Jak používat barevně korigující make-up jako profesionál– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla přečtěte si moje doporučení

Chcete znát tajemství, jak si nárokovat dokonalou pleť? Barevná korekce. Technika líčení, kterou používají známí vizážisté i vlogy na YouTube, korekce barev může pomoci skrýt nedokonalosti a bezchybnější aplikaci make-upu. Chcete vědět víc? Předem se s vámi podělíme o dokonalého průvodce korekcí barev.

Co je korekce barev?

Ať už jde o tmavé kruhy, nepříjemné fleky nebo odstíny žluté, zakrýt nedokonalosti pleti jen korektorem může být dost obtížné. Zde přichází na řadu korekce barev. Tato technika využívá barevné krémy, korektory, primery a pudry, které ruší zarudnutí, odstín a váčky pod očima na všech tónech pleti. Představte si to jako Photoshop pro váš obličej: korekce barev zdokonalí váš tón pleti a dodá vám bezvadnější pleť.

Jak začlenit korekci barev do vaší rutiny líčení

Použití korekce barev ve vaší rutině líčení je ve skutečnosti docela snadné. Klíč? Před aplikací zbytku make-upu se ujistěte, že barevný korektor zaschne. Podle slavného vizážisty Mickeyho Williamse: „Používáte-li světlý závoj nebo krém, je důležité ho vrstvit syntetickým štětcem nebo dokonce konečky prstů.“ Také „váš povlak by měl být trochu neprůhlednější a navrstvený nahoře, ne přimíchaný do barevného korektoru,“ vysvětluje.

S ohledem na to se podívejte na to, co barvy dělají:

 1. Kupte nyní v

  Růžová

  Odstíny růžové lze použít k rozjasnění očního okolí ak skrytí tmavých kruhů na světlých tónech pleti. Mohou se použít i pro zvýraznění a vytvoření liftingového efektu na tváři.
  Vyzkoušejte: Becca Cosmetics rozjasňující korektor pod očima – mírný až střední
  Proč se nám to líbí: Co je lepší než barevný korektor, který vám dodá zářivou pleť? Barevný korektor, který je dobrý i pro vaši pleť! Tento krycí krém, obohacený o pigmenty rozptylující světlo, maskuje tmavé kruhy a zároveň stimuluje kolagen a bojuje proti poškození volnými radikály s vitamíny C a E pro jasnější a odpočatější oblast pod očima.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Peach

  Pro tmavé kruhy s odstíny modré zvolte korektor broskvové barvy. Kromě toho může broskev skrývat také tmavé skvrny, žilky a známky zabarvení na hlubších tónech pleti.
  Vyzkoušejte: Paleta korekce barev Stila Cosmetics Correct & Perfect All-in-One
  Proč se nám to líbí: Neumíte najít ten správný broskvový odstín pro vás? Tato paleta pro korekci barev obsahuje pět hladkých krémových korektorů (plus dva barevné fixační pudry), které pomáhají neutralizovat nedokonalosti a rozjasňují mdlé tóny pleti. Použijte každý odstín samostatně nebo je smíchejte, abyste našli ten správný odstín.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. zelená

  Máte otravný červený koš, který potřebujete zakrýt? Zelený korektor vám pomůže zvládnout tento úkol. Kromě toho může být zelená použita jako základní nátěr (nebo přimíchána do základu) ke skrytí zarudnutí.
  Vyzkoušejte: Práškové pigmenty pro korekci barev Dermablend Quick Fix™
  Proč se nám to líbí: Pro neutralizaci zabarvení pleti zvolte zelený korektor, jako je tento od Dermablend. Tento nekomedogenní korektor, obohacený o vitamin B3 a optické difuzory, vyhlazuje vzhled tmavých kruhů, tmavých skvrn a děsivých až 16 hodin. Má také rychleschnoucí složení, které se snadno mísí s výrobky péče o pleť a zůstává na místě pod make-upem.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  žlutá

  Pokud se vám zdá, že vaše pokožka je na slabé straně spektra, žlutá vám může pomoci vyřešit věci. Kromě svých zářivých schopností je ideální také na tmavé kruhy s odstíny fialové.
  Zkuste: jane iredale Opravné barvy Kamufláž
  Proč se nám to líbí: Kromě toho, že máme k dispozici čtyři korekční odstíny, líbí se nám, že krémové barvy této paletky obsahují výtažky ze zeleného čaje, hroznová jadérka a borovou kůru pro výživu, ochranu a zklidnění pokožky. Každá barva se také snadno míchá a vytváří bezvadný povrch.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  fialový

  Fialovým korektorem můžete neutralizovat vzhled žlutých podtónů ve světle hnědých nebo olivových odstínech pleti a dát sbohem bílé pleti.
  Vyzkoušejte: Becca Cosmetics First Light Priming Filter
  Proč to milujeme: Tento fialový základní nátěr pokračuje, hydratuje pokožku, neboť rozjasňuje a vyrovnává světlou pleť.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Modrá

  Kromě fialové se dá modrá použít ik odstranění žlutých podtónů, jakož ik rozjasnění vzhledu pleti pro zářivou pleť.

  Vyzkoušejte: Laura Geller New York Filtr Correktor Color Enhancing Balm

  Proč se nám to líbí: Díky třem odstínům na výběr – modrý, broskvový a zelený – Laura Geller New York Filter Corrector balzám odstraňuje žluté podtóny, redukuje zarudnutí a skrývá hyperpigmentaci, tmavé skvrny a viditelné žilky. Formulován s vitamínem E, který vyživuje pokožku, může barevný korektor chránit pokožku před environmentálními agresory, jako jsou volné radikály a UV paprsky ze slunce.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář