Jak si vybudovat profesionální rutinu péče o pleť v– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Napsala Andrea

Zákazníci, kteří nakupují v oblasti péče o pleť, se stávají chytřejšími a náročnějšími na své produkty – a výsledkem je, že značky profesionální péče o pleť zažívají vážné období. Co však přesně znamená „profesionální péče o pleť“? Jaké jsou výhody? A lze sestavit profesionální rutinu péče o pleť bez profesionální cenovky?

Co znamená „profesionální péče o pleť“?

Podle Dr. Donny Hart, certifikované dermatologky z Westlake Dermatology v Texasu, neexistuje soubor kritérií pro definování profesionálních linií péče o pleť. Obecně se však pod odbornou péčí o pleť rozumí produkty formulované značkami prodávanými v minulosti v dermatologických ordinacích nebo značkami vyvinutými samotnými dermatology.

„[These] jsou společnosti, které často věnovaly spoustu času zkoumání složek a způsobů dodávání, aby zajistily co nejefektivnější dodání do cílové oblasti pokožky, ať už je to povrchnější pro vylepšení pigmentu nebo hlouběji pro věci, jako je podpora kolagenu nebo anti-zánětlivé účinky.říká doktor Hart . „[Professional] značky se často začaly prodávat v ambulancích dermatologů, takže jsou odzkoušeny. Proto můžete mít s těmito značkami vysokou úroveň účinnosti a kvality.

„Podle mého názoru to, co definuje profesionální péči o pleť, je odhodlání vyvíjet nové produkty se složkami, které jsou přísně vědecky testovány, aby přinesly specifické a reprodukovatelné výsledky,“ dodává Dr. Margo Weishar ze Springhouse Dermaesthetics, praxe v Pennsylvánii.

Stojí to za cenu profesionálních značek péče o pleť?

Takže teď, když to víte co Profesionální péče o pleť je, řekněme si o tom SZO může z toho profitovat. A odpověď? Skoro každý. Veškerý čas a energie vynaložená na výzkum, vývoj a dodávání těch nejkvalitnějších ingrediencí obvykle nabízí mnohem účinnější produkty – a se správným režimem můžete zažít profesionální výsledky, které se jen obtížně hledají u produktů z lékárny. .

„Tyto produkty jsou tak rozmanité, že většina pacientů může využívat profesionální rady,“ říká Dr. Hart. „Především pacienti se specifickou oblastí zájmu, jako je suchá, citlivá pokožka, problémy s pigmentací nebo známky stárnutí způsobeného světlem, mohou také profitovat z určitých profesionálních produktů, protože mnozí mají patentované složky, které tyto obavy nejlépe řeší.“

Nyní nelze popřít, že profesionální značky péče o pleť vás budou stát víc než něco, co dostanete v místní lékárně. Ale jako většina věcí, dostanete to, za co zaplatíte, a dodatečné náklady jsou přímým výsledkem extra času, energie a kvality profesionálních produktů.

„Profesionální produktové rady (nebo lékařská péče o pleť, jak se často zmiňuje) mohou utratit více peněz na vývoj a testování nových složek, představování nových konceptů veřejnosti, používání elegantních kosmetických základů a luxusních obalů. Jsou to „menší šarže“, a proto jejich výroba je dražší než výrobky pro masový trh,“ říká doktor Weishar. „Často to stojí víc než značky lékáren – a stojí to za to, když je míra přínosu mnohonásobně vyšší než to, co může produkovat komodita.“

Tipy na vybudování profesionálního režimu

Profesionální rady péče o pleť mohou být dražší než jiné produkty, ale to neznamená, že musíte zcela snížit rozpočet, abyste získali skvělou pleť. Zde je několik tipů, jak si vybudovat profesionální rutinu péče o pleť, pokud právě začínáte.

1. Začněte u svého dermatologa.

Před ponořením se do profesionálních produktů se poraďte se svým dermatologem, zvláště pokud máte citlivou pokožku. „Tyto produkty mohou obsahovat vyšší úrovně složek, které nejsou vhodné pro všechny typy pleti a měly by být doporučeny odborníky s hlubokými znalostmi o všech aspektech vaší pleti, přičemž [your] specifické potřeby, cíle a výzvy,“ říká Dr. Weishar. „Návštěva vašeho důvěryhodného dermatologa je vždy skvělým prvním krokem, protože vám často můžeme pomoci zorientovat se v nabídce produktů, které jsou k dispozici, a doporučit určité složky, které byste měli hledat (nebo se od nich držet dál!) v produktech. Říká Dr. Hart.

