Jak používat kyselinu salicylovou k léčbě akné– Každodenní péče o vaše tělo Přečtěte si Andreina doporučení

Jude Herrera, mezinárodní trenér v Eminence Organic Skin Care, navštívil , aby mluvil o kyselině salicylové ao tom, jak je to klíčová složka, kterou lze použít k léčbě středně těžkého až těžkého akné.

: Začněme tedy od začátku. Co je kyselina salicylová?

Jude Herrera: Za prvé, co je kyselina salicylová? Je to typ beta-hydroxykyseliny (nebo BHA), která je jednou z nejúčinnějších složek pro léčbu a prevenci akné. Řeší vyrážky odstraněním odumřelých kožních buněk z povrchu pokožky, jakož i čištěním černých teček a prevencí prokrvení. Kyselina salicylová vstupuje přímo do pórů a rozpouští nadbytečné nahromadění, které může vést k vyrážkám a kožním problémům.

D: Jak se kyselina salicylová liší od Acne Advanced Collection?

JH: Eminence Organics používá určitý typ kyseliny salicylové ve své nové kolekci Acne Advanced, která využívá časově vázaný zapouzdřený aplikační systém. Zapouzdření pomáhá kyselině salicylové rovnoměrně se usadit v celé pokožce. A faktor uvolňování v průběhu času mu umožňuje pomalou exfoliaci pokožky v průběhu času, čímž zajišťuje, že výskyt podráždění je omezen na minimum.

D: Jaké produkty jsou v kolekci Acne Advanced?

JH: V našem pokročilém systému léčby akné naleznete zapouzdřenou kyselinu salicylovou – tři kroky, které zahrnují pokročilou čistící pěnu na akné, čistící masku a rozjasňující hydratační krém. Cleansing Foam je jedinečný tekutý pěnový čistící prostředek, který zabraňuje akné a čistí ucpané póry. Naše pokročilá maska ​​na akné je maska ​​dva v jednom a ošetření na místě, které využívá kyselinu salicylovou a čistící jíly k ošetření aktivního akné, odstranění mastnoty a snížení lesku. Nakonec Acne Advanced Clarifying Hydrator je ultralehké matující mléko, které redukuje vzhled mastné pleti a zanechává jemný povrch.

Napsat komentář