Jak najít nejlepší barvy pro teplé tóny pleti– Tipy, jak pečovat o pleť Andrea S. doporučuje:

Poznání podtónu pleti odstraňuje předpoklady nalézt barvy svatého grálu, které doplní vaši pleť. Vlogerka krásy na YouTube, ellebangs, známá také jako hairstylistka Silvia Reis, a vizážistka Caitlin Picou nám ukazují, že najít ty správné barvy pro teplé tóny pleti je jednodušší, než si myslíte.

Jak zjistit, jestli máte teplý tón pleti

„Nejjednodušší způsob, jak zjistit, je, zda vaše žíly mají tendenci vypadat zeleněji,“ říká Reis. „Máte-li teplé odstíny pokožky, vaše zuby jsou obvykle mléčně bílé a často se lehce opalujete,“ vysvětluje, na rozdíl od někoho se studeným odstínem pleti, který bude mít modré žilky a pokožku, která se na slunci lehce spálí. Mějte ovšem na paměti, že někdo s velmi světlou pokožkou může mít stále teplé odstíny.

Neumíte rozeznat barvu svých žil? Máte-li při testování těchto teorií směs teplých a studených odstínů, můžete být neutrální. „Nyní, pokud jste neutrální, máte štěstí, že můžete dělat obojí. Jen ne zároveň,“ říká nám Reis. „Například, pokud máte modré vlasy, ujistěte se, že nemáte oranžové oční stíny.“ Modrá a oranžová jsou opačné barvy na barevném kolečku a kolidují. Volba barevného schématu od hlavy k patě (teplá, studená nebo neutrální) poskytuje nejsoudržnější a nejatraktivnější vzhled.

Myslíte si, že můžete mít studený tón pleti? Zde naleznete doporučení týkající se barev.

Nejlichotivější barvy pro teplé tóny pleti

Reis vám nabízí barevná doporučení, která začleníte do svého šatníku. Zde jsou její volby pro ty nejlichotivější barvy vlasů, šperkových kovů a barev oblečení.

Barva vlasů

Nejlepší barvy na vlasy pro teplé tóny pleti jsou podle Reisové krásné jahodové nebo medové blond, zlatohnědá nebo nádherná karamelová balayage. Myslíte si, že nemůžete mít hlubokou, teplou pokožku a blond vlasy? Přemysli si to! Reis nám neříká barvu vaší pleti, ale spíše tón, který určuje, jaký odstín blond byste měli mít. „Takže, pokud máte hlubší tón pleti, rozhodněte se pro teplejší blond a slibuji vám, že světlé zlaté odstíny budou vypadat nádherně!“

Oblečení

Nejlepší barvy pro oblékání teplé tóny pleti bohatě odrážejí přírodu. Vyberte si hnědou, slonovinovou a žlutozelenou. Úžasně vypadají také rajčata, korály, jantar a zlato. Chcete-li chladný vzhled, zkuste teplejší verze studených barev, jako jsou olivy, orchideje a fialovo-červené.

Šperky

Zlato se leskne proti horku tónu pleti.

Make-up barvy pro teplé tóny pleti

Caitlin Picou se podělí o vaše zkušenosti, abyste si mohli vytvořit vzhled make-upu, který nejlépe zvýrazní vaše rysy. Naučte se, jak zvýraznit teplo vaší pokožky a níže si prohlédněte některé z našich oblíbených doplňkových odstínů.

Rtěnka

„Hledejte více odstínů s korálovými podtóny,“ říká Picou, „zejména pokud jde o červenou. Korálově červená vám bude lichotit nejvíc. Zůstaňte věrni korálovému spektru, které zahrnuje broskvovou, oranžovou, korálově růžovou, korálově červenou a broskvovou růžovou.

Začervenat se

„Jako rtěnka – chcete se držet korálů,“ říká Picou. „Pomysli na broskev nebo korál.“

Oční stín

„Mysli pozemsky! Teplá a přirozená cesta je správná cesta,“ říká Picou. „Nejlepší budou barvy jako zlatá, bronzová, měděná, olivová, hnědá a žlutá. Můžete dokonce pokračovat a koordinovat se s barvou očí; při vrtání se do stínu je tomu naopak. Například, pokud máte teplé odstíny se zelenýma očima, měděný je váš nejlichotivější odstín. Pokud jsou vaše oči hnědé, můžete se zbavit kteréhokoli z těchto odstínů.

Napsat komentář