2. Profesionální produkty doplňte cenově dostupnějšími sponkami.

Produkty profesionální kvality mohou být drahé, ale nepotřebujete je ke každému produktu ve vaší stravě. Profesionální produkty jsou skvělé pro cílenější ošetření, ale pokud chcete ušetřit nějaké peníze, je dobré je doplnit o cenově dostupnější základy.

„Nezapomeňte na základní věci – čistící, hydratační a opalovací krém DENNE – předtím, než budete pokračovat v přidávání špičkových produktů,“ říká doktor Weishar. „Tyto jsou základem vaší péče o pleť a vyplatí se před přidáním těchto produktů hledat tu nejlepší kombinaci [more expensive] produkty na profesionální úrovni.”

3. Vyberte si problém péče o pleť a léčte jej jediným profesionálním přípravkem.

Chcete-li experimentovat s profesionální péčí o pleť, nemusíte jít ven a kupovat celou řadu. Chcete-li vidět, jak pro vás funguje profesionální řada, vyberte si problém péče o pleť, kterému čelíte, a investujte do jednoho profesionálního produktu, abyste viděli, jak reaguje na vaši pokožku.

„Pokud se snažíte sestavit dietu sami, začněte s produktem v kategorii a používejte jej několik týdnů – abyste viděli, jak jej tolerujete, a zda vidíte nějaké výhody,“ říká Dr. Weishar . „Většina lokálních produktů trvá přibližně 12 týdnů neustálého používání, než se dosáhnou výsledků – proto se je držte do té doby, aby měli šanci fungovat.“

Profesionální značky péče o pleť k vyzkoušení

Profesionální značky péče o pleť musí vyzkoušet každý, kdo chce na své pleti dosáhnout seriózních výsledků. A nejlepší část? Můžete si je vyzkoušet v různých cenových relacích.

 1. Kupte nyní v

  SkinCeuticals

  Od roku 1994 SkinCeuticals kombinuje nejefektivnější klinické složky s rostlinnými výtažky, aby vytvořil produkty, které přemosťují propast mezi vědou a přírodou, a to k ošetření a výživě pokožky.

  Systém značky proti stárnutí – který zahrnuje CE Ferulic, sérum s vitamínem C, které zpevňuje a rozjasňuje pleť; Resveratrol BE, noční sérum bohaté na antioxidanty; a AGE Switch, specifická léčba proti vráskám – je široce považována za jeden z nejúčinnějších profesionálních systémů péče o pleť ke zvrácení známek stárnutí a ochranu pleti před budoucím poškozením.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  SkinMedica

  SkinMedica, založená dermatologem Dr. Richardem Fitzpatrickém, je známá v průmyslu péče o pleť pro své inovativní (a výkonné) profily složek, jako je retinol, vitamín C a vitamín E, které poskytují silný protizánětlivý účinek. -stárnutí ). Největší nárok značky na slávu? Jejich klíčové produkty, TNS Advanced + Serum a TNS Essential Serum, které využívají patentovanou směs antioxidantů, aminokyselin a přírodních proteinů ke zvrácení známek stárnutí a poškození sluncem, zmínilo několik celebrit ze seznamu A, protože jsou. účinný, někteří dokonce říkají, že napodobuje výsledky plastické chirurgie.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  je klinický

  Společnost iS Clinical, známá tím, že je v popředí nejnovějšího výzkumu v oblasti péče o pleť a ingrediencí farmaceutické kvality, si získala pověst vytváření účinných, profesionálních produktů, které agresivně léčí problémy péče o pleť. , obnovuje rovnováhu pleti. Sponky jako Youth Complex nebo Active Serum poskytují vysoce viditelné výsledky.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Péče o pleť Lancer

  Lancer Skincare, vyvinutý jedním z předních hollywoodských dermatologů, Dr. Haroldem Lancerem, je nejlépe známý pro „Lancerovu metodu“, třísložkový systém, který využívá účinné formulace a profily složek k vyrovnání úrovně pH. stimuluje funkci buněk a zvyšuje kyslík. pokožku a zanechá vám zářivou, zářivou a mladistvou pleť, která by na červeném koberci vypadala jako doma.

  Produkty Method lze zakoupit jako sadu nebo jednotlivě. Pro nejlepší výsledky zkombinujte s některými dalšími vynikajícími produkty profesionální řady, jako je kyselý peeling Caviar Lime nebo hydratační olej Omega.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Obagi

  Pokud jde o profesionální značky, nenajdete mnoho tak účinných (nebo vysoce uznávaných) jako Obagi. Tato profesionální řada péče o pleť, kterou vyvinul dermatolog, má vysoce cílené režimy produktů pro každý problém a typ pokožky pod sluncem (systém Nu-Derm Fx proti stárnutí nebo systém C-Rx pro suchou záři pokožky). ). ).

