Jak používat hloubkové kondicionační ošetření– Přirozeně pečujte o své tělo Napsala Andrea

Zdá se vám, že vaše vlasy jsou v poslední době trochu „meh“? Ať už padají nebo se vymykají kontrole, vašim vlasům pravděpodobně chybí něco zásadního – vlhkost. „Je tak důležité doplnit vlasy, když jim začneme odstraňovat živiny,“ říká stylistka Long Beach Shannon Murray. „Od narovnávání až po odbarvování si nanášíme vlasy. Vždy to srovnávám s tímto: výměna oleje v autě. Nemůžete očekávat, že vaše auto pojede hladce, dokud nevyměníte olej a nebudete o něj pečovat.

Jeden z nejlepších způsobů, jak obnovit a oživit vaše neživé zámky? Investujte do hloubkové kondicionační léčby doma.

Jak často byste měli používat hloubkový kondicionér?

Toto je jedna z nejčastějších otázek, které Murray dostává od svých klientů. Hluboké kondicionéry nejsou určeny k tomu, abyste je používali pouze tehdy, když vaše vlasy prošly bodem, ze kterého není návratu, říká. Měly by být součástí vaší týdenní rutiny.

Jaký je rozdíl mezi maskou na vlasy a hloubkovým kondicionérem?

Existuje nespočet produktů, které jsou určeny k obnově vašich vlasů, ale který z nich je nejlepší? Murray vysvětluje velmi důležitý rozdíl mezi těmito dvěma podobnými produkty péče o vlasy. „Masky zanechají vaše vlasy hedvábné a hladké, ale jsou jen takové: maska.“ Jinými slovy, problém jen zakryjí, nevyřeší jej definitivně. „Potřebujete léčbu, abyste změnili chemii vlasů,“ řekla. „Tepelný styling / barva / klima rozbije všechny vazby ve vlasech, takže každý by měl k boji proti tomu použít domácí posilující kúru.“

Jaký je nejlepší hloubkový kondicionér pro mé vlasy?

Husté, jemné, kudrnaté, rovné – bez ohledu na váš typ vlasů je důležité najít ty správné produkty pro vás. Sestavili jsme některé z našich nejlepších hloubkových kondicionačních ošetření, která jsou uvedena podle typu vlasů/zájmu, takže můžete najít perfektní ošetření pro své vlasy.

 1. Kupte nyní v

  1. Kudrnaté vlasy

  Kudrnaté vlasy rostou, když jsou zdravé. Získáte plné, lesklé a plné kousky, které vydrží po celý den. Pro kudrnaté dívky Murray doporučuje něco hustšího. „Kudrnaté vlasy jsou sušší než jakýkoli jiný typ vlasů,“ říká, „takže použiji hloubkovou, hustou nebo super hydratační kondicionérní masku – a dokonce do ní přimíchám kokosový olej.“
  Vyzkoušejte: Curl Immersion Triple Treat Deep Conditioner
  Ouidad je hlavním hráčem v produktech na kudrnaté vlasy. Jejich kondicionér Curl Immersion Triple Treat Deep Conditioner je ideální pro kudrnaté vlasy, které potřebují trochu TLC. Tento kondicionér je vyroben ze základu avokádového oleje a hroznových jadérek, který je určen k hloubkové hydrataci a zjemnění kudrnatých vlasů. Jeho luxusní textura hluboce hydratuje kudrny a zanechává je méně pokrčené. Nechte tento kondicionér dvě minuty působit a sledujte, jak vaše vlasy změknou do bohatého, hydratačního složení.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Poškozené vlasy

  Pro mnohé z nás je vypadávání vlasů nevyhnutelné. Sušení, vyrovnávání a kulmování den po dni ovlivňuje celistvost vlasů a může je zanechat bez života. Pokud je používání tepla na vlasy součástí vaší každodenní rutiny, pak potřebujete hloubkovou kondicionérní kúru.
  Vyzkoušejte: Alternativní CAVIAR Obnovitelný hydratační balzám proti stárnutí

