Jak vybrat dobrý obrys očí podle vašich potřeb| Zdravápleť

12. září Jak vybrat dobrý oční obrys

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Kosmetika, kůže od Fabra Comunicación

Věděli jste, že srst z oční obrys Je to velmi odlišné od zbytku tváře? Je jemnější (asi desetkrát více), jemnější a citlivější díky tomu, že pod ní prochází spousta drobných žilek a že nemá mazové žlázy. Ve skutečnosti je více prokrvený a jeho obnova reaguje na pomalejší proces. Dokonce ani schopnost dehydrovat, rychleji než v jiných oblastech. To je důvod, proč mnozí krémy na obličej doporučuje se vyhnout jeho používání v této oblasti, protože vyžaduje specifické a přizpůsobené receptury a složky.

Věk

Dalším určujícím faktorem při hledání správného očního obrysu je Věk. V této souvislosti lze říci, že dermatologové a kosmetičtí odborníci doporučují začlenit ho do obličejové rutiny od r pětadvacet let i když je to s přípravkem více orientovaným na hydrataci než na boj s příznaky stárnutí pleti. Je lepší předcházet než léčit.

Koncentrované ošetření očí Biod Immortal

Co potřebuje moje pleť?

Vybrat dobrý oční obrys, tedy je třeba mít na paměti, že nestačí natřít si jen zbytky krému proti vráskám, ale hledat něco záměrně formulované. Také různé potřeby, které existují v oblasti. To znamená, že potřebujeme vědět, jestli hledáme řešení na váčky, na tmavé kruhy s pigmentem, na nedostatek světla, na boj proti vráskám a mimickým vráskám, na hydrataci, na zvrácení podráždění, na namodralé nebo cévní tmavé kruhy. … Takže předtím, než si vyberete osnovu, položte si tuto otázku: co moje pleť potřebuje?

Pro každou potřebu, kontura očí

  • Pro pigmentované kruhy a hnědá, hledejte aktivní antioxidační nebo depigmentační složky, jako je retinol, vitamin C, kyselina kojová nebo kyselina tranexamová.
  • Pro modré oči Musíte hledat účinné látky, které stimulují krevní oběh a posilují stěnu kapilár. Některé jsou kofein, výtažky z vilínu, arniky nebo vitamínu K.
  • Pro tašky Musíte hledat aktivní složky s dekongescí a drenážní funkcí, protože jsou způsobeny nahromaděním tekutin, jako je dextransulfát.
  • Pro VRÁSKY a ztrátě pevnosti je třeba hledat aktivní antioxidanty, stimulanty tvorby kolagenu a elastinu, kyselinu hyaluronovou…
  • pro nedostatek jas Musíte hledat aktivní antioxidanty, jako je vitamín C nebo vitamín E, protože to, co hledáte, je zvýšení světla v oblasti kontur.
  • Pro dehydratace Musíte hledat receptury, které podporují výživu suché a napnuté pokožky, proto jsou užitečné ceramidy, bambucké máslo a kyselina hyaluronová.
  • Pro zarudnutí Musíte hledat hydratační aktivní složky, které opravují kožní bariéru a hypoalergenní přípravky.

Ať se líbí perfektní průvodce vybrat ideální oční obrys.

Napsat komentář