Jak vybrat paletu očních stínů v závislosti na příležitosti| Zdravápleť

17. květen Jak si vybrat paletu očních stínů v závislosti na příležitosti

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Bruna Bruna

Není to samé nosit make-up na elegantní párty jako jít do práce, tak se chopte paletka očního make-upu který nejlépe vyhovuje každému plánu.

Stejně jako se neoblékáte tak, jak se o víkendu setkáváte s přáteli jako na formálním pracovním setkání, neměli byste mít stejný make-up. V rozmanitosti je milost Móda a spol krása, ne? A pokud nám tato dvě odvětví něco nabízejí, je to síla měnit a neustále testovat trendy. Zkrátka být tím, kým chceme být v každé chvíli.

V tomto smyslu existuje aspekt makeup se schopností určit náladu krásného vzhledu a jeho očí. Přestože červené rty mohou zůstat v líčení s efektem „umyté tváře“ víceméně nepovšimnuté, výrazné a dramatické oči nás vždy přenesou do slavnostního či elegantního kódu. Proto si vybrat ten správný paletka očního make-upu je to rozhodující. Tolik nebo více než mít jeden pro každou příležitost.

Která paletka je pro vás ta pravá?

Jak jsem řekl na začátku, protokol oblékání nebo míra formálnosti naší události nebo plánu ovlivní náš make-up a určí, jaké barvy nebo tónové rozsahy se mají aplikovat na horní víčka. V tomto příspěvku se pokusíme nastínit návod paletky k líčení očí abyste si mohli doma postavit make-up „šatník“, který se hodí pro celý váš společenský, osobní a pracovní život.

Paletka očních stínů na párty

Tato paleta očních stínů W7 má 18 odstínů, které kombinují matné a lesklé povrchy, a je ideální k tomu, abyste si dali slavnostní notu. Třpyťte se!

Paletka očních stínů na kancelářské měsíce

Lilekovou, fialově růžovou, vanilkovou matnou, bronzovou, hnědou… S barvami přítomnými v paletka očního make-upu od havarovat budete moci vytvářet diskrétní, všestranné kosmetické vzhledy, které jsou vhodné pro každodenní kancelářský život.

Paletka očních stínů na dovolenou na Ibize

Nic víc a nic méně než pětatřicet různých a pestrých barev na pár týdnů pláže a ruchu na nejžádanějším ostrově Baleárských ostrovů. Tato paleta technologie vám nabízí řešení (samozřejmě, co se týče make-upu) čehokoli v odstínech od bílé po sytou černou, přes růžovou, zelenou či modrou.

Paletka očních stínů na odpoledne s přáteli

Pokud existuje jeden moment, který nabízí naprostou stylovou svobodu, je to odpoledne s vašimi nejlepšími přáteli. Nebudou vás soudit, a pokud ano, udělají to pozitivně. U večerních drinků si naličte oči elegantně a odvážně barvami této palety havarovat: malina, korál, fuchsia

Paletka na romantické rande

Chcete-li se na prvním rande cítit hezky (a nalíčená), ale aniž byste byli příliš viditelní, toto paleta w7 má dokonalé barvy pro dosažení požadovaného vzhledu. Jsou v ní nahé, zlaté a světle hnědé tóny, se kterými se udeří klíč ke kráse (a doufejme, že i lásce).

Napsat komentář