Jak snadno odstranit semipermanentní nehty doma| Zdravápleť

2. listopadu Jak si jednoduše a doma odstranit semipermanentní nehty

Zveřejněno v 10:00 v Cosmetics by Fabra Communication

V této chvíli to málokdo neví polotrvalé nehty a mnozí na druhé straně tuto techniku ​​smaltování využívají častěji. The polotrvalé nehty Obecně jsou výsledkem aplikace gelového laku na nehty, který k zaschnutí a uzavření vyžaduje speciální lampu. Bylo by to velmi podobné tradičnímu e-mailu, ale navíc to trvá asi dva týdny. Navíc vzorec není tak agresivní jako ty trvalé.

Tento typ e-mailu roste, zvláště teď, když existuje mnoho zařízení a značek e-mailů, které nám umožňují udělat si manikúru doma. Jejich odstranění však vyžaduje trochu víc času a obětavosti než normální. Odstraňovač laku na nehty nestačí, i když je to nezbytný produkt.

Jak odstranit semipermanentní nehty

Aby to bylo doma a pohodlně, musíme se dostat do rukou Další produkty: čistý aceton, vatové tampony, hliníková fólie, pomerančová tyčinka a pilník. První věc, kterou musíte udělat, je nastříhat bavlnu a hliníkovou fólii na čtvercové kusy stejné velikosti. Po připravenosti odstraňte smalt. Bavlnu musíte namočit do acetonu a přiložit si ji na nehty, jeden po druhém. Dále musíme nehet a mokrou bavlnu zabalit hliníkovou fólií. Protože jsou obě ruce, může být obtížné pochopit, tak proč nezavolat příteli a neudělat to společně?

Musíme umožnit, aby výrobek nabyl účinnosti minimálně patnáct minut. Pokud uplyne více času, zajistíme vyšší efektivitu. Po uplynutí této doby a pokud vše proběhlo v pořádku, lak by měl z přírodního nehtu snadno slézt, jako kdyby byl nehet nadzvednut. Pokud tomu tak není a na nehtech jsou nějaké zbytky, použijeme pomerančovou tyčinku nebo pilník na vyleštění a odstranění barevných skvrn. To je důležité po dokončení procesunakrmme si ruce hydratačním krémem nebo olejíčkem na nehty.

Je to investice času (a peněz), ale kdo to neudělá, aby si to udržel bezvadné nehty na dva (nebo tři) týdny?

Napsat komentář