Jak předstírat zdravou pokožku

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Jak předstírat zdravou pokožku

.

Getty Images

Zatímco někteří se s bezvadnou pokožkou narodí, většina z nás na tom musí pracovat nebo to předstírat. Otázkou je, jak dosáhnout dokonalého přirozeného lesku bez použití make-upu? Skvělým příkladem je samozvaný vzhled „bez make-upu“ Tiny Turnbrow pro prohlídku Abaeté na podzim roku 2009.

Turnbrow si vybral několik produktů namísto mnoha a poznamenává, že „nemusíte nosit tmavý make-up jen proto, že je podzim.“ Týden módy a červený koberec, který se držel čirých, jemných odstínů a textur, pravidelně vynechávaly pudr a podkladovou bázi s plným krytím, místo toho se rozhodly pro Tarte Smooth Operator Foundation SPF 20 (beztížný přípravek pro zesvětlení pokožky) a Tarte Che Bride. . Po nanesení prvního si přehnala tvářenku přes lícní kosti až ke spánkům a dokončila tahem po středu rtů.

Aby byl vzhled bez námahy, Turnbrow vyměnil tradiční krémové a pudrové oční stíny za lesk na rty z růžového zlata. „Rozzáří oči, aniž byste na sobě měli spoustu make-upu,“ říká a dodává, že „barva je pěknou směsí teplých a studených tónů a vypadá velmi přirozeně.“ Po natočení řas a nanesení řasenky si Turnbrow na celý obličej nanesla Caudalie’s výživný Beauty Elixir. „Tohle je můj oblíbený produkt pro zesvětlení pokožky,“ říká Turnbrow. „Obsahuje výtažky z hroznů a rozmarýnu a pomáhá vaší pokožce zářit.“

Více zdravé a zářivé pleti naleznete zde.

.

Napsat komentář