Jak by se měl muž starat o svoji pokožku, aby se dobře oholil

Muži se o sebe starají stále více a zejména teď, když se brada stala tak módní a při mnoha příležitostech vyžaduje speciální péči. Obličej je náš motivační dopis a proto je třeba se na ni zaměřit a starat se o ni tak, jak si zaslouží.

Péče o pleť pro muže i ženy není tak vzdálená, s výjimkou holení, které si v dané oblasti vyžaduje u chlapců speciální péče. To víš právě teď existují modernější způsoby holení a tradičnější možnosti takže se musíte přizpůsobit všem chutím a potřebám.

Čistota je nezbytná

Spousta chlapců si nemývá tvář ráno ani večer a ten, co to dělá, doprovází jen tu očistu vodou. Toto je první chyba, která se dělá, protože pokožka má vodní složku a také mastnou a proto je třeba používat mýdla za tímto účelem, aby se ze dne na den odstranily všechny nahromaděné nečistoty, mastnota a nečistoty nebo stopy potu.

Mýdlo na obličej, které může být pro tento účel skvělé, je Šumivé mýdlo Cerave. Dobrý, roztomilý a levný, který chlapcům vyčistí pokožku, ale bez toho, aby ji nechal napnutou.

Peeling jednou týdně

Tento krok je možná jeden z nejdůležitějších, pokud jde o holení. pro tahání odumřelých kožních buněk skořepinou holení bude mnohem blíže. V mnoha případech můžete použít fyzické peelingy nebo totéž, granulované peelingy, které odstraní první vrstvu, když je masírujete na pokožce. Není to však možnost, kterou bych nejvíc doporučoval mužům. Myslím, že existují jemné chemické peelingy, které mohu použít, které zabrání napadení pokožky stejně jako u fyzických peelingů. Perfektní chemický peeling pro kluky je Obyčejný toner se 7% kyselinou glykolovou.. Po nočním vyčištění pleti naneste trochu tohoto produktu do dlaně, rozetřete na obličej, vyhněte se rtům a očnímu okolí.

Existuje také možnost enzymového peelingu, pokud preferujete přípravek, který je třeba odstranit vodou. V tomto případě tyto peelingy také odstraní odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž usnadní dokonalé oholení.

Hydratace, na kterou se zapomíná

Jiní muži si jen umyjí tváře a začnou den. Jedná se o další závažnou chybu, která urychluje stárnutí pokožky a přispívá k rychlejšímu vzniku prvních vrásek.

Pomocí krému poskytněte pokožce vodu, kterou potřebujea co je nejdůležitější, předcházet dehydrataci pokožky, která se často stává s pokožkou mužů, zejména těch s akné, neboť používají velmi agresivní čistící prostředky, které později poškodí hydrolipidovou bariéru pokožky. srst.

Pokud budou chlapci provádět tyto tři péče do puntíku, jejich pokožka se změní, a tudíž bude dokonale upravena tak, aby byl povrch holení lepší, preciznější a aniž by pokožku až tak poškodil.

Jak radu vám říkám, že je to důležité Vyhněte se přípravkům po záchraně alkoholem a že místo toho je lepší použít komponenty jako např. PANTENOL Ahoj ceramid.

Jsou to jednoduché rutiny bez mnoha produktů, které bych vždy vyvrcholil ráno dobrým opalovacím krémem, neboť je to nejlepší krém proti stárnutí, který existuje pro muže i ženy.

Šťastná neděle!

Napsat komentář