  CAVIAR Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner je vynikající volbou pro poškozené vlasy. Tento kondicionér je vytvořen k obnově a zvlhčení nadměrně zpracovaných a suchých vlasů. Jeho vlastnosti proti stárnutí zvrátí známky poškození a vrátí život vašim vlasům, čímž vytvoří delší a silnější prameny.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Barvené vlasy

  Ať už jsou odbarvené, tónované nebo nadzvednuté, po nanesení barvy na vaše vlasy jsou náchylné k poškození. Zejména pro vás dívky s blond vlasy budete chtít použít masku, která vám pomůže vrátit vlasy do jejich přirozeného stavu (nebo co nejblíže k nim).
  Vyzkoušejte masku Oribe pro krásnou barvu

  Oribe vytvořil svoji masku pro krásnou barvu speciálně pro barvené vlasy. Jejich receptura hloubkového balzámu z ceramidů a keratinu se zaměřuje a koriguje vrásčitě. a poškozené vlasy.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Kudrnaté vlasy

  Vypadáte-li jako Monica Geller na Barbadosu, je čas vyzkoušet hloubkovou kondicionérní masku (obzvláště s keratinem), která vám pomůže zjemnit vlasy a poskytne vám hladké, hedvábné vlasy.
  Vyzkoušejte: Obnovující ošetřující maska ​​ VIRTUE

  Tato maska ​​obnovuje hladkost a zároveň zjemňuje strukturu vašich vlasů. Pomocí keratinového základu tato maska ​​přilne k vlasům a obnoví poškozená místa s hydratačními vlastnostmi. Díky tomu jsou vaše vlasy nejen hedvábné a lesklé, ale také snadněji se s nimi manipuluje.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Normální až jemné vlasy

  Normální vlasy přece potřebují čas od času omlazení. Slunce, počasí a každodenní kadeřnictví mohou vaše vlasy oslabit. Díky hloubkové kondicionační kúře můžete svým vlasům dodat potřebnou podporu.
  Někdy, bez ohledu na to, kolikrát opláchnete, husté kondicionéry zvyknou přilnout k vašim vlasům, zejména jemným. Máte-li jemné nebo řídké vlasy, snažte se držet přípravek dále od kořínků. „Mám tendenci vyhýbat se kořínkům, abych si vlasy při úpravě nestěžoval,“ říká Murray. Běžným používáním hloubkového kondicionéru můžete konečky posílit, zjemnit kudrny a obnovit přirozený lesk.
  Vyzkoušejte: Clean Luxury Masque
  Pro čisté, hydratační ošetření vyzkoušejte Luxusní masku od GLOSS Moderne. Tato hloubková kondicionační kúra je navržena tak, aby oživila vaše vlasy hydratací. GLOSS Moderně provedl tuto kúru se směsí kakaového másla a extraktu z papáje, aby vytvořil skutečně hydratační masku, která nebude dělat vašim vlasům potíže. Masírujte opláchnuté vlasy pět minut dvakrát týdně pro extra lesk, silnější vlasy a zdravější pokožku hlavy.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. Drsné vlasy

  Je obtížné zvládnout vaše hrubé vlasy? Nejsi sám. Hrubé vlasy jsou notoricky náročné, ale se správnými přípravky si vlasy snadno zkrotíte a upravíte.
  Chcete zvýšit své úsilí doma? Murray navrhuje přidat teplo. „U hrubých vlasů vždy přidávám teplo. Super si namočím vlasy a nanesu velké množství produktu. Ostříhal jsem si to a přidal na vlasy igelit a nechal jsem své zákazníky sedět pod vysoušečem, aby jejich vlasy změkly v celé té dobrotě produktu.
  Vyzkoušejte: Oribe Gold Lust Repair Restore Balm

  Hluboce vyživující kondicionér, který je skvělým produktem pro drsné vlasy a rychle se stane vaším novým oblíbencem, když vaše vlasy potřebují trochu lásky.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář