Jak Denise Vasi získá nejlepší pleť– Pečujte o svůj obličej přirozeně Co doporučuje Andrea?

Fotografie: S laskavým svolením Denisy Vasi

Denise Vasi možná znáte z televizních a filmových rolí, ale v těchto dnech se herečka a podnikatelka soustřeďuje na osobnější dobrodružství. Jako matka a nadšená pro čistou krásu zdokumentovala svou cestu na sociálních sítích a nyní také na své online platformě MAED, kde si vybudovala komunitu a zároveň sdílela vše od bylinných receptů pro rodinu až po kosmetické rituály. Setkal jsem se s touto zaneprázdněnou matkou dvou dětí, abych si promluvil o její kosmetické rutině a budování podnikání pro naši nejnovější tranši. Více než v hloubce kůže série.

Její nejlepší rady ohledně krásy pro čerstvé a nastávající maminky:

Za prvé, teď je čas přemýšlet o vyčištění vaší kosmetické rutiny. Používání čistých a přírodních produktů péče o pleť a make-upu nejenže sníží vaši expozici [to synthetic ingredients], ale také vystavování miminka zbytečným přídatným látkám. Nemusí to být všechno nebo nic. Přechod můžete provést pomalu!

Nikdy ji neuvidíte odejít z domu bez:

Červená rtěnka! Červené rty jsou můj typický vzhled. Vždy se cítím dohromady, sebevědomě a odvážně. Moje oblíbená červená rtěnka je Wild With Desire od RMS Beauty.

Kosmetické produkty, které jí pomohou začít:

Nechte můj nefritový váleček a čistící mléko. Jsem velký fanoušek kutálení! Zdá se mi, že běh v časných ranních hodinách okamžitě zmírňuje otoky a okamžitě probouzí mou tvář.

Juice Beauty je jedna z mých čistých kosmetických značek. Líbí se mi, že jejich produkty jsou veganské, bez krutosti, udržitelné a že používají organické složky. Čistící mléko díky esenciálním olejům a aloe zanechá mou tvář vždy hydratovanou a vyváženou. Krémová konzistence je výborná i pro rozpuštění přebytečného mazu.

Její noční rutina máma-musí tlačit:

Minimálně jeden večer v týdnu mám na umytí jen tři minuty, většinou kvůli mému 10měsíčnímu typu. I když zbývá jen pár minut, používám čistící prostředek, mlhu na obličej a vynikající hydratační krém. Všechny tyto produkty jsou nevyhnutelné, protože moje rutina péče o pleť je krátká.

Obličejovou mlhu ráda používám dvakrát – po umytí obličeje do tónu a zklidnění pleti pak nanesu buď další produkty jako oční krém, sérum nebo hydratační krém. Ale během těch nocí, které musí spěchat, jsem střihl rovnou hydratačním krémem a pak poslední kapku nebo dvě mlhy na obličej, abych pomohl utěsnit a blokovat vlhkost. Tento krok pomáhá mé pokožce absorbovat všechny produkty, aby mohly proniknout hlouběji. Miluji hydratační krém na obličej s kokosovou a ibiškovou vodou a hydratační krém s chia semínky – oba jsou neuvěřitelně zvlhčující! Vždy se vzbudím s plnou a hydratovanou pokožkou.

Rada pro krásu, kterou chce předat své dceři:

Doufám, že naučím svou dceru, že věci, které jsou na ní jiné, jsou ty, které ji dělají nejkrásnější. A s očním krémem byste neměli čekat do 30 let! Už ví: „Nikdy nezapomeň na svůj krk!“

Její rada pro každého, kdo chce začít s vlastním podnikáním:

Vybudujte si síť a v případě potřeby požádejte o pomoc. Budete skvělí v určitých věcech a pak se objeví oblasti slabosti. Může být finančně nemožné outsourcovat všechny vaše nedostatky a zde přichází na řadu vaše síť. Mít skupinu dalších profesionálů a podnikatelů, na které se můžete obrátit s žádostí o rady, doporučení, kreativní nápady a řešení problémů, je neocenitelné. Jednou jsem četl: „Požádat o pomoc může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.“

Napsat komentář