Jak nalíčit malé oči: triky a kroky| Zdravápleť

25. březen Jak nalíčit malé oči? 4 tipy, které potřebujete

Říká se, že pohled (a ještě více ve dnech masky) je zrcadlem duše. Pravda nebo ne, toto přísloví říká, že oči (a obočí) monopolizují výraznost tváře. Vytvoření efektu větších očí je jedním z nejvyhledávanějších efektů při líčení nejen ve východních zemích, ale také v západních. Z tohoto důvodu vám dnes přinášíme tipy na odlíčení očí, aby vaše oči vypadaly mnohem větší.

Pomocí série malých triků pro nalíčení malých očí můžete dosáhnout silnějšího vzhledu a vytvořit efekt „větších očí“ jen s několika kosmetickými přípravky. Abyste toho dosáhli, nabízíme následující tipy:

1) Připravte si tvář jako celek:

Není to jen o líčení očí, je třeba brát v úvahu takový, který je integrován v celém obličeji. Aplikace stínů a očních linek není všechno. Abychom nalíčili malé oči, musíme si svůj obličej představit jako orchestr, ve kterém musí všechny nástroje znít harmonicky. U nich byste si měli dávat pozor zejména na obočí, řasy a řasy.

Důležitost obočí:

Obočí je všechno – jen se zamyslete nad tím, jak se podle něj mění tvář. Dodávají tváři charakter a rámují vzhled, přičemž tvoří rámec očí. Trik, jak nalíčit malé oči a zvětšit je, je vzít dobře vytrhané obočí ve spodní části a vyčistit oblast očních víček. Kromě toho obočí, které zvětšuje vzhled nejvíce, je obočí s plným a definovaným vzhledem. Abyste toho dosáhli, vyplňte obočí tužkou nebo očními stíny, čímž vytvoříte tento efekt, ale spodní část zůstane čistá a roztrhaná.

Tmavé kruhy jsou váš největší nepřítel:

Je nezbytné je denně ošetřovat konturou očí a (při nanášení make-upu) aplikovat proti tmavým kruhům a vakům ke zmírnění zánětu v dané oblasti. Po ošetření pleti a nanesení kontury korektorem můžeme tón sjednotit s podkladem make-upu.

Nezapomeňte na záložky:

Čím déle a zakřivenější řasy se objeví, tím větší bude oko. Proto je nezbytné je zvýraznit kulmou na řasy a následně nanést řasenku. Tímto způsobem se nám podaří rozšířit jeho pole, čímž se oční víčka otevřou a vytvoří se velký oční efekt. Trik je (po natočení) nanést černou řasenku od kořínků ke konečkům dvěma nebo třemi pohyby, aby se zabránilo shlukování.

2) Rozdělte správně:

Pro zvětšení očí je trik v konturování horního víčka po kořínku řas a končícím profouknutím. Základem je nedělat moc hrubou linku, protože to může způsobit kulatý efekt, který zkrátí oko.

Pokud se vám ovšem líbí větší část, můžete ji dokreslit od středu oka ke koutku, přičemž konec zahustíte.

Co se týče barev, doporučuje se tmavě šedá a čokoládově hnědá, pokud máte otevřené oči i zelená či modrá. A co černá? Hodně definuje vzhled, ale může posílit vlastnosti.

Odborná rada (a vliv): linii spodního víčka uvnitř oka naličte bílou tužkou. Ať už máte malé nebo hluboké oči, pokud na linii řas nanesete bílou linku, získáte XL efekt, získáte bdělejší vzhled a větší oči.

3) Vyberte si správné barvy odstínů a správně je aplikujte.

Musíte mít na paměti něco základního: světlé barvy přibývají a tmavé ubývají. Je založena na konturování: když osvětlíte oblast, můžete ji vidět. Naopak, abyste jej skryli, musíte jej ztmavit.

Z tohoto důvodu je při vytváření malých očí vhodné pracovat se dvěma odstíny: jedním ve světlém tónu a druhým tmavším. Tímto způsobem naneseme nejsvětlejší na celé víčko a nejtmavší na konec oka, abychom vytvořili efekt ve tvaru mandlí, který oko prodlouží.

Je zřejmé, že musíte oba odstíny dobře promíchat, abyste se vyhnuli náhlým barevným řezům.

4) Poslední dotek: osvětlí slzný kanálek

S okem nalíčeným ve dvou odstínech (jeden světlejší a jeden tmavší) zbývá už jen jeden krok: dát ještě více světla otevřenému konci. Tento trik je dovážen přímo z Japonska a Koreje (a pro zvětšování jsou odborníci).

Jak jsme to udělali s bílým páskem, použijeme stejný trik, aby vypadal ještě větší. Tentokrát s kapkou iluminátoru ve slzném kanálku poskytneme bod světla, který ještě více rozšíří vzhled.

Napsat komentář