky, jak používat tento řádek k dosažení nejlepších výsledků: „Jak jsem již zmínil, odstranění odumřelých kožních buněk a ucpání ucpaných pórů je kritickým prvním krokem, stejně jako odstranění přebytečného mazu, abyste se ujistili, že neexistuje žádná potrava pro bakterie akné, na kterých by se dařilo. Peeling přípravkem s obsahem kyseliny salicylové nebo vrbové kůry zajistí odstranění povrchových nečistot a vyčištění ucpaných pórů.

Kromě toho je důležité pokožku po použití těchto složek hydratovat, aby se pokožka vyrovnala a chránila. Pití dostatečného množství vody k udržení hydratace těla bude mít pozitivní vliv na celkové zdraví pokožky. Je také důležité snažit se nesebírat a nemačkat léze akné, protože to často vytváří další skvrny, delší dobu hojení a pozánětlivou pigmentaci.

Pokud bojujete se zarudnutím/rosaceou

Co se stane s vaší pokožkou: „Rosacea je chronické kožní onemocnění, které postihuje mnoho lidí. Přestože není znám žádný lék, existují produkty a složky, které mohou pomoci uklidnit zarudnutí a podráždění, které jsou přítomny u typů pleti se sklonem k růžovce.

Jaké produkty Eminence použít: „Hermánek je jedinečná uklidňující a vyrovnávající složka, která je ideální pro uklidnění podráždění a snížení souvisejícího zarudnutí. Další složky jako arnika, rozmarýn a anglický břečťan mají silné protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které pomáhají snižovat otoky a pomáhají uklidnit a omladit citlivou pokožku. Naše produkty Calm Skin jsou navrženy tak, aby zesvětlily vzhled zarudlé a suché pokožky a zajistily, že pokožka vypadá a působí klidně.

Tipy a triky, jak používat tento řádek k dosažení nejlepších výsledků: „Je nezbytné udržovat pokožku hydratovanou a vyváženou; Jedním z nejlepších způsobů, jak si udržet zdravou lipidovou bariéru, je denní a noční hydratace pomocí hydratačního krému Calm Skin Heřmánek. Tento účinný zvlhčovač obnoví vnější vrstvu pokožky a zabrání ztrátě vody, čímž pomáhá předcházet pronikání potenciálních dráždivých látek.

Rosacea je obvykle genetický stav, ale je známo, že některé faktory jej zhoršují. Vyhýbání se horkým tekutinám, alkoholu, slunci a extrémním teplotám a používání produktů určených ke zklidnění pokožky pomůže odstranit podráždění a kontrolovat zarudnutí.

Máte-li suchou, dehydrovanou nebo dehydrovanou pokožku

Co se stane s vaší pokožkou: „Dehydratovaná pokožka je stav kůže, který může být způsoben vnějšími prvky, které mohou vyčerpat obsah vody v pokožce (klima, nedostatek vody nebo příliš mnoho kofeinu nebo alkoholu).“

Jaké produkty Eminence použít: „Klíčovou složkou je kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová se nachází přirozeně a udržuje ji hladkou a „baculatou“ díky své schopnosti zadržet až 1000 násobek své hmotnosti ve vodě. Naše řada Firm Skin pomůže zvýšit hydrataci pokožky a zároveň zlepší pružnost a pevnost vzhledu. Tato kolekce obsahuje naši kyselinu hyaluronovou z botanických zdrojů z rostliny ibišek, která zajišťuje, že pokožka vypadá pevná a plná.

Tipy a triky, jak používat tento řádek k dosažení nejlepších výsledků: „Dodržování příjmu vody a rutiny péče o pleť doplní hladinu nejen v těle, ale také v pokožce. Dehydratace ovlivňuje schopnost pokožky provádět základní funkce, jako je regenerace buňky. Bez správné hydratace vaše pokožka dostatečně často neztrácí svoji vnější vrstvu a na jejím povrchu se hromadí odumřelé buňky. To přispívá k ucpávání pórů, prokrvení a matné pleti. Udržujte svou pokožku hydratovanou zevnitř, včetně pití osmi sklenic vody denně, výběru ovoce a zeleniny s vysokým obsahem vody, jako je vodní meloun a okurky, a samozřejmě používání produktů péče o pleť.

Máte-li tmavé skvrny

Co se stane s vaší pokožkou: „Hyperpigmentace je ztmavnutí oblasti kůže způsobené zvýšenou produkcí melaninu vyvolanou různými faktory, včetně poškození životního prostředí, stárnutí a zejména zánětu.“

Jaké produkty Eminence použít: „V případě hyperpigmentací je hydrochinon tradičně velmi oblíbenou složkou při léčbě hyperpigmentací. Při používání se však na pokožce může vyskytnout mnoho vedlejších účinků, jako je podráždění pokožky, zarudnutí a zánět. Eminence Organics má přírodní alternativu hydrochinonu, vyrobenou z extraktu z afrických brambor a venkovského stromu, která poskytne stejné výsledky bez vedlejších účinků nebo prostojů. Naše kolekce Bright Skin pomáhá předcházet a minimalizovat výskyt tmavých skvrn. Produktová řada Bright Skin obsahuje kombinaci nejlepších přírodních ingrediencí, jako je naše přírodní alternativa hydrochinonu, pro boj proti nerovnoměrnému tónu pleti způsobenému různými faktory.

Tipy a triky, jak používat tento řádek k dosažení nejlepších výsledků: „Nerovnoměrný tón pleti lze obtížně léčit, proto buďte trpěliví s redukcí tmavých skvrn a buďte důslední při aplikaci přípravků. Pokud jsou tmavé skvrny na vaší pokožce již delší dobu, jejich redukce bude trvat déle, takže k dosažení nejlepších výsledků nezapomeňte zahrnout všechny své kroky! Také SPF! Poškození sluncem je jednou z hlavních příčin nerovnoměrného tónu pleti, takže ochrana naší pokožky širokospektrým ochranným faktorem SPF zabrání budoucímu poškození a udrží vaši pokožku rovnoměrnou.

Napsat komentář