Jak najít nejlepší barvy pro chladné tóny pleti– Tipy, jak pečovat o pleť přečtěte si moje doporučení

„Jaké barvy na mně vypadají nejlépe?“ Je to otázka, kterou si klademe příliš často, a přesto zůstává odpověď nepolapitelná jako čtyřlístek. Víme, že můžete zahýbat jakýmikoli barvami, potisky a vzory, které ten den cítíte, ale pokud chcete najít odstín (podklad, halenku, barvu vlasů nebo něco jiného), díky kterému váš nový přítel řekne: „Tato barva ti sluší. sedí to! pak máme odpovědi. Mluvil jsem s beauty vlogerkou ellebangs na YouTube (známou také jako hairstylistka Silvia Reis) a profesionálkou v oblasti líčení Caitlin Picou, abych získal přehled o určování podtónu a výběru dokonalých barev pro chladný tón pleti.

Jak zjistit, jestli máte studený tón pleti

Bledá pokožka a modré oči jsou symbolem „studených“ odstínů pleti; univerzální definice však neexistuje. Jaký je tedy nejjednodušší způsob, jak znovu zkontrolovat? „Nejlepší způsob, jak zjistit, zda máte chladný tón pleti, je, pokud máte modré oči, vaše žíly vypadají spíše modré než zelené a vaše pokožka je často světlejší s načervenalými odstíny,“ říká Reis.

Dalším rychlým trikem je držet kousek bílého papíru poblíž obličeje a sledovat, co se stane! Pokud vaše pokožka vypadá více na žluté straně, znamená to, že je vám teplejší. Pokud vaše pokožka vypadá růžově, jste v chladném spektru. Máte problém rozhodnout se? Můžete mít neutrální tón pleti. Máš štěstí! Reis nám říká, že vypadáte lichotivě v barvě pro studenou pleť i teplé tóny pleti.

Myslíte si, že můžete mít teplý tón pleti? Zde naleznete doporučení týkající se barev.

Nejlichotivější barvy pro chladné tóny pleti

Reis sdílí tipy na výběr oblečení, doplňků a barev vlasů, které doplňují chladné podtóny vaší pokožky.

Vlasy

„Nejlepší barvy vlasů pro tento tón pleti jsou studené šedé barvy, jako například platinová blond a šedá,“ vysvětluje Reis. Chcete naskočit na vlasový trend mořské panny? Modrá a modrozelená jsou dobré pro vaši pokožku.

Oblečení

Inspirované mořem (modrá, smaragdová a tmavě fialová) a hloubkou zimy (zamrzlá fialová a růžová, šedá a bílá), vaše nejlepší barvy jsou na chladném konci spektra. Na teplé straně zkuste jasně červenou nebo super světle žlutou. Jasná červená a žlutá rajčata určitě používejte s mírou, protože vás mohou přetížit.

Šperky

Stříbrné šperky se nejlépe lesknou na chladné pokožce.

Make-up barvy pro chladné tóny pleti

Picou vysvětluje, jak se pohybovat ve světě nasycené kosmetiky, abyste našli ideální odstíny.

Rtěnka

„Držte se chladnějších odstínů modré,“ říká Picou. „Vaše dokonalá červená je modro-červená. Ale vaše spektrum by mělo být modré a fialové. Myslete na bobule, fialky, růžovou a intenzivní třešeň.”

Naše doporučení:

Začervenat se

„Růž, podobně jako vaše rtěnka,“ říká Picou, „červenenka by měla mít odstín růžové nebo studené růžové.“

Oční stín

„Mysli na půvab!“ Picou vysvětlil. „Tóny šperků jsou tvůj nejlepší přítel. Stříbrná, šedá, purpurová, smaragdová a safírová vám budou nejvíce lichotit. Máte-li studené podtóny a modré oči, vyberte si purpurovou. Hnědé oči dokáží pokrýt celé spektrum.

Napsat komentář