Jak se líbat bez rozmazání rtěnky

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Jak se líbat bez rozmazání rtěnky

.

Nenosím rtěnku, protože nikdy nic nejím ani nepiji a oba zvyky zvyknou rtěnku zničit. Stejně tak lidem, kteří se líbají – to pro mě není problém – by mohli překážet šmouhy způsobené make-upem, ačkoli jsem si vždy myslel, že označit si své území na něčí tváři rtěnkou je nějaký šéfovský tah.

Jeden případ, kdy je nepřijatelné zanechat stopu po rtěnce, zachytila ​​kamera. Přemýšlejte o tom: filmové líbání je čisté. Je to proto, že vizážisté si často vybírají pigmenty odolné vůči rozmazání a pokud se kousek barvy vymkne kontrole, mezi jednotlivými záběry je čas na čištění.

Pro nejdelší trvanlivou barvu rtů jsem se obrátila na Rebeccu Perkins, vedoucí vizážistku v Law & Order SVU a spolumajitelku kosmetického studia Rouge se sídlem v New Yorku.

Na jaké rtěnky spoléháte u polibků na obrazovce, které jsou na SVU dost vzácné?

Některé vzorce budou vždy lepší než jiné v tvrdé práci polibkové scény. Intenzivní zbarvení, jako jsou tužky Tarte Power Pigment a LipSurgence nebo téměř jakékoli matné od Nars nebo Face Stockholm.

Vývojový tým mediální platformy

Jak důležité jsou přípravné práce?

Je velmi důležité pamatovat na to, abyste se po nanesení barvy namočili. Blotování předbozku zachová pigment, ale odstraní přenášenou vlhkost.

Jsou některé odstíny a textury odolnější než jiné?

Matná rtěnka se méně hýbe, protože je méně změkčující; klíčovým faktorem je to, co dává věci do pohybu. Takže i když se bojíte náročných úprav na rozjasnění rtů, pamatujte, že mají tendenci vydržet déle, takže je ve skutečnosti musíte upravovat méně často!

Co vždy používáte k natáčení před líbáním na obrazovce?

První věc, kterou herec udělá před polibkem na obrazovce, je zkontrolovat si dech/zuby. Dobrá vizážistka na natáčení má vždy připravená párátka, nit, altoidy, binaku, žvýkačky a zrcadlo. Toto je okouzlující podnikání. Co se týče rtěnky, pravdou je, že často hned po polibku křičí „řež“, právě proto, aby se dotkly rtěnky nebo ji setřely z pusinky bez rtěnky.

Jak čistíte skvrny?

Když je červená, může být tak obtížné ji smýt, že použijeme krém na holení Barbasol. Jedná se o super koncentrovaný přípravek, který dokáže odstranit umělé skvrny od krve, jakož i červené stopy po rtěnce. Pro většinu ostatních barevných rtěnek můžeme použít houbu s malým množstvím krémového korektoru, abychom odstranili případné unášení. To nejenže odstraní zarudnutí zbytků rtěnky, ale také mírně upraví tón.

Jak jste věděli, že krém na holení odstraňuje rtěnku?

Je to jeden z těch triků, které se naučíte poměrně brzy, když pracujete se spoustou speciálních efektů, což je velmi chaotické. Moje zkušenosti jsou se speciálními efekty, tak mě jen napadlo, když se to dá použít na falešnou krev, proč není červená rtěnka i červená? Pracoval jsem na epizodě pořadu, ve kterém muž v halloweenském kostýmu s úplně modrým make-upem políbí svou bývalou přítelkyni předtím, než se rozhodl dát se opět dohromady. Mezi každým záběrem měla na CELÉ tváři od nosu po bradu modrý make-up. Mezi jednotlivými záběry to byl jednoznačný tříminutový restart, když mi asistent režie dýchal zezadu na hlavu, abych spěchal!

.

Napsat komentář