Jak aplikovat tělový make-up– Tipy pro zářivé vlasy a pleť Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Make-up používáte na obličej, abyste si zlepšili pleť, aby vaše lícní kosti vypadaly trochu výš a dodaly orosený lesk tam, kde není – proč ho nepoužít i na tělo? Zde vám ukážeme, jak to udělat, spolu s líčeními, které vám poskytnou ty nejlepší výsledky. Zašli jsme dokonce tak daleko, že jsme přizpůsobili vaše produkty péče o pleť, abyste dosáhli dlouhodobých výsledků.


1. K zakrytí tělesných skvrn

Většina z nás má nedokonalosti pleti – jizvy, strie a metličkové žilky – raději je skryjeme, dokud zcela nezmizí. Přestože existují věci, které můžete udělat, a produkty, které můžete použít k urychlení procesu, tělový make-up může pomoci, aby tyto nedokonalosti pokožky vypadaly méně výrazně – okamžitě.

DermStore doporučuje: Dermablend Quick Fix Body, voděodolný tělový korektor, který nabízí plné krytí až 16 hodin.

Jak: Abyste zabezpečili rovnoměrnou aplikaci, použijte k nanášení produktu místo prstů štětec nebo houbu. Míchejte okraje, dokud nebudete vědět, kde produkt končí a začíná zbytek kůže. Upravte to pomocí sypkého nastavovacího prášku Dermablend.

2. Aby vaše ruce, nohy a břicho vypadaly více tónované

Samozřejmě, nic se nevyrovná vznášení, vstávání a načítání se do zdravých, nízkokalorických jídel, ale pokud potřebujete vidět výsledky dříve, díky tvarování budete vypadat štíhlejší, pevnější, aniž byste museli chodit do posilovny.

DermStore doporučuje: Dermablend Quick Fix Body, které je o dva odstíny tmavší než váš tón pleti (Vyzkoušejte Medium pro světlé tóny pleti, zkuste Honey pro světlé tóny pleti, zkuste Bronze pro střední tóny pleti a zkuste Golden pro hluboké tóny pleti.)

Jak:

  • Tónované ruce: Aplikujte linii těsně pod biceps a menší linii nad triceps.
  • Trimmer Abs: Aplikujte po stranách trupu.
  • Tenčí nohy: Naneste na vnější stranu stehen.
  • Tónované nohy: Posuňte se podél lýtkového svalu

Dokončete všechny aplikace s Dermablend Loose Setting Powder v originále.

Tip: Pro nejlepší výsledky kombinujte s přípravky určenými k napnutí, zpevnění a pozvednutí vzhledu ochablé pokožky, jako je SkinCeuticals Body Tightening Concentrate. Tento produkt obsahuje 2% hydrolyzovaného rýžového proteinu, který napíná a zpevňuje pokožku a dodává jí tonizovanější vzhled.

3. K vyrovnání tónu pleti

Pastovitá chodidla, nerovnoměrná pigmentace a bronzové linky na těch nejzvláštnějších místech? Barevná tělová mléka fungují jako barevné zvlhčovače: poskytují čisté krytí a zároveň zvlhčují vaši pokožku. Skryje také drobné nedokonalosti a sjednotí tón pleti bez váhy tradičního make-upu.

DermStore doporučuje: Dermablend Leg & Body Cover, lehký, středně potažený fluid, který lehce klouže po těle a zanechává přirozený a pohodlný povrch, který nikdy není hrozný.

Jak: Aplikujte Leg & Body Cover konečky prstů nebo štětcem přímo na oblast, kterou chcete zakrýt. Peří směrem ven, aby splynulo s okolní pokožkou. Pokud je zapotřebí větší krytí, nechte základ před aplikací dalších vrstev zaschnout. Naneste velké množství seřizovacího prášku, nechte jej vytvrdnout dvě minuty a poté odstraňte přebytečný prášek.

Tip: Pro jemnější povrchovou úpravu si před nanesením tělového make-upu dobře odlupujte pokožku pomocí SkinCeuticals Body Retexturing Treatment.

4. Dodat krku a dekoltu mladistvý lesk

Nedovolte, aby vaše hrdlo prozrazovalo váš věk. Nejjednodušší způsob, jak rozjasnit a dodat pleti krásný a mladistvý lesk, je aplikovat rozjasňovač na strategické body těla.

DermStore doporučuje: Dermablend Quick Fix Illuminator — Pearl

Jak: Kromě nanášení obličejového iluminátoru jej aplikujte i na nejvyšší body těla včetně ramen, klíční kosti a dekoltu.

Tip: Pro dlouhodobé výsledky používejte LightCeuticals Neck, Chest and Hand Repair, lehké mléko určené k rozjasnění a obnovení mladistvého vzhledu vašeho krku, hrudníku a rukou.

5. Aby tetování zmizelo — Sans Laser

Stále si píšete na tělo jméno svého bývalého přítele? Zatímco laser je stále nejlepší způsob, jak vymazat všechny stopy předcházejících nerozvážnosti, některé tělové korektory nabízejí maximální, dlouhotrvající krytí na zakrytí tetování a jiných kožních defektů, které se obtížně skrývají.

DermStore doporučuje: Dermablend Quick Fix Body poskytuje plnou povrchovou úpravu odolnou vůči skvrnám a přenosu po dobu až 16 hodin. Díky krémovému složení a tyčinkovému aplikátoru je nanášení přirozeného povrchu snadné a přesné.

Jak: Aplikujte přímo na tetování nebo oblast zájmu. Přilepte konečky prstů a promíchejte, nebo okraje přeperte, abyste se vyhnuli jakýmkoli demarkačním čarám. Před nanesením dalších vrstev nechte základ zcela vyschnout, přejete-li si větší krytí. Naneste dostatečné množství fixačního pudru na pokrytá místa. Nechte působit dvě minuty, poté jemně odstraňte přebytečný prášek.

Tip: Rychle odstraňuje tělový make-up s Dermablend Long Wear Makeup Makeup. Naneste dostatečné množství na konečky prstů a jemně masírujte pokožku krouživými pohyby. Opláchněte nebo odstraňte ručníky. Nezanechává žádné zbytky a pokožka je zklidněná.

Napsat komentář