Jak udělat masáž obličeje– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Napsala Andrea

Naše tvář prochází hodně. Veškerý ten úsměv, grimasa, smích, mračení, mluvení, zvráskání, žvýkání a zívání, které každý den děláme, může ovlivnit naši pokožku. Přidejte k tomu množství vnějších agresorů, jako jsou sezónní změny, znečištění a sluneční záření – to vše vyčerpává přirozené lipidy naší pokožky (ochranné oleje naší pokožky) a zanechává naši pokožku matnou, suchou a poškozenou. Tady může pomoci masáž obličeje. Tady vám ukážeme čtyři různé způsoby, jak to udělat. Tyto masážní postupy kombinují vaše akupresurní a drenážní techniky, aby stimulovaly váš krevní oběh, detoxikovaly vaši pokožku, uvolnily svalové napětí, vyhladily viditelné jemné linky a dokonce podpořily vstřebávání produktů péče o pleť. Zkombinujte tyto techniky s NOVÝM fyto regeneračním olejem od Dermalogica, výživný, bylinný olej, určený k posílení, hydrataci a ochraně pokožky před environmentálními hrozbami a za chvíli budete zářit!


Před masáží:
Začněte nanesením čtyř až šesti kapek Fyto Replenish Oil (nebo vašeho oblíbeného pleťového oleje) do dlaně. Stiskněte ruce k sobě, abyste produkt rovnoměrně rozetřeli a poté olej jemně přitlačte na obličej, začněte na čele, poté na tvářích, nose, bradě a krku. Ležet na vlasové linii.


MEŠE č. 2 1: K ČIŠTĚNÍ PŘEDNÍCH KRÉMŮ

Výhody: To pomáhá vyhladit a uvolnit svaly a zlepšit vzhled linek a vrásek způsobených stresem.

Jak: Konečky prstů přiložte k sobě uprostřed čela, ruce a lokty natažené, pevně zatlačte. Potom posuňte prsty k sobě lehkým tlakem na spánky, stiskněte a uvolněte. Opakujte 3 krát.


MASÁŽ #2: NA REVITALIZACI UNAVENÝCH OČÍ

Výhody: Vyhlazuje vrásky, zmírňuje otoky a pnutí očí, zmírňuje bolesti hlavy, vedlejších nosních dutin a zlepšuje zářivost a zdraví pokožky.

Jak: Pomocí prostředníku nebo ukazováčku zatlačte mezi obočí třetího oka a pohlaďte obočí kolem očí, vraťte se do středu. Potom se pomocí prstů pohybujte ve tvaru S, abyste uvolnili a zjemnili sval mezi obočím. Znovu se klouže kolem očí, vrací se do středu a opakuje lis, klouže a vytéká. Nyní zopakujte pohyb S. Proveďte tuto sekvenci každý 3krát (celkem 6), střídavě mezi stisky a Ss.


MASÁŽ #3: HRÁT MLÁDEŽ ZÁŘI

Výhody: Tyto klíčové body tlaku se mohou zdát méně citlivé, ale pomáhají povzbudit krevní oběh a detoxikovat pokožku, přičemž zvyšují vnitřní jas pokožky.

Jak: Pomocí ukazováčku nebo prostředníku zatlačte na každou stranu nosní dírky, uvolněte a posuňte se do bodu lesku pod spodní lícní kost a zatlačte. Posuňte jej k uchu a zatlačte jej přímo před ucho. Opakujte 3 krát.


MASÁŽ #4: K ODSTRANĚNÍ MAXI STŘESU

Výhody: To pomáhá zmírnit stres a napětí v čelisti, zvyšuje lymfatickou drenáž a zlepšuje tonus a cirkulaci pokožky.

Jak: S plochými prsty, začněte od středu brady, masírujte podél linie čelisti s malými kruhy směrem vzhůru. Když sáhnete těsně pod ucho, zatlačte a vytečte na straně krku s prsty otevřenými směrem ke klíční kosti. Opakujte sekvenci 3 krát.

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků každé ráno a voila – zdravá, zářící a zářivá pleť zevnitř ven!

Napsat komentář