Jak měřit hydrataci pokožky

Skutečnost, že pokožka vypadá zářivě a zdravě, je výsledkem 3 faktorů: čištění, hydratace Y Opalovací krém. Dnes se zastavím u druhého, protože je velmi důležitý a zvykneme ho zanedbávat.

Ale od začátku tomu začnu lépe rozumět zvlhčovač pokožky o kterém dnes mluvím.

Co rozumíme pod pojmem hydratace?

RAE definuje hydratovat jako „poskytování něčeho, zejména kůže nebo jiné tkáně, normálním nebo nezbytným stupněm vlhkosti“.

A je tomu tak pokožka v průběhu let ztrácí vlhkost (No za ta léta neumím vyhrát, ale přehrát … od každého XD) Dlouhodobé vystavování se slunci, vzduchu, chladu, náhlé změny teplot, znečištění, stres, špatná výživa, nepomáhá buď. a tak dále

Proto po 20-25 letech musíme začít „pomáhat“ naší pokožce dosáhnout „normální vlhkost“, jak říká RAE. Toto je důležitější, než si myslíme pleť je dokonale hydratovaná později se objeví vrásky jakož i jiné kožní problémy, jako je rosacea nebo dermatitida.

Ale moji přátelé, ani ta nejbláznivější kosmetika nemá v těle zabudovaný detektor hydratace, takže musíme sáhnout po přístrojích, které nám v tomto poslání pomáhají.

Dívky v Kiehls už léta pracují v obchodě s těmito hydratačními krémy a já jsem si udělal průzkum, jestli se mi nějaký dostane do rukou.

Přístroj pro měření stupně dehydratace pokožky

Po prohledání mnoha stránek jsem v podstatě musel risknout koupi jedné a zjistit, jestli to opravdu funguje. To je pravda Kráska s K Před časem na svůj blog zavěsil jednu skvělou, ale byla pro mě příliš drahá, tak jsem hledala dál.

A protože Amazon má téměř všechno XD, našel jsem tento gadget, který budu odteď volat měřič hydratace protože mám-li přeložit nápis na krabici, pojďme na to!

je cena existují nějaké 18 € (Přímý odkaz) a jelikož to není příliš intuitivní, zdálo se mi zajímavé udělat tento příspěvek, abych vysvětlil, jak to funguje, abychom ho mohli bez problémů používat všichni.

První věc, kterou musím říct je, že přišel ve velmi dobře uzavřené krabici a byl uvnitř geodet množstvíA základ držet ho (jak vidíte na obrázku výše) a instrukce (které naštěstí přicházejí iv angličtině).

Jak funguje měřič hydratace?

Musíte to dát jako první 2 AAA baterie (jelikož to přijde bez nich). A po zavedení je operace velmi jednoduchá. Má jen dvě tlačítka: jedno se symbolem zapnutí/vypnutí (pravé tlačítko) a tlačítko reset (levé tlačítko).

 1. začínáme odstranění zástrčky takže senzory jsou odkryty a mohou být umístěny na povrchu kůže k analýze.
 2. zapálit počítadlo stisknutím tlačítka správné tlačítko a obrazovka začne blikat, po pípnutí bude připravena k přiblížení pokožky pípnetak přestane blikat a bude, když ho budeme muset umístit na stranu, kterou chceme měřit.
 3. dal jsem kožní senzory (když to děláme v oblasti okuláru, není třeba mačkat hodně a méně), dokud nevydá další pípnutí, které bude signálem, že je analýza hotová.
 4. V tom momentě se na obrazovce objeví dvě procenta. The výše je to on údaje o hydrataci a níže z mastný. Níže umístím parametry, abyste je uměli analyzovat.

* Také zařízení automaticky uloží posledních 15 záznamů že můžete zkontrolovat, zda je zapnutý, a když obrazovka přestane blikat při stisknutém vypínači, zobrazí se jako odraz. Každým dotykem tohoto tlačítka budete posouvat nahrávky, dokud nedosáhnete číslo 15.

Jak interpretovat výsledky

AKTUALIZACE 2021: Po roce a půl používání musím říci, že to není žádná exaktní věda. Neberte tedy výsledky jako samozřejmost. Protože hydratace je dobře zachycena, ale s měřením lipidů se více „sklouzne“. Je to však dobrý produkt, pokud chcete vědět, jestli si dobře hydratujete obličej nebo zda máte dehydrovanou pleť.

Hodnoty hydratace

Klimatické podmínky způsobují, že pokožka se poněkud mění v závislosti na ročním období, ve kterém se nacházíme. Tímto způsobem pokyny uvádějí ideální interval hydratace pro různé části obličeje v:

Jaro a podzim:

 • Oční kontury: 45 až 55 %
 • Přední strana: 35 až 55 %
 • Tělo: 35 až 55 %

Léto:

 • Oční kontury: 50 až 60 %
 • Přední část: 40 až 60 %
 • Tělo: 40 až 60 %

Zima:

 • Oční kontury: 40 až 50 %
 • Přední strana: 30 až 50 %
 • Tělo: 30 až 50 %

Hodnoty tuku

Pokožka je voda ale také lipidy, takže metr nám udává i hladinu přirozeného tuku v naší pokožce.

 • optimální: 16 % – 22 %
 • Normální: 23 % – 33 %
 • Mastný: 34 % – 63 %

* Zde musím poznamenat, že tyto údaje neměří, pokud máte smíšenou pleť, mastnou pleť atp. Měří obsah tuku části, kterou analyzujete v daném konkrétním čase, ale nemusí to být vždy tato část.

Můj názor

Přestože toto čtení zní šíleně, věřte mi Je to velmi jednoduché. I manipulovat, i interpretovat. Kromě toho nám v navigaci pomáhá obrazovka. S Barva zelená aby věděli, co jsou zač normální data a červená barva když je jeden dekompenzace. Co se týče malé dívky které se objeví, nevěnujte jim příliš velkou pozornost, protože obvykle nejsou příliš spolehlivé, ale s procentuálními údaji a barvou obrazovky vám k tomu stačí.

Přiznám se, že toto zařízení se stalo samozřejmostí v mém každodenním životě, někdy jako hra (celá moje rodina prošla XD polygrafem obličeje), jiní proto, že si opravdu všímám, že má pleť je divná a rychle jej používám. Pravdou ale je, že si tak udržuji pleť dobře hydratovanou, a to je důležité. Není třeba být posedlý, ale je velmi dobré mít to blízko.

Najdete jich hodně, ale nevím, jak dopadnou. Ten, který se mi osvědčil, je východ Takže tohle je ten, který mohu doporučit.

Věděli jste o těchto typech kožních vychytávek?

Napsat komentář