Jak si olympijská královna Harrison Claye zachraňuje kůži během tréninku– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla Doporučení A. Skarkova

I když je královna Quedith Harrison Clayeová známá zejména jako olympijská běžkyně a sprinterka, věnuje se také kráse. Ať už zveřejňuje návody na Instagram, pracuje na spuštění vlastní řady čisté kosmetiky nebo hraje v našem novém videu kampaně, Queen se nebojí učinit odvážné prohlášení. Požádali jsme ji, aby se podělila o některé ze svých oblíbených produktů, cvičení a motivačních tipů Více než v hloubce kůže série.

Její průvodce krásou uprostřed tréninku:

Jsem velmi člověk se zamlženou tváří a moc se mi líbí Caudalie Beauty Elixir. Je to skvělá příprava předtím, než si nanesu hydratační krém a zbytek mé péče o pleť. Dokonce si jím nastříkám tvář uprostřed tréninku – jeden mám v tašce. Ano [my skin] tento výbuch vlhkosti a já to zvládnu.

Když se stanete pravidelným fanouškem opalovacího krému:

Nebudu lhát a řeknu, že jsem vždy používala opalovací krém. Byla jsem tou osobou, která řekla: „Jsem černoška. Opravdu nepotřebujeme opalovací krém,“ řekl. Někdy je problém s opalovacím krémem, že mi na pleti zanechá bílý odstín, nicméně IMAGE Skincare PREVENTION + Daily Matte Moisturizer Oil-Free SPF 32 funguje velmi dobře. Funguje jako hydratační krém a opalovací krém, takže se mi na tváři příliš nenatírá, když musím trénovat a potit se. Je to dva na jednoho!

Ve své tréninkové tašce mám iS Clinical Extreme Protect SPF 30. Je snadné získat správné množství a beru si tvář, konečky ramen i uprostřed tréninku. Přímo se mi vlije do pokožky a zanechává zdravý, ne mastný lesk. Myslím, že nikdo nemá rád ten pocit těžkého produktu na tváři, zejména v letních vedrech. Jen se rozpouští přímo do pokožky.

Jak si udržet kudrny ve zdravém stavu:

Briogeo Be Gentle, Be Kind Avocado + Kiwi Mega Moisture Superfood Mask se oficiálně dostala na vrchol mého seznamu. Právě jsem si ho objednala asi před dvěma týdny a produkty dost měním, ale slyšela jsem o něm dobré věci a stal se jedním z mých produktů svatého grálu. Jednoduše se infiltrují do mých kadeří a všiml jsem si, že jsou mnohem pružnější a pevnější. Hluboký kondicionér je pro mě základním prvkem, protože vlasy mám vždy v ocase a dávám si prodlužování a copy. Navzdory všem různým způsobům, jak s vlasy narábím, je velmi důležité, aby se mi mohli vrátit.

Její oblíbený způsob, jak trénovat právě teď:

Od doby, kdy byla letošní olympiáda odložena, můj trénink se zcela změnil z toho, že jsem byl na dráze [training] na místech, kde můžete být sociálně vzdáleni. Hodně cvičím doma a tentokrát mi to opravdu ukázalo, že existuje tolik úžasných a různých způsobů, jak zůstat fit.

Pět dní v týdnu chodíme s mými pěti sestrami do Zoomu a trénujeme spolu. Všichni máme den – například v pondělí povedu trénink a dáme si vysoce intenzivní intervalový trénink. A pak, v úterý, moje malá sestra vede cvičení, takže budeme dělat pilates nebo jógu. A pak ve středu možná den kardia; a čtvrteční tanec nebo co. Co bylo skvělé, bylo zůstat ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím tréninku. To mi teď ukazuje trénink.

Jak zůstává motivována čelit světu:

Jednou z mých největších motivací je vždy se snažit být tou nejlepší verzí sebe sama. Myslím si, že někdy se dokážu stát velmi konkurenceschopným vůči jiným lidem, a přestože je to v některých oblastech zdravé, vím, že mou největší konkurencí jsem já sám. Ať už jdu na překážkovou dráhu nebo náročný trénink či dokonce setkání, kde se snažím přijít s nápadem, vždy se snažím soustředit na to, abych byl tou nejlepší verzí sebe sama. Vím, že pokud to udělám, ať to dopadne jakkoli, nechám na stole všechno.

Napsat komentář