Jak OMG Bart dostane to nejlepší– Rutiny péče o pleť Zdravaplet přečtěte si moje doporučení

Fotografie: S laskavým svolením Barta Kaczanowicza

Za posledních pět let, beauty blogger OMG Bart požehnal naše instagramové kanály nejnovějšími a nejlepšími v péči o pleť. Bart se nikdy neomlouvá za to, že přehnal své pleťové masky, a může se pochlubit působivou kolekcí péče o pleť, kterou by mu záviděl každý nadšenec krásy. Pro naši nejnovější část Více než v hloubce kůže sérii, mluvil jsem se skinfluencerem, abych získal informace o produktech, které má v rotaci, a receptu na karanténní těstoviny, který je tak dobrý, že je „surrealistický“.

První produkt péče o pleť, který jste si koupili:

Je to něco, co si pamatuji velmi živě. V roce 2002 jsem se rozhodla zdokonalit svoji hru v péči o pleť a absolvovala jsem uklízečku v lékárně. Ušetřili jsme nějaké peníze a udělali jsme si pouť do vlajkového obchodu Kiehl’s v centru New Yorku. Od té návštěvy jsem se stala věrnou čistícímu pěnovému přípravku bez saponátu a omyvatelnému a hydratačnímu pleťovému mléku s lykopenem. Obě věci jsou nyní přerušeny, ale pořád si pamatuji, jak moc mě bavilo mýt si tvář.

To nejlepší, co udělal pro svou pleť (a zdraví):

Není snadné si to přiznat, ale už 15 let jsem každodenním kuřákem. Vzdát se je to nejlepší, co jsem pro své celkové zdraví udělala, ale také jsem si všimla okamžité pozitivní změny na mé pleti.

Její „vůbec oblíbené“ produkty péče o pleť:

1. Opalovací krém

O opalovacích krémech jsem se naučil dvě věci. V první řadě je to nesporný krok v rutině péče o pleť kohokoli. Za druhé, abyste se stali usilovnými, musíte najít vzorec, který vás baví. Po letech zkoušení všeho pod sluncem (moje slovní hříčka je dnes silná) považuji Elta® UV Clear Broad-Spectrum SPF 46 za nejjednodušší pro každodenní použití. Je bez oleje a zcela beze stop po aplikaci. Jelikož se vždy snažím o jednotnou pleť, volím barevnou verzi, která je velmi transparentní a dodává mé pleti přirozený vzhled.

2. Čistící prostředek

Před několika lety mi přítel mé kosmetické redaktorky navrhl, abych vyzkoušela Vivant Skin Care 3-v-1 Wash Mandelic Acid. Od té doby se bez láhve neobejdu. Tento čistící gel je mou absolutní letní nezbytností a činí mou pleť hladkou jako sklo. Žádný jiný čistící prostředek na obličej tak nepomohl s tónem, texturou a rafinovaným vzhledem rozšířených pórů.

3. Ser

Neumím vám říct, kolik lahviček séra ARCONA Magic White Ice jsem za ta léta prošla. Jedná se o lehký tekutý gel, který poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Je také plný antioxidantů, které chrání před environmentálními agresory a zanechávají pokožku pocit a svěžest. Také miluji jeho šťavnatou vůni brusinek.

4. Olej na obličej

Poměrně pozdě ve hře se olejům na obličej věnuji jen poslední desetiletí. Od doby, co jsem před pěti lety objevil African Botanics, jejich olej Neroli s obsahem Neroli byl v mé první pětce mých oblíbených produktů všech dob. Tento lehký, hedvábný olej je organicky pěstován, sbírán zodpovědně a lisován za studena, aby se zajistila jeho nejvyšší antioxidační účinnost. Svou noční rutinu uzavřu několika kapkami do jakéhokoli ošetřujícího séra, které mám v rotaci, a vzbudím se s viditelně zářící pletí.

5. Maska na obličej

Pokud nějakou kategorii péče o pleť přeháním, tak jsou to masky. Konstantou v mém arzenálu je tuba detoxikační masky PCA Skin díky jejím čistícím a dekongestivním vlastnostem. Na rozdíl od jiných hliněných masek tato jemně schnoucí receptura nepraská ani se neodlupuje, což může způsobit nepříjemné utěsnění. Během letních měsíců ho používám dvakrát týdně v mé T-zóně k detoxikaci pórů.

Filozofie péče o sebe přísahá:

Pokud jde o osobní péči, naučila jsem se, že konzistence je stejně důležitá jako jakýkoli produkt sám o sobě. Země kosmetického gadgetu může být ohromující, ale já jsem měl velké štěstí s NuFACE Trinity®. Je úžasné, jak jednoduchý mikroproud dokáže vyladit vzhled vašeho obličeje, zvláště když váš lymfatický systém potřebuje nastartovat, například ráno, když se vzbudíte a budete vypadat trochu oteklý. Je to investice, ale pokud se dokážete věnovat pár minut denně, budete ohromeni.

Jeho oblíbený recept na vaření v karanténě:

Moje oblíbené jídlo je vlastně pandemický produkt. V začátcích útulku jsem si povídala s kamarádkou, která mi řekla o receptu „Coming Home Pasta“ z nové kuchařské knihy Fanny Singer. Je to velmi jednoduché. Než se těstoviny vaří, v těžkém hrnci zahřejeme olivový olej, přidáme 4-5 ančoviček, hrst prolisovaných stroužků česneku, zdravou kapku vloček červené papriky a polévkovou lžíci nebo něco nasekaných kapař. Rád si nakrájím pár hub nakrájených na kostičky, pokud je mám v chladničce, protože mám rád houby. Po roztátí sardel a zkaramelizaci česneku přidejte kapku citrónové šťávy a jakékoli čerstvé bylinky, které máte po ruce (petrželku, bazalku nebo i špenát). Smícháme s uvařenými těstovinami a navrch posypeme strouhaným parmazánem. Je to neskutečné.

Napsat komentář