jak najít dokonalý parfém| Zdravápleť

16. březen Světový den parfémů: Jak najít ten, který nejlépe vyhovuje mé osobnosti

Co je Světový den parfémů?

The Světový den parfémů Je to den, kdy se ctí náš oblíbený parfém, kdy se omlouvá síla parfémovaných a toaletních vod v historii a kdy se dozvíme něco víc o obrovské práci mistrů parfumerů.

Proč se slaví Světový den parfémů?

V celé historii parfémy byly zodpovědné za oživení vzpomínek, lidí a objevování zapomenutých traumat a epizod. Parfém je dvousečná zbraň. Spojuje se s částí hypotalamu a Náš mozek je prostřednictvím čichu schopen spojovat pachy a vůně určitých lidí a momentů. Proto se ve starověku používal jako strojová terapie k probuzení pacientů z amnézie, také jako mučení a samozřejmě jako zbraň svádění.

však akademie parfémů rozhodli jsme se dát mu den, abychom si nárokovali jeho využití, využití a moc nad námi a společností. Navíc se ukázalo, že v závislosti na vaší osobnosti bude dotyčná osoba preferovat ten či onen typ parfému, a to se nám zdá vzrušující. Zde je několik triků, jak zjistit, který parfém vám nejvíc vyhovuje a jak najdete parfém vyrobený pro vás.

Rozdíly mezi EDP, EDT a EDC

  • Parfémová voda. Jsou to nejdražší parfémy, protože právě ony vydrží nejdéle. Jeho složení obsahuje 10 až 20% čistého vonného oleje, takže budete mít pocit, že jej s sebou nosíte 8 až 10 hodin.
  • Toaletní voda. Je lehčí, protože jeho olej nepřesahuje 15%. Je to perfektní typ parfému pro specifické události, jako jsou utkání, utkání nebo kdo, protože jeho vůně vydrží 3 až 5 hodin.
  • Kolínská voda. Jsou nejlevnější (mohou vám však ušetřit více než shon). Jeho koncentrace je 2% až 4% vonného oleje. Pokud tedy patříte k lidem, kteří si zvyknou půl láhve kolínské stříkat vodou, tohle je pro vás to pravé. Samozřejmě je třeba si uvědomit, že to netrvá více než 2 hodiny.

Jak zajistit, aby parfémy vydržely déle

Je to jedna z nejčastějších otázek v historii a právě oni se spokojí s tím, že ji vždy nosí ve své tašce a v případě potřeby si parfém znovu nanášejí. Existují však triky, které byste měli mít na paměti, aby vám vydržely déle.

  • Strategické oblasti. Řekli ti to mnohokrát. Ale při nanášení parfému to udělejte na vnitřní stranu loktů, kolen, krku a zápěstí. Ale nedrhněte se! Teplo produkované tímto pohybem urychluje vývoj parfému, díky čemuž je méně odolný.
  • V oblečení. Jednoduché však? No je to velmi efektivní. Chcete-li, aby vám parfém vydržel déle, nastříkejte si oblečení. Bude to trvat hodiny.
  • Místo, kde to máte. Záleží na tom. Svůj parfém nikde nenechávejte. Může ztratit svou účinnost! Nejlepší možností je uchovávat jej na chladném a tmavém místě, ale nikdy (nikdy) v chladničce.

5 dokonalých parfémů, které se hlásí ke Světovému dni parfémů

KENZO květ

Prohlášení o úmyslu. Vůně, ve které se květinové tóny mísí s citrusy, aby ustoupily bílému pižmu na pozadí s tóny vanilky. Výsledek? Nadčasová vůně, která se v průběhu staletí stala nezbytností.

Kenzo květ.

EDP ​​​​Yves Saint Laurent zdarma

Chcete se cítit jako svobodná žena? dámský parfém Liber Yves Saint Laurent Je to skutečné prohlášení o svobodě. Podstata značky je zastoupena od jejího vzniku během celé její historie. Tento dámský parfém Yves Saint Laurent byl navržen a koncipován pro nezávislou a nekonformní ženu. Kromě toho je to znovuobjevení květinové vůně s jedinečnou a odlišnou kombinací, elegantní, ale zároveň diskrétní s provokativní notou. Je to všestranná vůně s jedinečným květinovým aroma, ideální pro každou chvíli.

Zdarma od Yves Saint Laurent EDP.

Svěží toaletní voda Givenchy Irresistible

Je to ženský parfém, který vás zve cítit se svobodně a projevovat se s naprostou svobodou. Tento květinový, pižmový a kořeněný parfém, určený pro spontánní a dynamickou ženu, která vidí svět jako jeviště, ztělesňuje veselý pocit čisté vitality. Chcete zjistit kuriozitu? Bílé růže, hlavní nota této vůně, se sbírají za úsvitu v horách turecké Isparty v nadmořské výšce 1300 ma intenzita růžové vody je zúročena revolučním procesem recyklace. Je to celá smyslová cesta kolem vašeho krku!

Svěží toaletní voda Givenchy Irresistible.

Loewe EDT vzduch

Je inspirován čistým a svěžím vzduchem krajiny mýtický parfém, který si zachovává veškerou svou původní esenci. Je lehký, ženský, mladý, svěží a velmi přirozený. Všechno, co žena ve svém parfému hledá.

Loewe EDT vzduch.

Parfémovaná voda Cacharel Yes I Am

Yes I Am je vůně Cacharel, která je navržena pro odvážné, energické, smyslné a atraktivní ženy, které jsou věrné samy sobě, s vůní ovoce a květin se sladkým letním otevřením malin. Jak čas plyne, vůně postupuje do jasnějších tónů, kde květiny zázvoru, jasmínu, gardénie a jantaru nabízejí jas a romantiku na sladkém a mléčném základě santalového dřeva a kardamonu. Výsledkem je velmi ženská vůně, jasná as vlastním světlem.

Parfémovaná voda Cacharel Yes I Am.

Napsat komentář