Jak dokáže mikroproud obličeje zvednout a napnout ochablou pokožku– Pečujte o svůj obličej přirozeně Co doporučuje Andrea?

Hledáte způsob, jak procvičit své 57 svalů obličeje? Zvažte mikroproudovou terapii, jeden z nejúčinnějších způsobů rychlého zpevnění a tónování tonizované pokožky. Dermatologové Gary Goldfaden a Marina Peredo demystifikují vědu, která stojí za touto takzvanou „elektrickou fasetou“.

PROČ TO FUNGUJE
Mikroproudá léčba stimuluje svaly obličeje, což způsobuje jejich kontrakci a zároveň spouští tělo k produkci adenosintrifosfátu (ATP). „ATP je zodpovědný za syntézu kolagenu a elastinu,“ vysvětluje doktor Goldfaden. „Ukázalo se, že mikroproud zvyšuje schopnost těla produkovat kolagen, elastin a zvyšuje krevní oběh.“

„Zrychluje také opravu a produkci buněk,“ dodává doktor Peredo. „Mikroproudé ošetření obličeje převychovává svaly obličeje a vrací je do původního stavu.“

CO OČEKÁVAT
„Mikroproud není facelifting,“ říká doktor Peredo. „Ale uvidíte okamžité, ale jemné zpřísnění a zvednutí.“ Každodenní používání také vede k:

  • Redukce jemných linek a vrásek
  • Zlepšená cirkulace, hydratace a elasticita pokožky
  • Zlepšená absorpce sér a krémů

JAK TO MAXIMALIZOVAT
Jako mnohé cenné snahy v životě, i píle je klíčová. „Hlavní věc je stejná jako návštěva tělocvičny nebo fyzikální terapie – výsledky a většinu výhod uvidíte při pravidelných kúrách,“ řekl doktor Peredo, který doporučuje frekvenci léčby jednou týdně.

Pokud jedete na týdenní mikropárové setkání, které prostě není ve vašich kartách, zvažte domácí zařízení jako např. NuFACE Trinity pleťový tonere. Toto oceněné, klinicky ověřené přenosné zařízení schválené FDA vám nabízí všechny výhody mikroproudového ošetření obličeje bez opuštění pohodlí domova. Máte-li pět minut na to, abyste si sedli a podívali se na to, co je v televizi, máte pět minut na to, abyste strávili tvář s tímto inovativním zařízením.
ČTĚTELE – Vyzkoušeli jste mikroproudovou terapii? Jak to fungovalo u vás? Podělte se s námi o své myšlenky v sekci komentářů níže.

Napsat komentář