Jak pečovat o pleť ve věku 30 let

Když dosáhneme věku 30 let, změna, kterou naše pokožka zažívá, je zřejmější. Koneckonců, ve věku 25 let začíná pokožka kohokoli produkovat méně kolagenu a elastinu a potřebuje další příspěvky a péči, aby si udržela zdraví.

Správným kosmetickým ošetřením se však můžeme zbavit vrásek a prvních příznaků stárnutí. Takže nezoufejte, protože ve věku 30 let je možné o svou pokožku pečovat a udržovat ji mladou a vyhýbat se vnějším škodám způsobeným sluncem, znečištěním a plynutím času.

Čištění obličeje ve věku 30 let

První věc, kterou musíte udělat, je řádně vyčistit ráno a večer. Zlepšíme tak kvalitu naší pokožky, protože odstraníme nečistoty, maz či zbytky produktů, které brání pronikání kosmetiky, kterou potřebujeme použít k jejímu zlepšení.

Z tohoto důvodu by se ráno měla pokožka vždy čistit jemným čistícím prostředkem s mýdlem. Musíme se vyhýbat agresivním sulfátům, které snižují pH pokožky a poškozují její nejpovrchnější vrstvu. Tento typ čisticího prostředku je důležité důkladně opláchnout vodou, aby na tváři nezůstaly stopy po mýdle.

V noci je klíčem k udržení čisté pleti dvojité čištění. V tomto případě uděláme s úplně suchou pokožkou, naneseme mastný produkt (olej nebo máslo) a masírujeme ho na obličej, přičemž odstraníme make-up a odstraníme krémy na opalování nebo jakoukoli látku, která by na pokožce zůstala. v denní době. Potom navlhčete konečky prstů vodou a emulgujte olej, dokud nebude konec čirý. Bez vysušení pokožky bezprostředně po použití oleje by čistící prostředek na bázi mýdla, který používáme ráno, fungoval na dokončení tohoto dvojího čištění tím nejefektivnějším způsobem.

Péče o oční kontury ve věku 30 let

Další oblastí, které byste měli věnovat větší pozornost, jsou oční kontury. Vrásky se mohou začít objevovat již ve věku 30 let, proto je zapotřebí k ošetření dané oblasti použít specifický krém na oční kontury.

Musíte hledat dobře hydratované oční kontury, které obsahují peptidy, které pomohou zpevnit oblast. Důležité je, že je dobře hydratovaná, jelikož je pleť hydratovaná, neláme se a je pružnější, což snižuje výskyt mimických linek a vrásek.

Ochrana před sluncem pro péči o pleť po dobu 30 let

Nejlepší krém proti vráskám je opalovací krém. Pokud jej budeme aplikovat 365 dní v roce, vyhneme se oxidačním škodám, které na naší pokožce dělá slunce. Buďte ovšem opatrní, protože nejen slunce způsobuje skvrny a vrásky. Existuje také modré světlo, které je součástí viditelného světelného spektra a které je vyzařováno obrazovkami digitálních zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety nebo počítače, a které způsobuje mezi obyvatelstvem mnoho fleků, protože při práci s nimi nechráníme. sami s opalovacím krémem.

Takže už víte, chcete-li zvýraznit mladou pleť ve věku 30 let, kterou vám každý závidí, vyčistěte si pleť, aby zbytek rutiny lépe pronikl, starejte se o oční kontury množstvím hydratace a přísad, které zabraňují Vrásky a Samozřejmě, opalovací krém 365 dní v roku a jeho opětovné nanesení jsou klíčem k tomu, abyste ve věku 30 let měli skvělou pleť.

Napsat komentář