Jak napnout pokožku: obličej, krk a tělo– Přírodní kosmetika na dosah ruky Napsala Andrea

Tenká pokožka: je jedním z nejvýraznějších příznaků stárnutí. Od podpaží po krk a dokonce až po oční víčka, čas a gravitace jsou zodpovědné za ochablou pokožku. Proto jsme si popovídali se dvěma špičkovými odborníky, abychom se naučili, jak posílit svou pleť prevencí a kúrami, abyste se těmi mladými konturami mohli pochlubit ještě více.

Jak napnout pokožku na tváři

Možnost č.4 1: Používejte krémy s ochranným faktorem SPF a kolagenem

Obecně se odborníci shodují, že krémy jsou tím nejlepším místem, kde začít. „Prevence je klíčem k tomu, abyste vypadala co nejlépe,“ říká doktor Houtan Chaboki, certifikovaný obličejový plastický chirurg. „Mám ráda opalovací krémy bez parfemace s minerální UV ochranou, jako je oxid zinku nebo titanu, as minimálním SPF 30 pro každodenní použití,“ dodává k pěně iv zamračených dnech.

Pokud však váš věk prozrazuje méně než ta nejlepší laxnost pleti, vyberte si krémy, které se zaměřují na vrásky, poznamenává Dr. Bobby Buka, dermatolog a zakladatel a vědecký ředitel řady péče o pleť First Aid Beauty. „Doporučuji Krém na spánek Hydra-Firm Ultra Repair od First Aid Beauty, který pomůže posílit ochablou pokožku a zredukovat jemné linky či vrásky. Používá pokročilou směs peptidů ke stimulaci kolagenu a zvrácení viditelných známek předčasného stárnutí. Dr. Buka doporučuje také Polish Facial Radiance od First Aid Beauty s výtažky z kůry, které zabraňují hromadění toxinů a uhlovodíků na pokožce.

Možnost č.4 2: Získejte facelift

„Operace je stále zlatým standardem pro zpevnění pokožky obličeje faceliftingem, ale vyžaduje týdny odpočinku a přináší i vyšší rizika,“ vysvětluje doktor Buka. A s průměrnou cenou 7 048 dolarů je to nejdražší, ale zároveň jediná skutečně dlouhotrvající možnost. Protože nechirurgické ošetření nemůže dosáhnout stejných výsledků jako tato trvalá možnost, facelifting je pro ty, kteří hledají optimální výsledek; i když Dr. Buka dodává, že je doporučeno až po přijetí všech ostatních nechirurgických možností.

Jak napnout pokožku kolem krku

Možnost č.4 1: Použijte ultrazvukovou technologii

Hledáte nechirurgický zákrok? Facelift rozhodně není jediným hráčem ve hře! Dr. Buka doporučuje Ulterapii. „Mám rád Ulterapii, protože je to tajná zbraň ke zvedání pokožky z krku a fixaci unaveně vypadající pokožky pod očima,“ řekl s tím, že to trvá asi 30-45 minut a stojí 1500 až 3000 dolarů. Tajná zbraň? Funguje tak, že pomocí soustředěné radiofrekvence a ultrazvuku posílá energii do různých vrstev pokožky, přičemž stimuluje kolagen do hloubky a omlazuje mladistvý vzhled.

Možnost č.4 2: Vyzkoušejte injekční výplně

Příliš často zanedbáváme oblast krku i po takové pečlivé péči o obličej a ruce, a přece je pokožka kolem krku ještě křehčí. Doktor Chaboki vysvětluje, že pacienti často používají nechirurgické léčby, jako je botox a injekce výplně obličeje, aby zlepšili svůj vzhled, zejména aby si udrželi facelift. A statistiky to podporují. Americká společnost plastických chirurgů uvádí, že v roce 2016 se injekční postupy zaměřené na specifické oblasti, jako například pod bradou, zvýšily o 18 %, zatímco neinvazivní postupy napínání kůže, které stahují levé oblasti, se zvýšily o 5 %.

Jak napnout pokožku těla

Možnost č.4 1: Poraďte se s odborníkem na formování postavy

Léto, prázdniny, víkendy – to je jedno – chceme svoji fyzičku na osobní úrovni. Ale život často stojí v cestě – a to je v pořádku! „Náš kolagen a elastin jsou unavené ze zvedání tkáně po celá ta léta a konečně to začíná klesat,“ říká Dr. Buka, zatímco Dr. Chaboli dodává, že zvětšená kůže se může na těle objevit po narození, hubnutí nebo bariatrickém (jako žaludeční bypass) operace. Bohužel, po takových chvílích v našem životě se pokožka nevrátí do normálu, a proto oba odborníci doporučují plastickou operaci jako plastiku břicha či zvednutí rukou k odstranění přebytečné kůže.

Možnost #2: cvičení, suchý kartáč, masáž (opakování)

Pokud se vás výše uvedené netýká, možná se budete muset trochu pocvičit! Budování dlouhých a ochablých svalů pod problémovými partiemi, jako jsou podpaží, zadní část nohou a dokonce i břicho v případech minimálního ochabnutí, může posílit vaši postavu. Suché čištění po tréninku (nebo kdykoli!) Podporuje produkci kolagenu a stimuluje krevní oběh pro plnější pokožku kolem. Namažte super výživný olej plný kolagenu (jak je tento navždy oblíbený) a právě jste dokončili silnou rutinu pro posílení pleti pro zářivější pleť.

Napsat komentář