Jak správně používat pilník na nehty| Zdravápleť

Pilník a tvar, který dáváme nehtům, jsou hlavní základ pro jejich posílení a udržení jejich zdraví za každých okolností, také pomáhá zvýraznit krásu našich rukou. Chcete vědět, jak správně používat pilník na nehty? Tak čtěte dál.

U laků na nehty je velmi důležité podívat se nejprve na své ruce a zvážit, který typ nehtů vám může pomoci nejvíc. Začněte analýzou svých rukou, ať už jsou malé nebo velké, tenké nebo baculaté, a pak přejděte na tvar nehtů, čtvercový, oválný, trojúhelníkový, úzký…

Jak si upravit ruce?

Pokud jsou vaše ruce malé a tenké, vizuálně vám to nejvíc vyhovuje kulaté, oválné nebo mandlové tvary. Na tento typ nehtů se doporučuje pilník, který není moc pevný, s mírně agresivní granulací, protože jinak by mohl nehty oslabit. Co se týče délky, na získání krásného a elegantního nehtu by stačilo asi tři až pět milimetrů.

Pro velké ruce se širokými nebo úzkými nehty je nejlichotivější tvar půlčtvercové, kulaté nebo rakvové. I když, měli byste se dobře podívat na své prsty a pokusit se uhodnout, který typ tvaru je nejlepší: Jsou-li pro tlusté nebo baculaté prsty nejlepší oválné nehty, pro tenké jsou nejvhodnější Jsou to čtvercové nehty v přímém tvaru, způsob, jak dále stylizovat ruku.

Jaký tvar máš rád na nehtech?

Čtvercové nehty: Chcete-li to provést, jednoduše odešlete přímo, pokaždé ve stejném směru, jako je uvedeno na začátku příspěvku. Rostou velmi dobře a vypadají lépe, pokud jsou smaltovány.

Čtvercové nehty se zaoblenými rohy: Tento tvar si vybírají ti, kteří je chtějí nosit o něco déle, ale nechtějí si je příliš uvědomovat. Je to nejpraktičtější způsob, jak je nechat růst.

Kulaté nehty: Je to hvězdicový pilník, protože je nejpraktičtější as nejnižším rizikem zlomení. Dělá se to pohybem souboru stranou, ale vždy jedním směrem, aby se neotevíraly vrstvy.

Oválné nehty: Tento tvar se dosáhne, když jsou okraje jednou dlouhé vypilované. I když je možná trochu starý, pravdou je, že velmi prospívá všem rukám.

Mandlové nehty: Jsem hvězdou této sezóny pro ty, kteří chtějí nosit něco nápadného, ​​aniž by se stali La Rosalíou. Klíčem je nechat je jako oválné, ale trochu zaostřit hrot.

Hřebíky do rakve: Líbí se to někomu? Mluvím.

Ostré nehty: Jsou známé jako jehličky a jsou nejtrendovější, vhodné jen pro velmi odvážné ženy. Riziko zlomení je vysoké, ale zatím si užijte své drápy!

Jak správně využít pilník na nehty?

Jak si lze opilovat a ostříhat nehty k jejich posílení nebo oslabení. Pro zdravé a pevné nehty se doporučuje nechat je narůst rovnou asi do půldruhého milimetru po stranách a opilovat je do půlčtvercového nebo oválného tvaru, který kopíruje obrys konečku prstu. Doporučujeme pilovat od rohu stran do středu.

V ideálním případě byste měli začít zkoušet tyto techniky pilníkování postupně, nejprve jemně změnit tvar nehtů, dokud nedosáhnete požadovaného designu. vaše ruce vypadají stylovější, elegantnější a ženskejší.

The pilník na nehty Je to nezbytný nástroj pro péči o nehty. Nejenže jim pomáhá být bezvadný, takže manikúra vypadá víc. Je také nezbytný k fixaci odštěpeného nebo odštěpeného nehtu. Pokud se rozhodnete lakovat si nehty doma, prvním krokem po vyčištění a odstranění stop starého laku je vymodelovat a opilovat.

Při výběru souboru odborníci doporučují sklolaminátový nebo safírový pilník krátký Pokud se rozhodnete pro pilník ze skleněných vláken, podívejte se na číslo zrnitosti: mezi 120 a 180 je zrnitost hrubší, doporučuje se pro zkrácení nebo počáteční pilování. Od 180 do 240 je zrnitost jemnější, ideální pro profilování s hladšími pilinami.

Vyberte si správný pilník na nehty:

Od Bether

Lepší sklolaminátový pilník (1,40 EUR)

Zkracuje, tvaruje a leští i ty nejodolnější nehty. Hrubozrnné záložky a obrysy jemnozrnné strany. Platí pro nehty na rukou a nohou.

z Loly

Pilník Lola Sapphire (2,50 EUR)

Toto pilník na nehty vám pomůže získat jeden manikúra profesionál doma Je vyroben ze safírového prášku, nanesený na poniklovaný kovový základ. Má dvojitý obličej, hrubý na modelování a tenký na uzavření pórů a vyhlazení.

Podle Essence

Banánový pilník Essence (1,64 EUR)

pilník na nehty s 3 odnímatelné vrstvy, takže jej můžete opakovaně používat po dlouhou dobu. Když je vrstva opotřebovaná, odstraňte ji a použijte další. Pilník na nehty Banana File je ideální pro normální nehty a má dvě strany: pro modelaci a na délku nehtů.

Od Puckatora

Puckator Pug Pilník na nehty (1,00 EUR)

Exkluzivně navržené pilníky na nehty s potiskem mopslíku. Vhodný na nehty na rukou a nohou, pilník na středně zrnitou stranu a konturuje konturu na jemnozrnné straně. Vyrobeno z EVA, papíru a polypropylenu.

Woo Oow

Woo Oow Butterfly Crystal File (1,00 EUR)

Baterie ze skleněných vláken jsou preferovány mnoha odborníky, protože utěsněte keratinové vrstvy na okrajích nehtů, aby nedošlo k odštěpení.

Nezapomínejte, že k udržení nehtů v dobrém stavu je třeba věnovat jim čas a často je opravovat. Používejte přípravky k jejich zpevnění a nezapomeňte se každý den natírat krémem na ruce, aby byla pokožka a nehtová kůžička hydratovaná.

Napsat komentář