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  Elta®

  Pokud jde o ochranu pokožky před sluncem, potřebujete produkty profesionální kvality a nenajdete lepší opalovací krém než Elta®. Tyto výkonné, vysoce výkonné opalovací krémy (které nabízejí různé úrovně ochrany, od SPF 30 do SPF 50) obsahují oxid zinečnatý, který poskytuje nejvyšší úroveň ochrany před škodlivými UVA a UVB paprsky. Nejpopulárnější opalovací krém, UV Clear Broad-Spectrum SPF 46, zůstává nejoblíbenějším a nejprodávanějším opalovacím krémem v Dermstoru.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  Ekologická péče kůže Eminence

  Většina profesionálních linií používá klinické složky. Ale Eminence Organic Skin Care využívá nejlepší přírodní, organické složky pro poskytování profesionálních výsledků pro různé typy pleti a problémy bez použití drsných přísad.

  Produkty Eminence Organic pro péči o pleť (jako Clear Skin Probiotic Moisturizer a Bamboo Firming Fluid) jsou nadšenci péče o pleť opěvované pro jejich účinnost a účinné rostlinné formulace, ale značka je slavena také pro svůj závazek k praktikám. Ekologické a udržitelné ve všech oblastech . od zemědělství až po balení.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  Dermalogica

  Produkty Dermalogica, které vyvinul zakladatel Mezinárodního dermálního institutu, byly v posledních třech desetiletích volbou pro odborníky v oblasti péče o pleť. Tuto vysoce respektovanou řadu – která zahrnuje klasické produkty (jako je speciální čistící gel) i nejmodernější produkty (jako je Daily Microfoliant Powder Scrub) – musíte vyzkoušet, chcete-li zlepšit svůj jídelníček, abyste dosáhli výsledků. na profesionální úrovni.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 9. Kupte nyní v

  PCA kůže

  Pokud hledáte profesionální značku střední úrovně se špičkovými oceněními, nehledejte nic jiného než PCA Skin. Tým kosmetiček a dermatologů za PCA Skin nabízí profesionální produkty již více než 25 let.

  PCA Skin se zaměřuje na vytváření vysoce kvalitních produktů péče o pleť pro různé typy pleti a problémy péče o pleť (jako je Collagen Hydrator, základní prvek pro léčbu zarudnutí souvisejícího s počasím, nebo Clearskin, lehký hydratační krém pro mastné typy pleti) – a ne záleží na tom, jaké produkty přidáte do svého jídelníčku, výsledek? Pleť, která vypadá jako kdyby ji ošetřil profesionál.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 10. Kupte nyní v

  Dr. Dennis Gross Péče o pleť

  Poté, co v 90. letech viděl drsné a dráždivé účinky chemického peelingu, renomovaný dermatolog a výzkumník rakoviny kůže Dr. Dennis Gross začal navrhovat své vlastní receptury s použitím přírodních a jemných ingrediencí k udržení zdravé pokožky. Vytvořil revoluci v péči o pleť se svým slavným Alpha Beta Peelem, který využívá alfa a beta hydroxy kyseliny. Jeho pacienti si produkt natolik oblíbili, že se zrodila domácí verze. Všechny produkty péče o pleť Dr. Dennis Gross jsou multifunkční a používají pouze ingredience medicínské kvality, které navzájem synergicky působí.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 11. Kupte nyní v

  Neocuta

  Produktová řada Neocutis, původně vyvinutá jako léčba popálenin, urychluje přirozený proces hojení pokožky. Řada, která zahrnuje produkty jako LUMIÉRE zesvětlující oční krém a BIO GEL Hydratační hydrogel Bio-obnovující hydrogel, využívá zpracované kožní buněčné proteiny bohaté na antioxidanty, kolagen a růstové faktory, které zanechávají pleť svěží, mladou a zářivou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 12. Kupte nyní v

  La Roche-Posay

  Francie je zřejmě plná horkých pramenů tekoucích léčivými vodami. A na jaře La Roche-Posay byla Francie rodištěm linie La-Roche Posay. Tyto produkty (jako Toleriane Sensitive Fluids a Active C Eyes) doporučené více než 25 000 dermatology na celém světě slibují uklidnění. citlivá a zanícená pokožka s infuzí termální vody dostatečně šetrné pro každý typ pleti.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 13. Kupte nyní v

  Murad

  Řada Murad, vyvinutá Dr. Howardem Muradem, jedním z nejuznávanějších dermatologů v zemi, má pověst, že vytváří výsledky na úrovni ordinace z pohodlí vašeho domova. Tato vysoce účinná linie (která zahrnuje kultovní oblíbené sérum, jako je Quick Dark Spot Correction Sérum a Rapid Collagen Infusion) má cílené režimy pro různé problémy péče o pleť, včetně akné, suchosti a hyperpigmentace.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář