Jak se transformovat doma– Na zdravém těle zdravá kůže Doporučení A. Skarkova

Nacházíte se uprostřed nejkrásnějšího období roku, což znamená, že se vám situace v kalendáři začíná vymykat zpod kontroly (pokud jste tak ještě neučinili). Během dne s dívkami hovoříme o po sobě jdoucích kancelářských večírcích, rodinných setkáních a nákupních setkáních. Ale mezi odškrtáváním každé položky na seznamu dárků a přípravou charakteristického hrnce na sváteční večírky často nemáte čas na to, abyste si zasloužené a hýčkali, než se připojíte ke zbytku světa a šíříte radost ze svátků. A pokud se mi nějakým zázrakem podaří dát mi trochu času, najít salon, kde byste si objednali na poslední chvíli termín, je už jiný příběh.

Ale ještě nemačkejte tlačítko paniky – tu slavnostní záři můžete dosáhnout přímo z pohodlí vašeho domova. jak? S těmito rychlými a jednoduchými tipy od profesionálů v oblasti krásy vás jistě ušetří zklamání a umožní vám vypadat během těchto svátků co nejlépe!

1. Rozzařte každou místnost zářivějším úsměvem

Váš úsměv je vaším nejlepším doplňkem a Jacqueline Parksová, estetička v lázních Bella Santé, říká: „U všech svátečních latté a svátečních nápojů je důležité, aby vám úsměv nechyběl.“ Její DIY trik na bělení zubů? Pomastíme sodou bikarbónou a vodou. Dodání bělících pásků je také dobrý nápad, protože mají tendenci být účinnější než bělící zubní pasty, říká zubní lékař Louis Siegelman, DDS. Aby vaše perleťové bílé byly čisté a neposkvrněné, Dr. Siegelman navrhuje, abyste se zbavili dovolenkových úliteb, zejména whisky a červeného vína, které jsou známé tím, že zanechávají stopy na vašich zubech. Budete se také chtít vyhnout „brusným přípravkům, které dokážou lépe odstranit skvrny, ale mohou způsobit nadměrné opotřebování povrchu zubů,“ dodává Siegelman.

Zkuste: Apa Beauty Apa White Duo

2. Hydratujte vlasy a pokožku

Kombinace chladného počasí, alkoholických večírků, nepravidelných spánkových návyků a mastných dovolenkových jídel může vést k příliš suché nebo příliš mastné pokožce. Aby vaše pokožka zůstala v bojovém stavu, rozhodněte se pro bohatý krém, který stimuluje hydrataci a udržuje vlhkost. „Nejlepší rehydratační produkty obsahují kyselinu hyaluronovou a vitamíny E a K. Působí jako změkčující zvlhčovače, místo toho zachycují přirozenou vlhkost těla, místo aby způsobovaly mastnou a mastnou pokožku,“ říká plastická a rekonstrukční chirurgička Lara Devgan.

Hydratace je také nezbytná k udržení lesku a lesku vaší slávy, zejména vezmete-li v úvahu potřebný rytmus během zimy a neustálé vystavení teplu a stylingovým nástrojům. Týdenní hloubková kondicionační maska ​​zabrání tomu, aby vaše hříva vypadala nudně a bez života, říká stylistka z Nashville Supercuts Ashley Valadez. „Hledejte hluboký balzám, který obsahuje mastné kyseliny a hydratační látky, jako je sójový protein a pantenol. Tyto složky pomáhají přitáhnout a udržet vlhkost,“ dodává Valadez.

Zkuste: Briogeo Nezoufejte, opravte to! Hluboká kondicionační maska

3. Hra s vlasy

Aktualizace účesu často vyžaduje, abyste v salonu seděli celé hodiny, ale to neznamená, že nemůžete změnit svoji aktivitu doma. Chcete nasměrovat glam bez námahy pomocí plážových vln? „Natočte si vlasy na velké segmenty, spodek nechte rovný. Ujistěte se, že střídáte směr smyček, abyste získali ještě větší texturu,“ říká Valadez. Pokud raději vynecháte horka, Valadez navrhuje: „V noci před spaním si vlhké vlasy zapleťte do francouzského copu a když se vzbudíte, uvolněte si prsty, abyste měli rozcuchané kroky,“ navrhuje Valadez.

Pokud je elegantní a rovný styl více ve vaší uličce, příprava vlasů začíná ve sprše, říká Valadez. „Mývejte si vlasy studenou vodou, aby vaše kutikula zůstala uzavřena, což pomáhá předcházet vráskám. Abyste zabránili vysoušení vlasů, použijte šampon bez sulfátů. Namísto stylingového séra použijte krém, který vlasům dodá extra vlhkost. Po narovnání vlasů žehličkou použijte sprej na hedvábný lesk,“ říká.

Zkuste: Keramická žehlička Harry Josh® Pro Tools

4. Zvyšte barevný faktor

Změna barvy vlasů je něco, co můžete udělat několik hodin před odchodem na večírek, říká Sandy Taylor, redaktorka Foundation Fairy, a dodává, že pokud zůstanete ve dvou odstínech přirozené barvy vašich vlasů, údržba bude snadná.

Pokud máte co do činění s tupým, mosazným a trháním, přidejte do své sprchové rutiny vlasovou masku formulovanou pro barvené vlasy, aby vaše hříva opět ožila, navrhuje Robyn Michel, stylistka ze Supercuts v Providence. Kromě toho, že masky na vlasy pomáhají prodloužit intenzitu barvy, pomáhají také obnovit vlhkost ztracenou během procesu léčby, dodává.

Rychlý pořad lesku ve sprše vám také může pomoci osvěžit a obnovit barvu vlasů. Color Boosting GLOSS + Deep Conditioning + Treatment od dpHUE obsahuje dvojitě působící složení, které zlepšuje barvu a lesk a zároveň ošetřuje a revitalizuje každý pramen.

5. Dodejte svým očím trochu lesku

Možná jste už dospělí, ale přiznejme si, opravdu se naše láska ke třpytkám vytrácí? Dobrou zprávou je, že trocha lesku je jednou z věcí, které nikdy nevyjdou z módy a není lepší čas na předvedení lesku, než je období svátků. Chcete-li si hrát na dobíhání – a pokud jste ochotni vyzkoušet něco nového – pak Amy Nicole, zakladatelka Chic Studios School of Makeup, navrhuje dostat do rukou tekuté oční stíny. „Tekutý make-up je v módě. Mým oblíbencem je lehké třpytivé složení od Stila Cosmetics v odstínu Kitten, zářivá nahá růžová. Nejlepší způsob, jak jej aplikovat, je přímo přes víčko pomocí aplikátoru. Pro dosažení nejlepších výsledků si před nanesením jakéhokoli očního make-upu nezapomeňte připravit oční víčka a oblast pod očima.

6. Udržujte profil obočí

Existuje důvod, proč dívky krásy tráví značné množství času tím, aby se ujistili, že jejich obočí je #onfleek. Podle vědy je to nejdůležitější vlastnost vašeho obličeje, takže se ujistěte, že je (i řasy) udržíte plnější a déle s posilujícím sérem, jako je Rapid Lash Eyelash a Eyebrow Enhancing Serum, které pomáhá hydratovat a chránit prameny. tohle všechno. tahání, kartáčování a kulmování.

Chcete-li jemnější a přirozenější obočí, Nicole říká: „Nezapomeňte vždy napodobovat přirozené chloupky, přičemž pohyby tužkou držte krátké a přesné. Velmi tenké pudry a tužky na obočí jsou nejlepší pro přirozené obočí. Vizážistka a licencovaná kosmetička Mindy Green opakuje a dodává, že odstín vaší tužky nebo pudru může způsobit nebo zlomit obočí. „Dávejte pozor, abyste používali černou, i když máte černé vlasy, protože mohou být příliš tvrdé. Držte se tmavě hnědé nebo tmavě hnědé, pokud jsou vaše vlasy černé nebo hnědé, “dodává.

K okamžitému nadzvednutí očí licencovaná kosmetička a návrhářka obočí Pamela Jeschonek navrhuje „nakreslit mašli trochu výše na vrchu obočí místo toho, abyste ji zmáčkli zespoda.“ Pro okouzlující vzhled: „Použijte korektor pod a nad obočí, abyste získali větší definici. Můžete také přidat několik tužek na základnu obočí, abyste získali jasnější a jasnější vzhled,“ dodává Green.

Zkuste: Tužka na obočí Kevyn Aucoin Precision

7. Pohupujte červeným rtem

S červenou zátkou nikdy nic nezkazíte, tedy nosíte-li správný odstín pro váš tón a podtón pleti. „Pokud vypadáte lépe v odstínech než žlutá, oranžová nebo červená, máte teplý podtón. Pokud vypadáte nejlépe v růžové, modré nebo fialové, váš podtón je chladný. Pokud jste neutrální, můžete nosit všechny odstíny stejně dobře,“ vysvětluje Zelená.

Obecně platí, že červené s odstíny modré lichotí těm, které mají studené odstíny, zatímco ty s teplými vypadají nejlépe v červeno-hnědé a hnědé nebo oranžové. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, připravte si řasy jemným exfoliantem, abyste vyhladili povrch rtů a odstranili suché šupinky a skvrny, říká Green. „Pak naneste balzám na rty, abyste rty hydratovali. Máte-li nerovnoměrný tón rtů, můžete použít podkladovou bázi na rty,“ dodává.

Při aplikaci rtěnky „Začněte rtěnkou a zakryjte celý horní a spodní ret. Začněte od středu horního rtu, vyplňte a pohybem udělejte totéž ve spodní části. Rtěnku nanášejte všude malými a jemnými pohyby,“ říká Nicole.

Zkuste: Červená kolekce Queen Eden červená

Napsat komentář