Jak používat houbičku na make-up: 7 beautyblender triků od Beauty Pros– tvůj kosmetický blog Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Jedním z nejlepších způsobů, jak aplikovat základ pro bezvadný povrch, je použít chytrý kosmetický mixér. Ano, tuto růžovou houbičku na make-up ve tvaru vajíčka milují vizážisté i dívky díky její schopnosti dokonale splynout beze šmouh. Ukazuje se však, že váš kosmetický mixér lze použít na mnohem víc, než jen na potírání obličeje. Požádali jsme dva špičkové vizážisty, aby nám řekli, jak používat houbičku na make-up nejen k nanášení podkladové báze. Čtěte dál a dozvíte se, jak používat svůj beautyblender jako profesionál.

1. Vyčistěte si pleť

Pokud jde o používání beautyblendera, myslete mimo krabice (make-up). „Věnujte jeden ze svých Beautyblenderů na čištění obličeje,“ říká Ashleigh Ciucci, newyorská vizážistka. „Vylepšete svou houbičku na make-up svým oblíbeným mytím a použijte ji pro snadné masírování a čištění.“ Mějte na paměti, že je obtížné opláchnout jakoukoli pěnu z beautyblender (kromě tekutého mixéru beautyblender), říká Ciucci, takže tuto houbičku na make-up používejte pouze k čištění.

2. Skrýt tetování

Jdete na pracovní pohovor do konzervativního úřadu? Použijte svůj beautyblender ke skrytí svých tetování. „Zakrytí tetování může trvat několik minut pomocí velkého, kulatého konce beautyblender,“ říká Sophia Porter, chicagská vizážistka a kadeřnice. Nejprve namočte ostrý hrot houbičky na make-up do korektoru pro korekci barev a použijte jej k rozmazání tvrdých čar na tetování. Potom naneste velké množství korektoru, které odpovídá tónu pleti s kulatou stranou beautyblenderu a naneste jej na tetování, dokud nebude zcela zakryto. Nakonec houbičku na make-up namočte do fixačního pudru a nechte pár minut působit, aby se „přilepila“. Odstraňte přebytek štětcem na pudr a máte hotovo!

3. Aplikujte opalování těla

Jste připraveni vyhodit ten starý beautyblender do koše? Ne tak rychle! „Na opalování těla použijte svůj starší, zabarvený a připravený k okamžitému použití,“ navrhuje Ciucci. „Roztočte to, abyste dosáhli bezvadného povrchu, airbrush.“

4. Odstraňte skvrny od deodorantu

Byli jsme tam všichni: jdete ke dveřím, jen abyste si všimli, že na vašich černých šatech jsou skvrny od deodorantu. Houbička na make-up, která vám pomůže! „Pomocí čistého, vlhkého mixéru na krásu můžete snadno odstranit skvrny od deodorantu z oblečení během několika minut,“ říká Porter.

5. Zatlačte na prášek

Beautyblender nepoužívejte pouze k přeměně podkladové báze, ale také k úpravě vzhledu! „K nanesení sypkého prášku na celý obličej použijte ploché dno suchého kosmetického mixéru,“ říká Ciucci.

6. Bojuje se šupinatou pokožkou

„Skryjte šupinatou pokožku, která se táhne přes základ, pomocí vlhkého kosmetického mixéru a několika kapek oleje,“ říká Porter. Naneste několik kapek oleje na hřbet ruky, ponořte do něj houbičku na make-up a poté ji lehce přitlačte na všechna šupinatá místa. „To způsobí šupinky na kůži,“ říká Porter. „Je to také skvělý způsob, jak získat tu orosenou záři na vysokých místech vašeho obličeje.“

7. Připevněte třepací tužku

Skutečná diskuse: Dokonalý design pro okřídlené oči vyžaduje spoustu praxe. Ale nemusíte zcela předělat make-up, pokud jste naštvaní. „Zatímco váš kosmetický mixér má na ostrém konci ještě přebytečný základ nebo korektor, použijte jej k úpravě křídelní oční linky, abyste získali čistý a jasný okraj,“ říká Porter.

Napsat komentář