Jak Jacey Duprie získá nejlepší pleť– Tipy, jak pečovat o pleť Doporučení A. Skarkova

Foto: S laskavým svolením Jacey Duprie

Již téměř deset let se Jacey Duprie dělí o nejlepší tipy na módu, cestování a zdobení domácnosti s fanoušky a fanoušky své stránky Damsel in Dior. Kromě úspěšného blogu tento chuťový designér z Los Angeles a matka jeho dcery June loni spustily také exkluzivní kolekci oblečení s Nordstrem. Pro naši nejnovější část Více než v hloubce kůže seriálu, skončil jsem se samotnou „slečnou“, abych si popovídal o režimu krásy, který přísahá, ao jediné věci, které lituje, že udělala své pokožce.

První kosmetický produkt, který si koupila pro sebe:

První kosmetický produkt, který si pamatuji, jsem si koupil těsně před středoškolským plesem. Dělala jsem si profesionální make-up a použili korektor Laura Mercier. Moc se mi to líbilo a používal jsem to během celé vysoké školy.

Nejlepší (a nejhorší) věc, kterou udělala pro svou pleť:

Nejlepší věc, kterou jsem kdy udělal, bylo investovat do skutečné péče o pleť, když jsem se zasnoubil. Nábožně jsem používala Základních pět režimů od ARCONA a dozvěděla jsem se všechno o tom, jak může neustálá péče o pleť skutečně změnit. Nejhorší věc, kterou jsem kdy udělal, bylo, že jsem ve velmi mladém věku dovolil kosmetičce na tvář dělat extrakce kůže. Zlomil mi cévu na líci, když jsem tehdy extrakce opravdu nepotřeboval.

Bez kosmetických produktů se neobejdete:

Jsem posedlý brusinkovým gommagem od ARCONA. Připadá mi to jako opravdu skvělý peeling na mou tvář. Mým nejoblíbenějším produktem do koupele je bezpochyby koupel SUSANNE KAUFMANN pro smysly. Je to tak luxusní a voní jako v nebi. Moje máma mi dala dárek od TERRY Rose Lip Care Baume a používám ho každý den. Je super hydratační, lehký a plný výživných složek, jako je růžový vosk a vitamín E.

Její oblíbené cvičení po porodu:

Moje nejoblíbenější cvičení všech dob je Pilates od Amandy. Minulý rok jsem před porodem své dcerky běžela, ale během poporodní rekonvalescence jsem zjistila, že běh a jiné druhy tréninku jsou pro klouby příliš náročné. Absolutně miluji Pilates. Líbí se mi, jak se cítím psychicky i fyzicky. Pilates se snažím cvičit alespoň třikrát týdně – to je to, co chci.

Co si ráda dopřeje:

Mou největší pochoutkou je mít velkou misku těstovin a červeného vína. Snažím se nedívat na dobré jídlo, protože mě dělá šťastným. Pokud existuje rovnováha mezi jídlem, pitím a tréninkem, pak jsem šťastný!

Napsat komentář