jak odstranit lokalizovaný tuk| Zdravápleť

20 Feb Krém na redukci břicha a pasu: 7 definitivních spojenců vaší kosmetiky

Zveřejněno ve 12:00 v Corporales de Fabra Comunicación

Kdy začíná operace bikin? Odpověď je poněkud těžká, ale jasné je, že toto odpočítávání má skvělého spojence: krém na zmenšení břicha a pasu. Tyto druhy kosmetiky jsou skvělým pomocníkem navíc k dosažení lepších výsledků za kratší dobu.

Všechny chceme mít hladké a vytvarované bříško, zvláště když je čas předvést plavky a letní outfity. Získání je na dosah ruky, aniž byste museli investovat celý majetek. Tyto redukční krémy vám pomohou se jej dotknout. Kosmetika spolu se cvičením a dietou na hubnutí břišního tuku jsou nezbytné pro dosažení požadovaných výsledků. Samozřejmě musíte být důslední, vybrat si přípravek, který vyhovuje vašim potřebám a samozřejmě správně aplikovat.

Co je krém na bříško?

Redukční krémy jsou kosmetické přípravky, které slouží jako doplňková pomůcka k vyvážené stravě a cvičení. Nejsou to zázračné produkty, ale fungují. jak to udělám? Jsou formulovány s řadou aktivních složek, které stimulují spalování tuků zvýšením prokrvení dané oblasti. Tímto způsobem je usnadněna lymfatická drenáž, která pomáhá eliminovat přebytečný tuk usazený v nežádoucích partiích (jako je pas nebo břicho).

Jaké složky má obvykle krém na redukci břicha a pasu?

Krém na redukci tuku má lipolytický účinek dosažený aktivními složkami jako kofein, extrakty ze zeleného čaje, konjugovaná kyselina linolová, extrakty z guarany, mořské řasy nebo karnitin. Tyto aktivní složky se obvykle kombinují s jinými, aby pomohly odstraňovat tuk, ale starají se také o vzhled pokožky a reaktivují tvorbu kolagenu. To znamená, že má za cíl respektovat svaly, redukovat tuk a udržovat tón pleti.

  • Caritina. Látka, která pomáhá našemu tělu spalovat tuky. Slouží k transportu tukových buněk nacházejících se v tukové tkáni a jejich transportu do buněčných mitochondrií, kde se přemění na energii.
  • kofein. Tento silný přírodní antioxidant velmi dobře proniká do pokožky, aktivuje krevní oběh a bojuje proti celulitidě. Kromě toho má hydratační a exfoliační vlastnosti, odstraňuje nečistoty a dodává jemnost.
  • Zelený čaj. Je to silný adstringent, který rozkládá lokalizovaný tuk a pomáhá tělu jej eliminovat. Má také protizánětlivé vlastnosti, snižuje otoky a obnovuje jemnost a hladkost pokožky.
  • výtažky z mořských řas. Jeho vysoký obsah jódu podporuje regulaci lipidů. Na druhé straně podporuje odstraňování toxinů, zpevňuje, tonizuje a vyživuje pokožku, zjemňuje ji a dodává jí krásnější vzhled.

7 kosmetických spojenců, které byste měli znát

Pánský pas a břicho Top Definition od SOMATOLINE

Speciálně vyvinutý pro lokalizovaný tuk, který přináší mužům hořkost na ulici. Zaměřuje své úsilí na snížení hromadění tuku v pase a břiše během spánku, čímž pomáhá bojovat s držadly lásky a špatně definovaným břichem. Jeho aktivní složky stimulují spalování tuků díky výtažkům z mořských řas, kofeinu a karotenu.

Modellift Body Cream Remodeling and Reducers značky MARTIDERM

Intenzivní remodelační, zpevňující a redukční kúra určená k napadení tuku ve specifických partiích, jako jsou pas, paže, stehna a břicho. Jeho silné stránky (z nichž vyniká kofein) zlepšují tón, přičemž působí jako odvodňovače, posilující a tonizující ochablá místa.

Intenzivní pro mužský pás a břicho SOMATOLINE

Obsahuje mořské řasy, kofein, karnitin, zázvorový extrakt a guaranu a aktivátory termogeneze. Tato kombinace pomáhá snižovat lokalizovanou tvorbu tuku již za 10 dní.

REDUMODEL Forte Redukční emulze pro muže

Stojíme před mužskou léčbou, která redukuje tuk v oblasti břicha, rukojetí lásky, nohou a rukou za 8 dní! Změkčuje, spaluje a zmenšuje objem tuku díky svému složení z břečťanu, mořských řas, přesličky a draslíku.

Masvelt Remodelační krém od CLARINS

Minimalizuje vzhled nahromaděného tuku v rebelských oblastech, aby definoval postavu a zároveň pečoval o pokožku (zanechává ji hladkou a hydratovanou). Má trojitý účinek, což nám umožňuje mluvit o třech typech účinnosti: účinnost proti tuku, účinnost pevnosti a krásy a účinnost masáže. Navíc je vhodný pro všechny typy pleti.

Slim Design Tensor Reduktor od ELANCYL

Dodává se ve svěžím gelovém formátu s okamžitým účinkem, neboť pomáhá vytvarovat postavu a bojovat proti tuku nahromaděnému v těch nejodpornějších partiích, jako jsou boky, paže a oblast břicha.

SHISEIDO Advanced Body Creator Slimming Reduktor

Vyznačuje se velkou anticelulitidní silou. Byl speciálně vyvinut tak, aby ničil tuk a zároveň hydratoval pokožku. Obsahuje vlastní recepturu založenou na kapslích Fat Fighting, které zabraňují hromadění tuku. Díky tomu redukuje objem tuku pro stylizovanější postavu bez celulitidy.

Napsat komentář