Jak používat kulmu 3 v 1 Harry Josh Pro Tools– Každodenní péče o vaše tělo Doporučení A. Skarkova

Existuje horký nástroj pro jakýkoli zdánlivý účel: pruty navržené k vytvoření dokonale nedokonalých plážových vln, kulmy pro tvarování kaskádovitých kudrlin. Pokud se však váš minimalistický interiér vrátí k myšlence, že místo pod umyvadlem zabírá více zamotaných nástrojů, máte novou, efektivní možnost v keramické kulmě 3 v 1 Harry Josh® Pro Tools.

Nejnovější objev od známé značky a vydavatele účesů Harryho Joshe vám umožňuje vytvořit řadu vzhledů, které konkurují repertoáru profesionálního kadeřníka – vše s jedinou žehličkou. Zařízení 3 v 1, které se dodává ve velikostech 1 palce i 1,25 palce, má hůlku s nanokeramickým povrchem, kterou lze použít bez svorek nebo s jednou ze dvou odnímatelných částí: pružinovou svorkou a svorkou Marcel . Navíc jeho nastavitelné nastavení teploty až do 380 stupňů znamená, že je vynikající pro každý typ nebo stav vlasů (ano, i poškozené vlasy). Tady je pohled na to, jak používat nástroj třemi různými způsoby, stejně jako profesionál.

Pro roztřesené kudrny a plážové vlny: použijte hůlku

Dosáhnout toho dokonale nedokonalého vzhledu nemůže být jednodušší – a klíčem je použití hůlky bez svorek. Další trik schválený Harrym Joshem? Když uvolníte každou část, jemně potáhněte konce, abyste uvolnili smyčku.

Pro elegantní a glam styl: použijte pružinovou sponu

I když můžete určitě použít mašli na zabalení vlasů a vytvoření tradičních kadeří, milujeme tento doplněk na vytváření vln S v hollywoodském stylu. Uchopte část vlasů sponkou a jemně zatlačte vzhůru, abyste vytvořili jemný ohyb až po konečky.

Pro profesionálně vyleštěné výsledky: Použijte sponu Marcel

Profesionální kadeřníci přísahají na žehličky Marcel pro jejich všestrannost, ale tato spona je užitečná, i když vaše stylingové dovednosti nejsou odborníky. Pomocí sponky Marcel natočte spodní dva nebo tři palce vlasů, trik, který dodá vašemu stylu tělo a pohyb.

Napsat komentář