Jak vybrat správný toner od Eminence Organics– Tipy, jak pečovat o pleť Přečtěte si Andreina doporučení

Jude Herrera, mezinárodní školitelka v Eminence Organic Skin Care, navštívila , aby popovídala o tom, proč jsou tonery Eminence Organics skvělým doplňkem vaší rutiny organické péče o pleť.

: Začněme od začátku. Co je toner?

Jude Herrera: Toner je korekční a ochranná tekutina aplikovaná na pokožku buď samostatně nebo v kombinaci s jiným produktem, aby se zajistil hlubší povlak a pronikání složek. Také je lze použít na spoustu věcí. Mohou se používat samostatně během celého dne k hydrataci pokožky, zklidnění podrážděné suché pokožky nebo úpravu make-upu.

D: Čím jsou tonery Eminence Organics jiné?

JH: Vyzváněcí tóny Eminence Organics – neboli tóny – jsou velmi speciální a všechny jedinečné. Každý toner Eminence Organics má specifický atribut a obsahuje složky, které se zaměřují na konkrétní problém. Například Stone Crop Hydrating Mist obsahuje šťávu z pecek bohatých na živiny, která je vynikající pro normální a smíšenou pleť. Lime Refresh Tonique minimalizuje velké póry a je vynikajícím přírodním tonikem pro mastnou pleť. Neroli Age Corrective Tonique zjemňuje a zklidňuje suchou pokožku a zároveň bojuje proti viditelným známkám stárnutí. Kromě těchto výhod jsou tonery Eminence Organics navrženy tak, aby připravily vaši pokožku a zvýšily účinnost jiných produktů Eminence. Všechny tonery Eminence navíc neobsahují alkohol, takže pokožku nevysušují.

D: Jak bychom měli používat tóny Eminence Organics, abychom dosáhli co nejlepších výsledků?

JH: Jako každý produkt Eminence Organics, i tento malý má dlouhou cestu. K dosažení nejlepších výsledků nemusíte použít mnoho produktů. Jednoduše si nasypte na tvář svůj oblíbený toner Eminence Organics a vychutnejte si bio dobrotu, kterou může nabídnout jen matka příroda.

Napsat komentář