Jak najít dokonalý parfém? Tato aplikace má odpověď!| Zdravápleť

10. květen Jak najít dokonalý parfém? Tato aplikace má odpověď!

Stačí vám 30 sekund, abyste věděli, která příchuť vás uchvátí a můžete ji objevit kliknutím zde.

Kdo to řekl technologie Y krása Nemohli jste spolu existovat, abyste si zpříjemnili život? Ve světě krásy máme k dispozici stále více nástrojů, které nám pomohou snadno nalézt ty produkty, které nejlépe vyhovují našemu vkusu nebo životnímu stylu. „Jak zjistím, která kosmetika bude mít nejlepší účinek na moji pleť?“ „Jaký odstín rtěnky si vyberu?“ Jsou otázky, které si klademe a kterých je nespočet spiknutí jako jsou make-up simulátory nebo aplikace, mají odpověď.

ale Pokud existuje produkt, který prozrazuje nerozhodnost, tedy bezpochyby parfém. Jeden z nejlepších dárků pro krásu (- tak potřebný teď, když se blíží Den matek-), kterým je snadné překvapit muže i ženy.

Skupina L’Oréal nám chtěl usnadnit život spuštěním Fragrance Finder: virtuální poradce, který objeví dokonalý parfém a vůni pro vás nebo osobu, kterou chcete obdarovat, aniž byste je museli ovonět.

Ano, čtete správně. Tato aplikace umožňuje najděte ten „pravý“ ze všech parfémů v katalogu francouzského domua snižte chybovost při vašich digitálních nákupech. Přiznejme si, že se jí nelíbí, když žena voní jako muž; pro smyslnou osobnost jako pro elegantní nebo pro někoho, kdo nosí tenisky a podpatky, možnosti jsou nekonečné!

Proces hledání perfektní parfém je to tak jednoduché jako rychlé. „Fragrance Finder“ vám za pár vteřin poskytne krátký dotazník o osobnosti a vkusu člověka, který si bude vychutnávat vůni, a poté nabídne výsledek s různými možnostmi nákupu.

Nástroj je k dispozici na prodejnách Zdravaplet a je k němu přístup přes tento odkaz. Parfém si můžete koupit online, přímo, nebo zajít do nejbližšího obchodu Zdravaplet s výběrem aplikací a tak ovonět různé možnosti předtím, než si vyberete ten, který vám nejvíce vyhovuje. I když jedno můžeme zaručit: hledač parfémů neselže!

Napsat komentář