Jak obnovit Dizzy Smokey Eye Sidneyho Sweeneyho z galavečera v roce

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Jak obnovit Dizzy Smokey Eye Sidneyho Sweeneyho z galavečera v roce

.

Sydney Sweeney se vydala na červený koberec Met Gala – poté, co uvízla v provozu v New Yorku, který se nestará o váš status celebrity – měla na sobě úplně bílý kabriolet Tory Burch, který umožnil jejímu glam týmu kreativně předvést večerní „Golded Glamour“ . .“ téma, zejména kolem jejích psích očí.

Kosmetický tým herečky Euphoria zahrnoval maskérku celebrit Melissu Hernandez, která použila veškerý make-up Armani Beauty k vytvoření smyslného vzhledu hvězdy. Sweeney upřel kouřové oko na koberec a nezanechal žádné drobky. „Chtěli jsme vytvořit kontrast s elegantní strukturou a třpytivým týlním překrytím šatů Sydney Tory Burch, takže jsme použili kouřové, zažité kouřové oči a tlumené matné čisté rty,“ říká Hernandez pro Zdravaplet.com. „Chtěl jsem, aby celkový vzhled byl lehký a chladný, ale zároveň zuřivý a nečekaný.“

Umění kouřových očí není snadné a člověk se může rychle stát postavou Natalie Portmanové ve filmu Černá labuť (pokud to není vaše věc, žádné souzení). Mazání a kouření může rychle přejít ze sexy na oči mývala v mrknutí oka, slzících očí nebo tvrdé ruky. „Samozřejmým způsobem, jak dosáhnout světlého kouřového vzhledu očí, je použít krémové nebo tekuté oční stíny,“ dodává Hernandez. „Můžete jím jen přejít přes oční víčka a smíchat okraje pro bez námahy, dramatické oči.“ Jejím oblíbeným produktem k dosažení tohoto cíle je Armani Beauty Eye Tint Long Lasting Liquid Eyeshadow. „Barvy jsou naprosto nádherné a mísí se jako sen,“ říká a dodává, „jsou ideální pro začátečníky.“

Hernandez chtěla, aby Sweeneyho oční make-up „cítil zamlžený a živý“, a tak použila jemné hedvábné oční linky Armani Beauty Smooth v odstínech 4 a 12 „pro zvýraznění očí“ a zároveň dodala vzhledu jemný nádech. „Tužky mají krásný hedvábný povrch, který se snadno mísí,“ říká. Nezáleží na tom, jaký je váš tón pleti nebo tvar očí, „tato technika funguje pro každého a vyhovuje všem typům pleti,“ říká Hernandez. Ke smíchání okrajů pro tmavý, ostrý pocit použila Armani Beauty Neo Nude Melting Color Balm v odstínu 20. Smícháním okrajů získáte jemnější vzhled, ale ne tak drsný.

Viz obchod níže. Koneckonců, od vytvoření luxusního kouřového vzhledu vás dělí jen čtyři produkty. Šťastný smajlík.

Tekutý oční stín Giorgio Armani Beauty Eye Tint v odstínu 53

Barva 53 – Garçonne – Sytě fialová, kterou Hernandez použil k osvěžení Sweeneyho kouřových očí.

Giorgio Armani Beauty hladká hedvábná tužka na oči 4 ks.

Dokonalá černá pro zvýraznění očí.

Sada očních linek Giorgio Armani Beauty Smooth Silk 12

Hluboká hnědá, která pomůže zjemnit a zároveň zvýraznit vaše kouřové oči.

Lícenka Giorgio Armani Beauty Neo Nude Barva Melting Cream Blush v odstínu 20

Kdo řekl, že make-up lze použít pouze pro jeden účel? Okraje očí smíchejte s touto krémovou tvářenkou.

ředitel krásy

Daniel James je ředitelem digitální krásy na Zdravaplet.com. Dříve byla ředitelkou módy a krásy pro HelloBeautiful.com a MadameNoire.com. Je podepsána pod The Cut, InStyle, Allure, Business Fashion, Nylon, Essence, Good Housekeeping, Grio a Huffington Post. Daniel miluje plachtění, šetrnost, japonskou whisky, chůzi po dráze Naomi Campbell a Rihannu v sekci komentářů.

Napsat komentář