Jak se zbavit vrásek smíchu– Pečujte o svůj obličej přirozeně Co doporučuje Andrea?

„Nejztracenější den ze všech je den, kdy jsem se nesmál,“ řekl koncem 18. století francouzský dramatik Nicolas Chamfort Charlie Chaplin. Čemu dáváte přednost, pocit je stejný a nemůžeme nesouhlasit. Smích je krásná součást života.

Když se smějeme, žijeme daný okamžik – aniž bychom přemýšleli o smíchových liniích, které by se mohly vytvořit. A přiznejme si, kdy si vlastně vystresujete vrásky? Téměř jen tehdy, když sedíte před zrcadlem. A přesto se vám někdy mohou líbit linky smíchu – můžete je vidět jako fyzické vzpomínky na vaši radost. Jindy je však vidíte jen jako vrásky, které byste na tváři raději neměli.

Vrásky nebo nosoústní rýhy jsou rýhy na obou stranách nosu, které sahají ke koutkům rtů. Když se usmíváte nebo smějete, jsou jasně definovány, protože se tlačí do záhybů na vašich tvářích – takže čím více se budete smát a usmívat, tím výraznější budou vrásky. Když jsme mladší, není to velký problém, jelikož naše zdravá a mladá pokožka se rychle vrací. Ale jak stárneme, naše pokožka začíná ztrácet část své elasticity v důsledku ztráty kolagenu a kyseliny hyaluronové – čímž se ještě více zvýrazní linie smíchu.

Dobrá zpráva? Nikdy byste se neměli přestat smát, abyste zabránili tomu, aby se linie smíchu změnily na hluboké vrásky. Zatímco někteří lidé přísahají na injekce kyseliny hyaluronové (v roce 2016 ve skutečnosti více než dva miliony lidí), uvědomujeme si, že nejsou pro každého. Zde uvedené neinvazivní metody jsou navrženy tak, aby zabránily a snížily výskyt těchto jemných vrásek.

Top 5 způsobů, jak se zbavit těchto řádků smíchu

 1. Kupte nyní v

  NuFACE Trinity sada pro tónování obličeje – bílá (4 kusy)

  1. Rozhýbejte své tělo
  Přestože mnohé výhody cvičení jsou dobře známé, méně známým faktem je, že cvičení může mít také výhody proti stárnutí pokožky. Nejdůležitější biologická věc, která při sportu funguje na vaši pokožku, jsou mykininy. Myokiny jsou látky, které spouštějí buněčnou aktivitu a jsou považovány za hlavní důvod, proč ti, kteří pravidelně cvičí, mají méně vrásek a ochabnutí.
  Cvičení navíc pomáhá regulovat hladiny kortizolu tím, že je udržuje na nízké úrovni, protože příliš mnoho kortizolu (hormonu souvisejícího se stresem, který se přirozeně tvoří v těle) může vést k rychlejšímu odbourávání kolagenu.
  Vyzkoušejte: NuFACE Trinity Facial Toning Kit
  Toto oceněné zařízení vám pomůže stimulovat svaly obličeje pro cvičení bez námahy. Podívejte se, co se stalo, když jsem to zkoušel.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Transformační krém na obličej Jan Marini (1 oz.)

  2. Vlhčit, hydratovat, hydratovat
  Pokud jste si nenastavili rutinu péče o pleť, která by vám vyhovovala, teď je čas začít. Jen se ujistěte, že jste strategická s tím, co používáte, protože vaše pokožka bude mít mnohem jiné potřeby ve věku 20 let než ve věku 30 a 40 let. Jediné, co ovšem vaše pleť bez ohledu na věk bude potřebovat, je dobrý hydratační krém. V závislosti na typu hydratačního krému, který si vyberete, složky buď vtáhnou vlhkost do pokožky, nebo pomohou zabránit ztrátě vlhkosti (některé dokonce dělají obojí!), aby pokožka vypadala plná a hladká.
  Vyzkoušejte: Transformační krém na obličej Jan Marini
  Tento dermatology schválený hydratační krém využívá kyselinu hyaluronovou, peptidy a alfa-hydroxykyseliny (AHA) ke skutečné transformaci vaší pokožky.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  SkinCeuticals CE Ferulic (1 fl. Oz.)

  3. Používejte séra nebo lokální přípravky na ošetření vrásek
  Když najdete ten správný hydratační krém pro vaši pokožku, možná budete chtít udělat krok dále a přidat něco intenzivnějšího a cílenějšího do vaší rutiny péče o pleť. Aniž byste se ponořili do světa injekcí, séra a lokální ošetření vrásek patří mezi nejlepší způsoby, jak zvrátit některé jemné vrásky, včetně těch smíchu, které chcete minimalizovat. Séra a ošetření s klíčovými aktivními složkami, jako je vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin A (retinol) a kyselina hyaluronová, dokážou proniknout hlouběji do pokožky jako krém nebo hydratační krém. Lokální ošetření určená speciálně na vrásky dokážou stimulovat produkci kolagenu pro plnější, pevnější a mladší pleť.
  Vyzkoušejte: SkinCeuticals CE Ferulic
  Jen dvě kapky denně mohou pomoci vyhladit jemné linky a vrásky pro pevnější a mladší vypadající pleť.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Náplasti na vyhlazení vrásek vrásek Schminkles Ústa Rty (2 čísla)

  4. Sleep It Off
  Nemáte čas se přes den smát? Zatímco spíte, je ideální čas pozitivně ovlivnit váš vzhled. Vyspěte svou krásu mnoha způsoby, kdy k tomu přidáte speciální přípravek určený ke zpomalení procesu stárnutí přes noc. Milujeme tyto inovativní polštářky na vyhlazení úst a ultra uklidňující texturu ošetření rtů profesionální kvality.
  Vyzkoušejte: Sada na vyhlazení vrásek Schminkles
  Tyto lékařské silikonové vložky pomáhají stimulovat produkci kolagenu během spánku. Navíc jsou opětovně použitelné až 30krát!
  Vyzkoušejte: Dermalogica Nightly Lips Treatment
  Toto ošetření rtů, vytvořené z uklidňujících složek bohatých na vitamíny, je navrženo tak, aby zlepšilo elasticitu a vyhladilo jemné linky a zároveň si užilo trochu R&R.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Amazing Cosmetics Line Smoother Primer 0,5 fl. oz.

  5. Zahalte se správným make-upem
  Ačkoli vaším konečným cílem může být redukce nebo prevence vrásek, realita je taková, že může chvíli trvat, než začnete vidět výsledky, které chcete. Mezitím může správný make-up dělat zázraky při minimalizaci výskytu vrásek od smíchu a jiných jemných vrásek. Nesprávná aplikace make-upu může způsobit, že se vaše produkty ponoří do linek a ještě více vyniknou, takže tajemstvím je ujistit se, že máte dobrý základní nátěr. Primer může vyplnit a vyhladit vaše linie smíchu – jen se ujistěte, že jej použijete po nanesení hydratačního krému. Potom se smějete, kolik chcete, aniž byste přemýšleli o řádcích smíchu.
  Vyzkoušejte: Amazing Cosmetics Line Smoother + Primer
  Tento základní nátěr pomáhá vytvořit bezvadný základ pro nanášení make-upu, zatímco aktivní složky působí na zvlhčení a hojení pokožky.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář