Jak se zbavit vrásek v čele bez operace| Zdravápleť

Je nezbytné, že když dosáhneme určitého věku, začnou se na naší pokožce objevovat první příznaky s výskytem vrásek. Kolagen a elasticita naší dermy se s přibývajícím věkem vytrácejí as tím se kůže stává ochablou a ochablou, čímž se poznamená linie výrazu a změní se naše tělesná stavba. Ze všech typů vrásek, které se časem objevují, se většina lidí obává zejména těch na tváři, jelikož v této oblasti je pokožka tenčí a známé vrásky bývají výraznější.

Existuje mnoho způsobů, jak se kromě věku pokusit zastavit vrásky, jakož i faktory, které je způsobují. V tomto příspěvku se zaměříme na výrazy na vašem čele a poskytneme vám několik základních rad, které byste měli vědět. jak odstranit vrásky z čela a zpomalit jeho vzhled.

Hydratace

Toto je jeden z nejzákladnějších a nejúčinnějších principů, chceme-li redukovat nebo eliminovat jakýkoli druh vrásek. Jak už jsem řekl, vrásky se objeví, když pokožka ztratí svou elasticitu a změkne. Proto je nezbytné, abychom dokázali naší pokožce a tělu dopřát dobrou hydrataci. První rada tedy bude tato pijte množství denně z vody Doporučujeme nejen vaší pokožce, ale také celému tělu, aby byla hydratovaná a vitální.

Navíc, a zejména pokud se vrásky již objevily nebo jsou velmi výrazné, můžete sáhnout i po vnější hydrataci od zvlhčovače. Aplikace těchto krémů po lehké čistící rutině s drenážní masáží může pokožce pomoci získat zpět část nedostatku stability.

antioxidanty

Jedna z nejčastějších příčin akné předčasné vrásky v čele a jiných částí obličeje bývá stres a špatná životospráva. Pokožka a celkově naše tělo má tendenci léty stárnout v důsledku přirozené oxidace, ke které dochází a která se v situacích zběsilých či úzkostných životních rytmů více zrychluje. Pokud tedy svému tělu přispějeme potraviny s antioxidantymůžeme působit proti tomuto efektu a zastavit vznik vrásek.

Konzumace syrového ovoce a zeleniny může být také dobrým měřítkem spotřeby antioxidantů červený čaj a bobule, zejména borůvky. Také kromě jejich konzumace je dobré dostat je do rukou antioxidační masky obsahující tyto potraviny.

opalovací krém

Další hlavní příčinou stárnutí pokožky a vrásek je nadměrné vystavení slunci. Za to jsou zodpovědné UV paprsky fotostárnutí pokožky a výskyt vrásek, jakož i skvrn a mateřských znamének, které mohou být nebezpečné pro naše zdraví. Proto je životně důležité chránit se před sluncem nejen krémy, resp. opalovací krémale vyhýbejte se špičkovým hodinám, chraňte se klobouky a nestrávte více než 15 minut na přímém slunci.

Ochráníte tak nejen zdraví své pokožky a zredukujete vrásky na čele a jiných místech obličeje, ale předejdete také vážnějším komplikacím pro vaše zdraví.

obličejová cvičení

Dalším doporučením, které může pomoci a vytónovat danou oblast, je cvičení resp. obličejová gymnastika. Díky sérii jednoduchých cvičení doma každý den si budete moci všimnout, jak jsou stimulovány četné svaly vašeho obličeje, a budete moci získat pevnost, která redukuje vrásky na čele.

hygiena obličeje

Znečištění životního prostředí může být také hlavním faktorem zrychleného stárnutí pokožky a výskytu vrásek a známek výrazu. Proto musíme mít každý den rutinu nejen odličovat, ale také důkladně vyčistit tvář. Máme-li ve zvyku nanášet make-up každý den do práce nebo dělat svou rutinu, je velmi důležité, abychom před spaním důkladně odstranili všechny stopy make-upu tonikem nebo čistícím mlékem, protože pokud špína není připravena, může poškodit pokožku a označit vrásky , jakož i podpořit vzhled pupínků.

Tak to udělej čištění obličeje ráno a večer Pomůže odstranit stopy nečistot, pomůže pokožce být čistou a zdravou a redukuje vrásky.

Retinol a kyselina hyaluronová

Pokud se vám u všech těchto řad zdá, že vrásky na čele jsou již velmi pokročilé a nevidíte požadované výsledky, jednou z alternativ je použití krémů a ošetření proti vráskám.

  • The retinolové krémysložka vitamínu A, která přispívá k regeneraci buněk, může být velmi nápomocná při obnově zdraví a vitality pokožky.
  • The ošetření kyselinou hyaluronovou Ty pomohou dodat vaší pokožce pružnost, kterou ztratila, vyplní a posílí vrásky, dokud nezmizí. Kyselina hyaluronová se ve specifických případech může aplikovat drobnými štípačkami, kde působí rychle a přímo na vrásky.

Napsat komentář