Jak mít zdravé vlasy podle profesionálů– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Doporučení A. Skarkova

Na začátku roku 2017 bude pro mnohé z nás druhou přirozeností přehodnotit náš novoroční vzhled, zejména pokud jde o vlasy. A načasování nemůže být lepší – restart vaší péče o krásu a péče může být obzvláště povzbuzující v lednu, po šestitýdenním shonu prázdnin. Abychom vám pomohli s vašimi novoročními vlasovými předsevzetími, setkali jsme se se známým stylistou Renessence Jordanem Blackmoreem. Zde sdílí své odborné tipy a triky na účesy, jakož i své myšlenky o nejlepších produktech péče o vlasy, aby vaše vlasy vypadaly co nejlépe po celý rok.

DermStore: Jaký vlasový trend bude mít podle vás letos úspěch?

Jordánsko: Sezónní trendy mě inspirují stejně jako jiné stylisty, ale pevně věřím, že svůj styl změníte vždy, když cítíte, že je čas. Kratší vlasy žen, „long bob“, dělají poslední vlny vlny, takže mám pocit, že trend dlouhých vlasů je na obzoru pro rok 2016. A u dlouhých vlasů je nezbytné je vyživovat a udržovat správně každý den, abyste se ujistili, že vypadá zdravě a svěže. U mužů vidím návrat ke klasice, se střihy a styly jako Tommy Hilfiger z 90. let a muži, kteří jsou oholení a výjimečně upravení. Je čas ji vyhodit a jít dál.


Do jakých produktů na vlasy by podle vás měly ženy skutečně investovat?

Následující tři kadeřnické nástroje jsou mým základem pro senzačně vypadající vlasy a vřele je doporučuji mužům i ženám:

Kartáč Mason Pearson
Zlatý standard pro kartáče na vlasy, Mason Pearson, stimuluje pokožku hlavy, což vede ke zvýšenému průtoku krve, což zase pomáhá vlasům růst silněji a zdravěji. Dělá také úžasnou práci při zdokonalování, ideální pro všechny ty dlouhé vlasy, které letos jistě uvidíme! Je to drahé, ale stojí za to každý cent.

Sušička Harry Josh
Všichni potřebujeme skvělou sušičku, abychom dosáhli dokonalého stylu – a věřte mi, je to tak. Neuvěřitelně lehký, ale super pevný, tento jedinečný vysoušeč minimalizuje vrásky a zároveň výrazně zkracuje dobu sušení. Je to velmi důležitý nástroj, který mohou používat ženy i muži. A opět by to znamenalo, že za tyto procesy musíte utrácet peníze.

• Kulaté kartáče Spornette
Standardní salonní, kulaté kartáče Spornette jsou skvělé pro každodenní styling, přičemž si můžete vybrat ze spousty velikostí v závislosti na typu, struktury a délce vlasů.


Nějaké tipy, jak mít letos skvělé vlasy každý den?

Dodržujte těchto pět tipů jako novoroční předsevzetí pro zdravé vlasy a garantuji vám, že vaše prameny budou vypadat úžasně každý den:

1. Jděte na zelenou.
Už jsem to řekl a řeknu to znovu: Jezte svou zeleninu. Dieta může pomoci – nebo poškodit – způsob, jakým naše vlasy rostou, vypadají a jak se cítíme. Brokolice, kapusta a špenát jsou nabité vitamíny A a C, beta karotenem, kyselinou listovou a železem, které spolu pracují pro zdravé vlasy. A přineste guacamole, protože avokádo je skvělé pro lesk!

2. Masírujte pokožku hlavy.
Jemná každodenní masáž, která rozhýbe pokožku hlavy všemi směry – ze strany na stranu, zepředu dozadu, v kruzích atp. – stimuluje krevní oběh, což zlepšuje celkové zdraví vlasů.

3. Užívejte biotinový doplněk denně.
Biotin je vitamín B, který posiluje vlasy a zintenzivňuje nový růst vyživováním folikulů. Doplňky biotinu, které lze snadno najít v místním obchodě s vitamíny, jsou skvělou volbou, pokud nedostáváte optimální nutriční výhody z potravin, které jíte. A pokud jste zdravý konzument, biotin jen zvýší výsledky.

4. Investujte do správných nástrojů.
Vaše vlasové nástroje mohou způsobit nebo zlomit vlasy, takže se ujistěte, že používáte pouze vysoce kvalitní vlasy. Konkrétně štětec Mason Pearson si neumím vynachválit. Používejte jej denně a nábožensky.

5. Řešte své zámky ředěním.
Jelikož jsem člověk, který s řídnoucími vlasy zápasil už od útlého věku, přesně vím, jak zničující to může být zkušenost. Dobrou zprávou je, že se dá něco udělat. Existují skvělé produkty, které vám mohou opravdu pomoci. Renessence Follicle Forever Renewal Serum, jeden, je revoluční sérum, které podporuje zdraví a obnovu vlasů na molekulární úrovni. Jeho patentovaná směs složek stimuluje folikulární kmenové buňky, aby omezily vypadávání vlasů a udržovaly zdravou pokožku hlavy. Použijte jej k doplnění zdravého životního stylu a proaktivního přístupu k řídnutí pramenů a garantuji vám, že uvidíte výsledky.

To je všechno! Hodně štěstí na vaší cestě a přeji vám všem skvělý vlasový rok!

Napsat komentář