Jak správně používat vodu po holení v jednoduchých krocích| Zdravápleť

20. březen Tip pro muže: Jak správně používat vodu po holení

Zveřejněno ve 12:00 v Tipech pro krásu od společnosti Fabra Communication

Pokožka obličeje je jednou z nejvíce zatěžujících, jelikož je neustále vystavována vnějším faktorům, jako je sluneční záření či vítr. Kromě toho samozřejmě moment holení. Během holení vyvíjíme tlak na pokožku a dokonce vytváříme malé eroze na dermu. Z tohoto důvodu potřebuje pokožka obličeje ke své péči speciální přípravky, jako je voda po holení.

Jak používat vodu po holení pro maximální výkon?

jak dobře víte voda po holení je jedním z vašich velkých spojenců v péči o pleť po holení. Zvlhčuje podrážděnou pokožku po holení, obnovuje její přirozenou hladkost a pomáhá uzavřít případné drobné ranky.

Ale stejně důležité jako jeho používání je dělat to správně, proto vám níže ukážeme kroky, které musíte dodržet.

  1. Odstraňte všechny přebytečné vlasy a pěnu které zůstávají na tváři po holení s použitím velkého množství studené vody.
  2. Dobře si osušte tvář před nanesením pleťové vody.
  3. Nakapejte pár kapek přípravku na dlaň a aplikujte jemný na nejcitlivější a podrážděná místa.

Kvalitní voda po holení vše změní

V Zdravaplet víme, že kvalitní voda po holení by neměla při aplikaci štípat, proto jsme zařadili parfémovou vodu po holení. BOHA v Zdravaplet MAN Boxu.

Mužný parfém s dokonalou rovnováhou mezi krásou jednoduchosti a přitažlivostí úspěchu. S opravným, anti-agingovým a relaxačním složením už holení nebude utrpením. Pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky, hloubkově ji hydratuje a zklidňuje podráždění holením.

Pečujte o svou tvář tak, jak si zaslouží!

Napsat komentář