Jak se jich přirozeně zbavit?| Zdravápleť

Upozornění 26. listopadu, tmavé kruhy pod očima: jak je přirozeně odstranit?

Řekl jsem o tom normální tmavé kruhy a zopakujeme to teď, když stojíme před (komplexní) otázkou tmavé kruhy. Než se zamyslíte nad tím, zda můžete nebo nemůžete přestat odstranit tmavé kruhy nebo pokud je lze zmírnit nebo se jim vyhnout, je třeba zvážit několik aspektů.

V první řadě to tmavé kruhy jsou univerzální a má je každý, protože jsou to barvy – modrá, šedá nebo fialová – které se objevují pod spodními víčky očí. Myslím, že jsou součástí lidského těla. Pokud se oči nebo tvář objeví tam a ne jinde, je to jednoduše proto, že kůže v této oblasti je tenčí než ostatní, a proto jsou žíly snáze průhledné. K tomu se přidává skutečnost, že má nižší množství kolagenových vláken, elastinu a mazových žláz, díky čemuž je pokožka mnohem náchylnější na vrásky a ochabnutí. Nemluvě o tom, že kolem očí je několik periorbitálních svalů, což znamená, že kromě toho, že je jemná, je to neustále se pohybující pokožka.

Vědět jak je odstranit nebo jak zabránit jejich zobrazení musíte tak rychle zvážit, co máte PŘÍČINA. Nejde jen o nedostatek spánku nebo špatnou kvalitu spánku, může to být způsobeno nesprávnou výživou, sníženým množstvím tuku pod očima, anémií, nadměrným vystavováním se slunci, stárnutím, dehydratací nebo jednoduchým genetickým dědictvím. V druhém případě je jejich snížení mnohem dražší.

Takže je možné nebo nelze odstranit tmavé kruhy pod očima?

Pomocí těchto triků, zkrášlovacích tipů či metod je lze přirozeně zmírnit a předcházet jim.

  • Nejzřejmější: spát více. Nebo se alespoň pokusit zlepšit kvalitu našeho spánku a osvojit lepší návyky.
  • pít více Voda (nebo abychom byli více hydratovaní).
  • dopisy tabák a alkohol.
  • včetně chladu Podle odborníků kontakt s chladem způsobuje stažení žil a snížení jejich přítomnosti v podobě tmavých kruhů.
  • Okurka. Ne, není to filmové a zbytečné gesto. Okurka zklidňuje unavené oči a zmírňuje otoky. Také vysoký obsah vody a vitamínu C pomáhá hydratovat pokožku.
  • Čajové sáčky nebo heřmánek. Čaj zase dodává kofein a stimuluje krevní oběh kolem očí. Mezitím je heřmánek uklidňující a protizánětlivý. Připravte si nálevy, nechte je vychladnout a aplikujte je přímo na oční víčka.
  • Aloe vera. Před spaním naneste pod oči krém nebo gel z aloe vera.
  • studené lžíce. Stejně jako studené obklady, kontakt pokožky se studeným kovem pomůže snížit zánět. Abyste to udělali, musíte lžíci vložit do mrazničky a přiložit ji na okulár, dokud se nezahřeje.
  • Nejjednodušší: makeup. V tomto článku vám řekneme, které jsou nejlepší produkty proti tmavým kruhům pro magickou korekci fialové stopy tmavých kruhů.
  • S kosmetika typ očních kontur, které obsahují následující aktivní složky ve svém složení: kyselina kojová, vitamin C a kyselina azelaová.

Samozřejmě, všechny tyto domácí prostředky nebo přírodní prostředky nejsou ničím bez důkazů, takže… Pokud se pro jeden rozhodneme, ať je to pravda.

Napsat komentář