Jak se vyhnout nákupu falešných nebo falešných produktů péče o pleť a kosmetických produktů– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Jsou maskovaní, přesvědčiví, množí se – a mohou být nebezpečné. Falešné kosmetické výrobky jsou dnes všude a na rozdíl od falešných designových kabelek by vašemu egu mohly více uškodit než pomoci.

Ošklivá pravda o falešných kosmetických výrobcích

Padělatelé dnes mohou vyrábět a distribuovat své výrobky kdekoli na světě, často tajně. Když se stávají zručnějšími v napodobování i těch nejsofistikovanějších obalů, tito padělatelé jsou schopni předat falešné kosmetické produkty nic netušícím zákazníkům. Jak informoval Business Insider, dokonce i obří online prodejci mohou mít problémy s kontrolou pravosti kosmetických produktů prodávaných prodejci třetích stran na jejich platformách.

Tyto padělky často nesplňují bezpečnostní normy FDA, které zakazují nehygienické podmínky, ve kterých se produkty vyrábějí, balí nebo skladují, a zakazují používání mnoha látek, které mohou poškodit spotřebitele. Vyšetřovatelé boje proti padělání zjistili nevyhovující hygienické podmínky v některých jednotkách, které vyrábějí a skladují padělané výrobky – když londýnská policie před několika lety v jediném případě zabavila padělané výrobky, našla v náhražkových výrobcích stopy arsenu, rtuti, olova a potka.

Problém s neautorizovanými prodejci

Někdy, i když jsou produkty skutečně od značky, neautorizovaní prodejci najdou způsoby, jak získat přesměrované produkty a zřídit obchody na velkých maloobchodních stránkách jako třetí strany nebo dokonce spustit své vlastní webové stránky. Toto odklonění není jen protizákonné, problém při nákupu od neautorizovaných prodejců je v tom, že nevíte, jak jsou produkty skladovány a zda už nejsou po expiraci. Vystavení extrémnímu teplu nebo chladu může změnit účinnost složek a strukturu produktu. Přinejmenším poškozený nebo starý výrobek bude neúčinný. V nejhorším případě může způsobit podráždění kůže nebo infekci.

Jak se vyhnout falešným kosmetickým výrobkům online

Nakupujte u autorizovaných prodejců.

Nejjednodušší způsob, jak se ujistit, že obdržíte skutečnou nabídku, je koupit si produkty přímo od značky nebo od jejích autorizovaných prodejců a prodejců. Autorizovaní prodejci jsou často uvedeni na oficiálních stránkách značky. Dostanete nejlepší nabídku pro skutečný produkt. bere tento problém vážně a prodává pouze kosmetické výrobky, které jsme oprávněni prodávat. Naše přímá partnerství se značkami, které vlastníme, jsou pro nás mimořádně důležitá nejen proto, že je to správný způsob podnikání, ale také proto, že na tom závisí bezpečnost zákazníků.

Dejte si pozor na nabídky, které jsou příliš dobré na to, aby to byla pravda.

Pokud se vám nabídka od prodejce, o kterém jste nikdy neslyšeli, zdá příliš dobrá na to, aby byla pravdivá, pravděpodobně je. Chcete-li ušetřit na kosmetických výrobcích s malým online průzkumem, můžete najít skvělé nabídky pro doručení, slevy na příjem zákazníků a registraci e-mailem, bleskové výprodeje a bezplatné dárky k nákupu. Mnoho online poskytovatelů krásy nabízí také věrnostní body a programy odměňování, které mohou generovat trvalé úspory.

Řada redakce: Podívejte se na nepříliš tajné způsoby, jak ušetřit na kosmetických produktech

závěr

Padělatelé jsou problémem všude. Porušují duševní vlastnictví legitimních produktů. Používají levné zkratky, což znamená, že produkty mohou být kontaminovány, poškozeny nebo expirovány. Jednoduché: na falešném není nic dobrého.

Napsat komentář