Jak vybrat hydratační krém pro mastnou pleť– Jak se starat o vlasy a mít zdravou pokožku Napsala Andrea

Myslíte si, že byste se neměli hydratovat, je-li vaše pleť na mastné straně spektra? Přemysli si to! Hydratace je jedním z nejdůležitějších kroků v každé rutině péče o pleť, bez ohledu na váš typ. Podle certifikované dermatologky Dr. Debry Jalimanové, docentky dermatologie na Icahn School of Medicine v Mount Sinai a autorky knihy Skin Rules: Trade Secret od špičkového newyorského dermatologa, každý potřebuje nějaký druh hydratačního krému, ale jiný. množství v závislosti na typu pleti. „I když mastná pleť potřebuje nejmenší množství vlhkosti, aplikace hydratačního krému zůstává životně důležitým krokem při vyživování a hydrataci pokožky.“ říká doktor Jaliman.

Pokud jde o výběr hydratačního krému pro mastnou pleť, Dr. Jaliman navrhuje zvolit si „lehčí produkt na rozdíl od těžkého, jako je sérum nebo hydratační mléko před těžkým krémem, protože je kompatibilnější s mastnou pletí“. Kromě toho se budete chtít ujistit, že hydratační krém byl vyroben s ohledem na váš typ pleti a obohacen o lehké, ale účinné složky, které dokážou obnovit vlhkost pokožky, aniž by způsobila reakci a produkci přebytečného mazu. Jedna z oblíbených hydratačních složek Dr. Jalimana? Kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová, známá jako přirozený zvlhčovač těla, je velmi lehká a dokáže přitáhnout vlhkost k pokožce bez ucpávání pórů, výsledkem čehož je jemnější, hladší a pružnější pokožka.

Jak již bylo řečeno, udělejte místo pro některé z našich oblíbených hydratačních krémů pro mastnou pleť s infuzí kyseliny hyaluronové plus další hvězdně lehké denní zvlhčovače níže.

 1. Kupte nyní v

  1. La Roche-Posay Effaclar Mat Denní hydratační krém pro mastnou pleť

  Některé z nejlepších lehkých zvlhčovačů pro mastnou pleť jsou ty, které mají matující technologie, které vyživují pokožku bez nežádoucího lesku tuku. Olejový hydratační krém Effaclar Mat od La Roche-Posay, speciálně vyvinutý pro mastnou pleť, je obohacen o vitamin C a E na ochranu pokožky, jakož io oxid zinečnatý a salicylovou.
  Cena: 31,99 dolarů

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  3. PCA Skin Clearskin

  Kromě zářivé pokožky mohou mít lidé se sklonem k nadměrnému mazu i pravidelnější vyrážky a skvrny. A bohužel, použijete-li nesprávný hydratační krém – tedy takový, který není prodyšný a nepodporuje čistou pokožku – mohlo by to vše ještě zhoršit. Naštěstí jsou zde pro vás produkty jako PCA Skin’s Clearskin! Tento lehký zvlhčovač, obohacený o niacinamid, může pomoci udržet pokožku zvlhčenou, což může v konečném důsledku pomoci udržet přebytečný maz.
  Cena: 42 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  4. Dermalogica Calm Water Gel

  Při koupi hydratačního krému šetrného k pokožce hledejte slova jako „voda“ a „gel“. Obě jsou znakem lehkého, prodyšného složení, které obnoví úroveň vlhkosti pokožky, aniž by to přehánělo. Kromě lehkého složení se nám líbí Dermalogica Calm Water Gel pro jeho schopnost uklidnit a chránit pokožku pomocí složek, jako je extrakt z kaktusové hrušky a vitamín C.
  Cena: 48 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Bezolejový gelový krém TULA Skincare Aqua Infusion

  Pokud jde o hydratační krémy pro mastnou pleť, nutností je uklidňující krém obohacený o komplex hydro-bylin, jako je Tula Skincare Aqua Infusion Oil-Free Gel Cream. Díky až 72 hodinám hloubkové hydratace může tento bezolejový zázrak působit na obnovu pokožky a poskytnout beztížnou prodyšnou bariéru proti vlhkosti. Ideální pro horké letní dny, po tréninku nebo kdykoli, když vaše pleť potřebuje vyblednout.

  Cena: 48 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Hydratační krém na šlehání na šipky Éminence Organic Skin Care

  Beaten receptury jsou skvělé lehké zvlhčovače pro mastnou pleť a Eminence Organic Skin Care Rosehip Whip Moisturizer zvyšuje laťku svojí prodyšnou schopností vyrovnávat olej. Tento denní hydratační krém obohacený o extrakt ze šipek vyživuje pokožku a obnovuje vlhkost bez zanechání přebytečného tuku.
  Cena: 58 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. SkinMedica Ultra Sheer Moisturizer

  Když hledáte lehký hydratační krém, hledejte receptury, které nejsou mastné nebo bez oleje. Tyto typy hydratačních krémů zajišťují vyživenou pleť bez mastných skvrn a po aplikaci mohou zanechat pokožku ultra jemnou. Příklad: SkinMedica Ultra Sheer Moisturizer. Tento denní hydratační krém obohacený o vitaminy C a E bohaté na antioxidanty i dimetikon vytváří čistý hydratační štít, vyhlazuje vzhled pokožky a zanechává pokožku pohodlnou po celý den.
  Cena: 58 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Hyaluronový mořský zvlhčující polštář pro péči o pleť Dr. Dennis Gross

  Kyselina hyaluronová je důležitou složkou každého hydratačního přípravku, zejména lehkého, mastného, ​​šetrného k pokožce. Jak již bylo řečeno, jeden formulován s kyselinou hyaluronovou a kyselinou glykolovou, jako například Hyaluronic Marine Moisturizing Polštář od Dr. Dennis Gross Skincare může skutečně změnit vaši pokožku. Kyselina glykolová je chemický exfoliant, který odstraňuje odumřelé kožní buňky, které způsobují skvrny, a usnadňuje vstřebávání výživných složek (jako je kyselina hyaluronová) do pokožky a využívá jí kouzlo.
  Cena: 60 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  8. Sunday Riley Tidal Brightening Enzyme Water Cream

  Pokud jde o mastnou pleť se sklonem ke skvrnám, klíčem je exfoliace. A používání produktů s účinnými složkami, které odstraňují odumřelé kožní buňky a zároveň hydratují, může znamenat rozdíl mezi šťastnou, zdravou pokožkou a mastnou pletí. Milujeme Sunday Riley’s Tidal Shine Enzyme Water Cream pro jeho báječné složky šetrné k olejům, jako jsou enzymy z papáje a extrakt z tamarindu, které odstraňují odumřelé kožní buňky a dodávají pokožce neuvěřitelnou, nemastnou vlhkost.
  Cena: 65 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 9. Kupte nyní v

  9. Hydratační olej pro péči o pleť Omega Lancer

  Nemyslete si, že jelikož máte mastnou pleť, nemůžete použít výživný olej. Jak se ukázalo, existují některé oleje, jako je jojobový olej a olej z hroznových jadérek, které jsou dostatečně lehké na to, aby neucpávaly póry. Jak již bylo řečeno, zvažte Lancer Skincare Omega Moisturizing Oil jako lehký zvlhčovač. Tento rychle se vstřebávající olej, obohacený o olej z hroznových jadérek a komplex chlorofyl-měď, který dokáže zjemnit vzhled pórů, zanechá vaši pokožku super jemnou a hladkou, se zdravým, nemastným leskem.
  Cena: 75 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 10. Kupte nyní v

  10. Obagi IDR exfoliační a hydratační mléko

  Exfoliační a hydratační krém se slovy „exfoliační“ a „hydratační“ ve svém názvu Obagi IDR je povinný test. Lehký a výživný, tento denní hydratační krém se skládá ze složek, které zklidňují pokožku (vidíme se, výtažek z květu Matricaria), jakož i hyaluronátu sodného, ​​který pomáhá udržovat vlhkost tam, kde je zapotřebí, aby se zajistilo, že produkce oleje nebude rychlá a vytváří přebytečný maz.
  Cena: 75 USD

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 11. Kupte nyní v

  11. Angela Caglia Péče o pleť Souffle Hydratační krém

  Hledáte hydratační krém proti stárnutí, který funguje jako lehký, mastný ak pokožce šetrný hydratační krém? Přestaň hledat. Hydratační krém Angela Caglia Skincare Souffle Moisturizer je nabitý složkami proti stárnutí – jako je olej z lučních semínek, chlorofyl, kyselina hyaluronová a šípky – které působí v tandemu, aby se zaměřily na příznaky stárnutí a obnovily pokožku lehkou, ale účinnou hydratační.
  Cena: 110 dolarů

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 12. Kupte nyní v

  12. 111SKIN Cryo Activating Hydra Gel

  Přestože máte pleť na mastné straně spektra, stále je možné, že vaše pleť zažije dehydratační krizi. V takovém případě se dotkněte 111SKIN Hydro Activator Crio Gel. Obohacený o některé z nejlepších ingrediencí pro mastnou pleť – jako je výtažek z lotosu, který může dodat mastné pleti extra hydrataci bez pocitu potíže – tento lehký hydratační krém dokáže obnovit pokožku, chránit ji před poškozením volnými radikály a může pomoci v boji proti známkám stárnutí. .
  Cena: 200 dolarů

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář